Коремчето на мама наедрява, а ЮЛЧЕ все по-силно шава!

  • 31 262
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 262
Бюти,благодаря за новата тема,и заглавието:)!
Хриси,чудесна професия,ще ни даваш съвети!Решила съм да си взема швейцарска топка и да стоя на нея,с втората бременнист си правех упражнения а такава топка.
 За кг,бързо смъквах ,заради кърменето.
Мариелка,от вената.

# 16
  • Мнения: X
Записах ви, момичета  Wink
И аз с първата бременност в началото на 4-ти месец бях -1кг. До края обаче бях 15 кг. и то родих 3 седмици по-рано.  ooooh! Сега пак забременях на много кг и ми е разрешено още само 6 кг. до края. Което съм почти сигурна, че няма да стане  Joy

# 17
  • Мнения: 304
Здравейте,
Бюти, благодаря за темата!
Аз много боледувах последния месец,имах температура, възпален синузит, болно гърло и накрая 10 дни кашлица от която прокървих, пазих се с отлепена плацента, така че нито секс има, нито нормално хранене. Свалих 2 кг, сега ще ги наваксвам.
На всички ви пожелавам да сте здрави!! А относно антибиотик- Аугментин бил най- подходящ за първи триместър. Аз го имах изписан, но не го пих, оправих се с хомеопатия и бабини лекове .

# 18
  • Мнения: 821
Записвам се в темата  Flutter
По въпроса със секса... аз бих казала ако ви се прави и нямате противопоказания, да си правите.  Whistling Това е толкова здравословно, едва ли ще навреди  Blush Аз и повече бих правила, но за съжаление с ММ не ни съвпадат много графиците и аз като искам и не ми е лошо, него го няма  ooooh! После пък на мен ми е лошо или ми се спи. Но иначе ми се прави и не се въздържам нарочно в никакъв случай.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 29
Мари, с удоволствие. Който се интересува от упражнения адаптирани за бъдещи мами може да ми пише. А топката е супер дори и просто да си стоим на нея. Страшно облекчава напрежението в кръста.
Gentle storm, аз имам същия проблем. През деня когато се чувствам добре, татенцето е на работа. А вечер ужасно ми се спи и никак не съм във форма 😝

# 20
  • Мнения: 319
Добър вечер от мен  Simple Smile Последно се отчитах в Бг.мама преди 8-9г.когато родих сина си. Казвам се Силвия, на 29г.съм, бременна за втори път. Термина ми е 06.07. От Варна съм, но живеем в Лондон.
Първият път прекарах незабравими  3г.с едни прекрасни априлски майки в този форум.  Записвам се сега отново  Simple Smile
Видях, че имате ФБ група, може ли да се присъединя към нея?
Да дам бърз отчет~първи скан в 12w+2d, бебе 10,7см.,супер оформено. Изместиха ми термина 4дни напред. Усещам го да мърда от 11г.с., а от вчера и ритници усещам Simple Smile Видяхме го перфектно на скана. Много активно бебе, като батко си.  Прегледа продължи 40мин. Кръв и урина в норма. Следващ скан в 16г.с.

Последна редакция: вт, 03 яну 2017, 02:04 от *Сиска*

# 21
  • Мнения: 304
Добре дошла, Силвия,
Аз снощи докато се мажех с крем видях как една подутинка се движи ту вдясно, ту вляво от пъпа ми, после отиде надолу ..Пощурях от радост, усетих го съвсем леко, но пък се виждаше добре.. явно Бебо се забавлява добре 😋

# 22
  • Мнения: 7 987
Хммм, това е странно, защото според тази картинка, бебето в 15-та седмица е доста навътре....


То и аз снощи усетих някакво вибриране в корема, но от тогава пак нищо.

Пък в 11-та е толкова мъничко и неоформено, че не мога да си представя как може да се усети:

# 23
  • Перник
  • Мнения: 185
Мърдането на бебчето и аз го усещам от онзи ден. Вече съм в 13 г.с. и 2 дни

# 24
  • Мнения: 304
Незнам, аз съм 14гс +1 ден. Но това мърдане и подутинка по корема със сигурност не бяха червата ми. Може би има значение плацентата, моята е ниска, предна  newsm78

# 25
  • Мнения: 7 987
И моята е предна. Аз пък знам, че точно като е предна е много по-малко вероятно да го усетиш по това време... Да в идиш мърдане в никакъв случай не ми се струва възможно, но знам ли...

# 26
  • Мнения: 29
Добре дошла, Силвия!
 Shocked Не знаех че е възможно толкова рано да се усети бебчо. Толкова е вълнуващо! Нямам търпение!
А как се казва Facebook групата? Искам и аз да се присъединя 🤗

# 27
  • Мнения: 19
Групата се казва Юлски мами 2017

# 28
  • Мнения: 7 987
В групата може да се присъедините само ако станете приятел с някой от членовете тук и той ви добави.

# 29
  • Мнения: 821
И аз все се каня да питам как да вляза в групата, не бях много активна в последната тема и съм пропуснала на кого трябва да пиша  Confused

Общи условия

Активация на акаунт