Августовска мама от щастие място не намира, в корема й малко сърчице пулсира

  • 27 982
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 131
Да се запиша и аз в новата тема и дано тя да бъде изпълнена само с положителни емоции!

# 46
  • Мнения: 381
Само иска да уточня,че при всеки е различно и не бива да се водиш само при мен как е било.Написах за да добиеш представа.Аз също освен гадене и то не всеки ден и адски наедрели гърди друг симптом нямам.

# 47
  • Мнения: 3 595
5 г.с. и няколко дни е нормално да се види само сак. Така че спокойно, чакай следващия преглед и това е. Стискаме палци.

# 48
  • Мнения: 1 239
Олее, Пепитка, чак се развълнувах като ги нареди всичките неща. Много уважавам хора, които са наясно какво и кога става smile3501 , уж се старая и аз така.  Дано ви се похваля с добри новини на 18.01!

Ще споделя тогава и за мен малко подробности щом ще участвам и аз. На 27 г станах този месец. Есента на 2016г се оженихме с ММ. Гаджета бяхме 3,5 години. Живеем сами, от половин година сме у свекърите(от началото ги харесах, сякаш е взаимно и още е така) тъй като правим основен ремонт у нас. Юни решихме да пробваме за бебе - стана веднага, но след дълго лутане, болки и т.н. ме оперираха по спешност от ИМБ - отстраниха ми дясна тръба. Ноември си правих цветна снимка, показа лява проходима тръба и декември почнахме нови опити. В навечерието на моя РД се случи ОВУ и пак ме огря положителния тест след само 10-11дни. Интересното е, че овулиралия яйчник е този без тръба, очевидно бебчо е станал чрез т.нар външна миграция на яйцеклетката. Рядка и често завършваща с ИМБ случайност, но за мен на този етап е успешна Sunglasses

Радвам се, че има такива подкрепящи групи! Другата ми любима са опитващите за бебе, толкова подкрепа и познания получавам от тях. Дай боже една по една всички в отчетни! А на вас Августовски майчета ви пожелавам весело и спокойно посрещане на НГ, само хубави новини, а накрая здрави и красиви бебчовци! Tada

# 49
  • Мнения: 3 595
Мда, аз бях в една от групите за опитващи за бебе и момичетата бяха прекрасни и благодарение на споделените им знания забременях с първото си дете през януари 2015 след месеци безуспешни опити. Щях пак да се записвам след НГ, когато щяхме да започваме работа за второ, но то ни изненада месец по-рано. Незаменима е подкрепата в такива групи.

# 50
  • Мнения: 381
Радвам се,че и теб зарадвах.Аз всичко си пазя,всеки лист слагам в папка и следя. Като някой психопат чета всяка седмица какво се случва.Оказа се ,че съм доста невежа. Признавам се,че не бях на ясно с доста неща. Надявам се момичета ,че при всяка една от нас всичко ще е наред от тук на сетне и че ще се радвам на едни сладки пухени бебенца. Дай Боже все да си помагаме и все хубави новини.Аз с нетърпение влизам тук и ми е много приятно да си пишем. Само ме натъжават лошите новини,но съм много оптимистично настроена и вярвам,че всичко ще е наред от тук на татък.

# 51
  • Мнения: 4 746
Да определено е много нужна подкрепата за бебеправещите. Обожавам момичетата от Зачатие, там намерих истински приятелки и научих много нужна информация не само за това как да се случи мечтатаното бебе, но и какви изследвания да се правят през бременността, след това и помощ за отглеждането за бебе. Такива групи и форуми са нужни и понякога са силна морална опора.
В бг мама съм нова, предимно четяща бях и смятах да се включа на късен етап, ако въобще се решях де, че с предишната ми бременност все нещо чаках и нещо ме спираше. Сега го направих, заради едно от момичетата, която беше толкова притеснена, че ми се искаше да ѝ дам кураж, както на мен са ми давали, когато по 2485606 пъти на ден задавах въпроса : "Всичко ще бъде ли наред?".

# 52
  • Мнения: 381
Определено подкрепата е нещо много важно.И аз все искам да чувам как всичко ще е наред. Особено след кървенето и изгонването ми от работа и изведнъж от супер забързан живот съм все у дома.Направо се сдухах.

# 53
  • Мнения: 1 478
Шоколадче, радвам се , че се присъедини към оъчетната! Не се вглеждай и не търси нещо нередно. Бъди спокойна и ще видиш, че на 18.01 ще чуете и сърчице! Този път всичко ще бъде наред! Повече от сигурна съм! Заслужаваш го!
И аз страдам от главоболие вечерно време, нищо не помага, но и нищо не пия де.
Пепитке, аз също от супер натпварено ежедневие се оказах вкъщи, но ще свикнем. На мен са ми отрязали годишния бонус, защото съм отсъствала пт работа, представете си, а все пак трябваше да лежа заради отлепено сакче и мисля, че следващите месеци изобщо няма и да се върна в офиса. Ще си форумстваме зимата, после катп се затопли ще обикаляме парковете Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 746
Ох, аз се опитвам да съм много положителна този път, най-вече, за да не насаждам черни мисли на момичетата, а и за да не дърпам дявола за опашката, обаче има едно скрито притеснение и у мен не мога да го прогоня.
Гледам да се занинавам с различни неща, които да ми отвличат вниманието,в повечето случаи успявам, но има и такива моменти, в които се прокрадват кофти мисли.

# 55
  • Мнения: 381
Станали ли сте ревливи? Аз много рева и за най малкото и избухвам. Абе супер емоционална.

# 56
  • Мнения: 4 746
Пепи, колкото и да се пазиш от грипа, ако е писано да се разболееш, ще се случи и от вкъщи.
ММ го тръшна грипа, кри се в хола, за да не зарази детето, но преди 2 дни и тя се разболя, изкарахме кошмарни 48 часа. От вчера е по-добре. Аз не съм се пазила,от детето най-малко, то ми спа в ръцете. Ям по 2-3 лимона на ден и пия Биозин мама, засега съм добре, да чукна на дърво.Но аз съм и а много силен имунитет, та може и затова да не ме е страх от грипа.

# 57
  • София
  • Мнения: 150
Аз не съм излизала от в къщи и вече 5 ден съм болна. Дано скоро свърши, че направих плочки от кашляне и духане на носа. Като прибавим и непрестанния глад и никакъв нормален вкус в устата ми....бе, няма да се оплаквам повече. Сега за друг мисля и все повече се убеждавам, че ще е мъж Simple Smile
А главата и мен не спира да ме боли, но мисля е от синозита.

# 58
  • Мнения: 621
Здравейте. Идвам от лекар сега. 7седмица4дни каза. 1,37мм е бебето. Всичко беше наред. На 14.01сме пак там.
Аз преди цикъл съм ужасна,рева,тръшкам се,нервна. Сега няма нищо от тези неща. Мъжа ми е във възторг, защото мислехме,че ще съм по лоша дори бременна. За сега всичко е идеално. Спортувам си по малко също.
Обаче никога не съм обичала месо. Не съм купувала дори като живеех сама никога. Сега искам само пържоли...и фреш от грейпфрут и портокал...

# 59
  • Мнения: 381
Здравейте. Идвам от лекар сега. 7седмица4дни каза. 1,37мм е бебето. Всичко беше наред. На 14.01сме пак там.
Аз преди цикъл съм ужасна,рева,тръшкам се,нервна. Сега няма нищо от тези неща. Мъжа ми е във възторг, защото мислехме,че ще съм по лоша дори бременна. За сега всичко е идеално. Спортувам си по малко също.
Обаче никога не съм обичала месо. Не съм купувала дори като живеех сама никога. Сега искам само пържоли...и фреш от грейпфрут и портокал...

хихи и аз съм 7 седмица и 4 дни

Общи условия

Активация на акаунт