Аватарни игри 34

  • 24 109
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
За много години , момичета ! Нека през новата година,  се сбъднат, всичките ви, съкровенни желания !! Tada
Честито на всички момичета , класирали се на бала !! bouquet bouquet

Захарче , мерси за новата тема ! Hug

# 31
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Запис в темата и от мен  Laughing

Ние на НГ също си бяхме у дома,с детето.Бях болна Confused Но пак си изкарахме добре,най-обичам да сме вкъщи Heart Eyes

# 32
  • SF
  • Мнения: 21 230
3 страници са изписани от новата тема!!!! Невероятно активни сте по празниците!

Първо, искам да благодаря на всички, които са оценили моята комбинация по приказката на Андерсен "Елиза и дивите лебеди". Не знаех, че може да грабне приза "Незабравима" - за мене е чест и голям комплимент от вас!

Второ, искам да честитя на всички момичета, които са получили приз от Годишния бал - няма да ви изброявам, защото почти всички са си тръгнали с награда Simple Smile
Браво, много сте напреднали всички!

Сега отивам да направя набързо нещо по любимата ми тема "На улицата". И да ви споделя, че само и само, за да хвана крайния срок, който беше изместен за тази вечер, не излязох да се видя с приятел, който живее във Франция и е тук само за тази седмица! Ако бях навън, нямаше да мога да участвам.
Така че... само да сте пуснали общия пост без мене! Simple Smile Снощи до 2:45 през нощта съм сваляла картинките. Няма да се мотая много, но ме изчакайте. Simple Smile


И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

# 33
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Ох,Есме просто трябваше да драснеш в темата,че ще участваш и нямаше да пускам поста.Трябваше да излезеш и да се забавляваш. Hug
Други ще има ли?

# 34
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Уомънче, аз бях второто ти другарче от сикрет санта  Peace Понеже си бяхме разменили адресите преди това е станало объркването  Wink
Джина и ти ми беше едното другарче от Сикрет Санта Hug Laughing

Уомънче много,много благодаря за прекрасните картички и пожелания  Heart Eyes Hug Разчуства ме  Heart Eyes
Захарче Hug радвам се, че най-накрая от втори път получи моите картички -ти ми беше и второ другарче от Сикрет Санта Hug

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Моето второ беше Булгари, а тя не получи.  Confused Булгари, ще  ти пратя пак тези дни  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз май получих само от Dee Dee, ако не ме лъже паметта.  newsm78 Явно вторият Санта ми е много Сикрет.  Wink bouquet

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Моят втори беше Захарчето Simple Smile

# 38
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674






Скрит текст:








































































Скрит текст:
Tiffany Aching , Грийни , Rois , Esmee , ~Karina~ , Lady Brinne , menyanthe , Захарчето , sise_to , ..::V.I.P::.. , ##Bvlgari## , Woman^In^White




# 39
  • София
  • Мнения: 2 817
Номер 6, номер 8 и номер 9 - 5 точки.

Приз: Номер 6 (бих го дала на всички, защото всички са толкова различни).  bouquet

# 40
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Предположенията си кой кой е може да публикувате тук в темата  Peace

# 41
  • Мнения: 1 889
Аз май получих само от Dee Dee, ако не ме лъже паметта.  newsm78 Явно вторият Санта ми е много Сикрет.  Wink bouquet
Мени, аз ти изпратих, а ти каза, че си я получила. Hug

Добро утро!

# 42
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
8т - Номер 5
6т - Номер 7
1т - Номер 3

Предположения:
Скрит текст:
1. Булгари/Карина
2.Ройс
3.Лейди Брин
4.Мени
5.Есме
6.Захарче
7.Тифани
8.Булгари/Карина
9.Вип
10.Уомън
11. Грийни
12. Сисе

Последна редакция: ср, 04 яну 2017, 12:12 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 43
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Добро утро  hug
Нека днес приготвим утринното си кафе по оригинална рецепта: Слагаме кафето, добавяме щипка щастие, лъжичка успех, мъничко хъс за приключения и голяма доза настроение.Хубав да е денят ви !

# 44
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Добро утро!

Захарче, много вдъхновяващо кафе.  Heart Eyes

И един вот:

№5, №6, №9 - 5 точки

Приз за №8.

Хубав ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт