Августовска мама от щастие място не намира, в корема й малко сърчице пулсира

  • 27 981
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 746
Аз предлагам следващият път да си пусламе темата чак на 50 стр, за да няма недоразумения.

ФеЙшънче, батко феЙшън май трябва да му се сложи цип на устата, че до края на сватбата ще се знае и пола на бебето 😹😹😹

Наистина Червена не е писала днес, дано е добре.

# 721
  • На север
  • Мнения: 1 377
Тук съъъъъъъм Simple Smile Всичко е пирфектно. Стана ми много мило, че ме мислите.  Hug Днес запазихме дата за сватбата  newsm44 Ще бъде на 7ми април. Да ви кажа съвсем обърках дните и нощите... Днес не можах да заспя до 9 сутринта  Shocked Спах до 11 и станах. Мислех, че ще издържа без да спя, че да си оправя режима ама не можах... Превърнах дните в нощи и нощите в дни.  #Crazy Иначе нямам никакви зацапвания тези дни и се чувствам много добре. Гърдите ми ме болят все още и това ме успокоява.

# 722
  • España
  • Мнения: 342
Момичета, да ви попитам нормално ли е в 9 седмица да се усеща болка в кръста, като при цикъл?
Болките в кръста са нормални, аз например ги имах и през двете предни бременности и сега.
Аз си поспивам следобед след работа ако нямам други ангажименти. После пишем домашни с дъщерята, готвене и чистене и денят си минава. Днес ме вбеси с една задача по математика, триста пъти й обясних и пак бърка.Започва пубертет и усещам как ще ми скъси живота, за разлика от брат си, които е много спокоен и почти не ми създава проблеми.
Днес много ми се гади цял ден от миризми, имам чувство че всички използват гадни парфюми и се къпят в тях.

# 723
  • На север
  • Мнения: 1 377
Преди малко гинекологът ми в Бг, при който ходих много години и съм супер доволна от него ми отговори. Той сега работи в чужбина. Писа ми, че наистина практиката на запад и в България е много различна и било заради юридически причини и лекарите на запад изчаквали. При кървене било хубаво да се пие Дуфастон. Пита ме дали кървенето е продължило. Аз му отговорих веднага, че е било еднократно и после след 2 дена имах пак еднократно кафеникаво зацапване и че ако е нужно ще кажа на нашите да ми пратят лекарство каквото той ми каже, че е добре да взимам. Отговори ми веднага, че щом кървенето не продължава няма нужда да взимам нищо. Писа да си пия хапчето за хормона на щитовидната само и да си следа ТСХ хормона, който е много важен и ми пожела лека бременност. Simple Smile Много мил човек. Аз дори не съм му пациантка вече. Това за мен е истински лекар, който гледа да помогне. Жалко, че и той емигрира като всички добри лекари.

Общи условия

Активация на акаунт