Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 299
  • 763
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 12 554
nana,в момента машината работи Grinning,като приключи след около час и 30 мин.ще мога да измеря Peace

Добре, мерси.
Ако вратата отворена до хоризонтално положение е повече от 82 см - горяяяяяя  Sick

# 181
  • Burgas
  • Мнения: 503
Аааа,не мисля ,че ще е толкова много-вратата по принцип е около 72 см и при отварянето влиза леко навътре под машината,към цокъла(как само го обясних),мисля че е не повече от 65 см,но ще измеря го измеря точно и ще пиша Peace

# 182
  • София
  • Мнения: 12 554
Аааа,не мисля ,че ще е толкова много-вратата по принцип е около 72 см и при отварянето влиза леко навътре под машината,към цокъла(как само го обясних),мисля че е не повече от 65 см,но ще измеря го измеря точно и ще пиша Peace

 newsm44 smile3525

# 183
  • София
  • Мнения: 12 006
nana,в момента машината работи Grinning,като приключи след около час и 30 мин.ще мога да измеря Peace

Добре, мерси.
Ако вратата отворена до хоризонтално положение е повече от 82 см - горяяяяяя  Sick
Не може да е повече. Те горе долу са толкова самите машини като цяло във височина, а да не забравяме, че имат около 10-11 цокъл или както там се казва мястото под врата.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Моята не е Беко но отворена напред използва 57,5см мерено от повърхността на съседната вратичка. Едва ли са толкова различни като габарити машините. Може би зависи и от монтажа но едва ли кой знае колко ... .

# 185
  • Burgas
  • Мнения: 503
Измерих-както пише и Flash,когато напълно отворена ,вратата излиза напред 58.5 см спрямо вратите на останалите шкафове  PeaceУспех с покупката,nana  Hug

# 186
  • София
  • Мнения: 12 554
Измерих-както пише и Flash,когато напълно отворена ,вратата излиза напред 58.5 см спрямо вратите на останалите шкафове  PeaceУспех с покупката,nana  Hug

Страхотно. Като я купя и я монтират, ще се похваля. Сърдечно благодаря!
След това ще питам за препаратите Grinning

# 187
  • Мнения: 1 437
Момичета оглеждам се за съдомиялна, надявам се да се сдобия скоро Simple Smile въпроса ми е относно защитата от преливане забелязах че има машини без тази защита, ясно че е плюс, но може ли да се пренебрегне?

# 188
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета оглеждам се за съдомиялна, надявам се да се сдобия скоро Simple Smile въпроса ми е относно защитата от преливане забелязах че има машини без тази защита, ясно че е плюс, но може ли да се пренебрегне?
Що за въпрос? Може разбира се, ако смяташ, че може да си пежалиш куненските шафове и нещата подредени в тях, около канала и миялната. Пък ако имаш и разклонители по пода не ми се мисли. Риск винаги има, никой не е застрахован. Моят съвет е - купи си машина със защита.

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Имам един бърз въпрос - на таблетките Финиш махате ли тъничката опаковка преди да пуснете?

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Имам един бърз въпрос - на таблетките Финиш махате ли тъничката опаковка преди да пуснете?

На all in one да. На Куантум не.

# 191
  • Мнения: 2 838
Днес си пуснах Горението на Еко програма 185мин., но помислих, че е свършила и я спрях. Със сигурност 2 часа е работила, просто не помня кога я пуснах. Съдовете са чисти, но долу в самата миялна има останала вода. Какво да правя? Така ли да я оставя и на следващото пускане да си обере водата?
Много се ядосах понеже е направено за идиоти..когато работи лампата мига и свети, а когато е свършила само свети и в бързината помислих, че е свършила и я спрях..

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Ама става въпрос за този почти невидимия найлон на all in one  - аз досега не съм го махала, но днес видях неразтворена таблетка и се уплаших да не би да съм бъркана. .

# 193
  • София
  • Мнения: 12 006
Днес си пуснах Горението на Еко програма 185мин., но помислих, че е свършила и я спрях. Със сигурност 2 часа е работила, просто не помня кога я пуснах. Съдовете са чисти, но долу в самата миялна има останала вода. Какво да правя? Така ли да я оставя и на следващото пускане да си обере водата?
Много се ядосах понеже е направено за идиоти..когато работи лампата мига и свети, а когато е свършила само свети и в бързината помислих, че е свършила и я спрях..
185мин. са малко над 3часа, ти казваш, че е работила 2ч. Вероятно не е свършила програмата - пусни една кратка без препарат да доизмие препарата от съдовете /ако има останал/ и да си оправи водата.
---------------------
Beauty. - неразтвореното може да е и от кратка за таблетката програма или/и ниска температура.

# 194
  • Мнения: 2 838
Най-кратката ми е 90мин.Имам и само изплакване, мисля да пусна него. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт