"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 559
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 8 521
Шахин каза някаква друга фамилия на Текин, доста мръсна ще му излезе историята на този човек.  ooooh!

# 196
  • Мнения: 328
Скрит текст:


РенкаHug Heart Eyes май това ще е в дома на Дерин..Обаче това нощница ли е или пък някаква вечерна рокля newsm78 newsm78 newsm78
ГалкаHug Heart Eyes благодаря ти за фрагмана, миличка  bouquet bouquet bouquet
Мимче, Hug Heart Eyes напълно съм съгласна с теб за написаното в спойлера...  Peace Peace Peace

Моето Бойче  Hug Heart Eyes де остана бе? newsm78 newsm78

Лу, аз нищо не съм гледала с Гюркан Уйгур.. И наистина много ми хареса в образа на Шахин.. И с такива очи.. ooooh! ooooh! ooooh!

Искам да се обърна към момичетата, които започнаха да пишат в темата.. Да им кажа добре дошли и да изразя радостта  и удоволствието си от това, че освен няколкото момичета, пишещи в тази тема, имало е и други, които харесват Керем..
Защото по едно време започнах да си мисля, че аз съм изперкала, щом го харесвам толкова много при положение, че всички мислят, че не го бива нито като външност, нито като  игра..  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

Скрит текст:
Съжалявам само, че покрай преводите не ми остава време да пиша в темата и да коментирам.. Също така толкова хубави неща ми попадат като информация, като мнения, като отзиви за Керем, но не смогвам да ги преведа.. Имаше едно интервю с Керем и Лейля в някакъв вестник, но така и не ми остана време да го преведа.Пък  Керем пак беше казал много хубави неща, така както само той си може. Peace Peace Peace
А, щях да забравя.. Керем бил с перука hahaha hahaha hahaha Това обсъждали в едно от сутрешните папарашки предавания.. Ох, верно, че косата му е рижава и прекалено щръкнала в тази прическа, но нали аз не успявам да бъда обективна по отношение на него, на мен си ми харесва.. Peace Peace Peace

Още малко снимки.. Този път от фрагмана май..





Ако си изперкала и аз съм с теб ,според мен е много талантлив ,обожавам играта му .....а и усмивката му ....прекрасен е и ми е хубавец  Heart Eyes Embarassed

# 197
  • Мнения: 8 521
Здравейте момичета! Изгледах двата епизода, много ми харесаха. До сега не съм гледала Керем и в тази връзка да попитам в кои сериали е играл? Относно този сериал наистина ми се обърка главата. Али каза, че баща му е умрял, възможно ли е Текин да е баща му? И аз да попитам кои бяха двамата застреляни, някой разбра ли?

 Hug Hug Hug

В Турция Керем е играл в два сериала и един филм - "В очакване на слънцето" ("Güneşi beklerken"), "Въпрос на чест" ("Şeref meselesi") и "Прошепни, ако забравя" ("Unutursam fisilda")! Hug

В началото на сегашния сериал бе застреляна майката на Али, а полицията/или не знам кой (може и да е Шахин, та затова да е лежал в затвора) убива човекът, който я застреля - Митхат, за който се предполага, че е брат на Текин - бащата на Дерин.  Peace Али смята, че баща му е Митхат, което не е така. Шахин Варгъ е баща му. Това става ясно още в първа серия, както и защо въпросният Митхат убива майката на Али. Peace

# 198
  • Мнения: 256
Здравейте момичета! Изгледах двата епизода, много ми харесаха. До сега не съм гледала Керем и в тази връзка да попитам в кои сериали е играл? Относно този сериал наистина ми се обърка главата. Али каза, че баща му е умрял, възможно ли е Текин да е баща му? И аз да попитам кои бяха двамата застреляни, някой разбра ли?

В Турция Керем е играл в два сериала и един филм - "В очакване на слънцето", "Въпрос на чест" и "Прошепни, ако забравя"! Hug

В началото е застреляна майката на Али, а полицията/или не знам кой (може и да е Шахин, та затова да е лежал в затвора) убива човекът, който я застреля - Митхат, за който се предполага, че е брат на Текин - бащата на Дерин.  Peace Али смята, че баща му е Митхат, което не е така. Шахин Варгъ е баща му. Това става ясно още в първа серия, както и защо въпросният Митхат убива майката на Али.

Благодаря за отговора и пояснението! Не съм разбрала, че Митхат е брат на Текин, изгледах двете серии днес на един дъх, по късно ще ида на поправка Laughing

# 199
  • Мнения: 328
Скрит текст:
Цитат
Искам да се обърна към момичетата, които започнаха да пишат в темата.. Да им кажа добре дошли и да изразя радостта  и удоволствието си от това, че освен няколкото момичета, пишещи в тази тема, имало е и други, които харесват Керем.. Защото по едно време започнах да си мисля, че аз съм изперкала, щом го харесвам толкова много при положение, че всички мислят, че не го бива нито като външност, нито като  игра..
Лили, добре заварила!  Hug
Аз започнах да гледам сериала заради историята и по точно заради танцьорката Дерин/ на която май няма да й е до танци в сериала  Wink/. Но останах очарована от играта на Керем, който гледам за първи път. Иначе бях му виждала снимки в темата ви и го намирам за изключително чаровно момче, с много интелигентна физиономия и предполагам, че е такъв. А това, че хората сме различни и харесваме различни типажи, ти си го знаеш.
Цитат
И докато Али и Дерин се опитват поотделно да се хванат за живота, решението на проблема ще дойде от много неочаквано за тях място.
Това решение дали няма да е брака между Аслъ и Али?  newsm78
Скрит текст:
Този Текин засега е абсолютна гад, ще ми се да се случи нещо, което да го очовечи поне малко. Щото ако продължава така, а и Йит му приглася, много драма ще има да гледаме. А не ми се ще.
И на мен ми се върти нещо такова на ум ,булката дали няма да е Аслъ?

# 200
  • Мнения: 4 830
Snake777,  Hug Hug наистина Керем е много интелигентен..  Peace Peace По всичко му личи..

Снежето Hug Heart Eyes е обяснила, но и аз да го напиша все пак..
 Текин и Митхат са братя.. От богато семейство са. Шампиона и Елиф (майката на Али) се влюбват. Елиф спи със Шампиона, но на него му се налага да замине за някакъв шампионат. когато се връща оттам, разбира че Елиф се е омъжила за сина на патрона на родителите й, демек Митхат.. След време Шампиона и Елиф решават да избягат, тя му казва, че синът й Али е негов.. Но Текин, който също бил влюбен в Елиф и който завиждал на брат си, чул разговора им.. Казал на брат си за тях. Митхат убива Елиф, като й казва, че ще убие и копелето й, за когото тя го е излъгала, че е негов син. После Шахин убива Митхат доколкото разбрах.. А втори епизод ако правилно съм разбрала Текин пък е убил семейсдтвото на Шахин..

Предполагам, че някои неща и аз не съм ги разбрала, но ни предстои да видим какво е станало преди години.

Иве, Hug Hug Керем от една година тренира бокс усилено.. Прекарваше по 6 часа дневно в спортния салон Бужин на Бурак Уур.. Бурак във втори епизод игра в сцената, когато Шахин искаш да пробва как е Али на ринга..
А ето какво казва самия Керем за подготовката си..

Скрит текст:
Въпрос: Щом е така.. Как се подготви за ролята си в Този град ще дойде след теб?
Керем: И без това беше ясно, че ще играя в такъв сериал.  Затова преди доста време започнаха първоначалните подготовки  за този характер.  През последната година правя усилени тренировки.. Освен това напоследък се занимаваме с работата  върху характера.. Боксът все още продължава..За пръв път в живота си се съсредоточих изцяло толкова дълго време само върху един спорт. Така да го обясня..Когато се боксувате, си слагате предпазна каска на лицето, за да не му навредите. След известно време им казах: ,,Оставете това, така не може,, и после свалих каската и я хвърлих настрана.. И им казах: ,,Ако ще ми се счупи носа, поне най.малкото характерът ми ще изглежда по-правдоподобен,, С предпазни средства не  е възможно да усетя на сто процента боксуването.. Мен повече от всичко ме интересува психологията, която то ти поднася.. Защото само тогава мога да разбера какво ще излезе от кутията ми.. Да са живи и здрави треньорите ми, на тренировките се отнасят към мен не като актьор, а като боксьор..


Видеоматериали Peace Peace


https://www.youtube.com/watch?v=Er9hXteOgr0
https://www.youtube.com/watch?v=37PxcqOlP7k
https://www.youtube.com/watch?v=DCo6YeDE0hQ&t=12s
https://www.youtube.com/watch?v=Er9hXteOgr0

Въобще спортът присъства в живота на Керем откакто е бил на 12 години. казва, че за него спортуването е като дишането, без него не може..Като спортува релаксира най-добре.. Когато преди месец и нещо журналистът Дженгиз Семерджиоглу каза, че не е виждал такова тяло като неговото и се запита дали аджеба Керем не ползва протеинов прах за оформянето на тялото си, Керем отговори, че това тяло е оформено с потене в залата.. Peace Peace


Те това е накратко..
В репортажа, който ви споменах, той казва, че ако е имал възможност, би се подготвил за робята си и като живее една година на кораб например.. За да разбере какво е да си моряк..

Оня ден пак излязохта снимки, че между сетовете Керем ходел на разходки.. Ставал в пет, отивал първо в спортната зала, след това на сета.




кадри зад камера.

https://vk.com/kerem_lovers?z=video178543404_456239130%2Ff4522a2 … _-62825587_187189

Керем тренира за сцената си с треньора по киксбокс Джемил Йълдъръм, който сподели тези снимки с думите: Най-скромния и деликанлия актьор, който съм виждал.. Аллах попътен вятър  да ти дава..В скоро време и лявата страна ще е добре..





Нова стара снимка от мача на Авни Йълдъръм в Германия.



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Да, и аз мисля, че Али ще се ожени за Аслъ Peace Peace

Момичета, това е, което исках да споделя с вас тази вечер.. Исках да ви обясня и за коня, който преминал Юскюдар, но ще го направя утре Peace Peace

сега отивам да си гледам Ичерде с Чачко Peace Peace Peace

Лека и спокойна вечер ви желая! Hug Hug Hug

# 201
  • София
  • Мнения: 4 381
Лили   Hug Heart Eyes безценна си  bouquet благодаря за поясненията

Ивве  Hug Heart Eyes Али Йоренч играеше в Кузей Гюней - бяха партньори с Гюней и щеше да предлага брак на Бану, но тя се самоуби. Скоро разбрах, че е сина на Еджето.


Аслъ ми се струва позната - дали не играеше в Черешите или Вишните, не помня как се превеждаше  newsm78

# 202
  • Мнения: 15 391


Аслъ ми се струва позната - дали не играеше в Черешите или Вишните, не помня как се превеждаше  newsm78

Вивчо,  Heart Eyes Hug в Кайъп съм я гледала с Илкер К.  Peace

Лили  love001

# 203
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
вивчо Hug да,играеше в черешите Laughing
Лили bouquet

# 204
  • София
  • Мнения: 4 381
Галче  Hug Heart Eyes  Мимка  Hug Heart Eyes    bouquet bouquet bouquet

Кайъп не съм гледала, но ме заинтригува с Илкер  Peace

# 205
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
Здравейте  Hug Hug Hug
Много тихо днес тука

Лили Hug
Благодаря за поясненията Peace
Много ме радват млади хора които спортуват активно,Евала на момчето, че въпреки натовареният график намира време за залата  Peace
и малко от мен,  разцъках се нещо
как ще им казваме на кратко имате ли предложения newsm78 newsm78


Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 16:20 от Ивве

# 206
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри

# 207
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug Hug

Този град ще дойде след теб
3.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри

Синан, Hug страхотен си! Peace Peace Благодаря ти за преведения фрагман bouquet bouquet bouquet

Демек Али ще започне да излиза на мачове.. Thinking Thinking





Иве, Hug Heart Eyes благодаря ти за прекрасните гифчета bouquet bouquet

Особено ми е любима онази сцена, когато Али с пръчката с огъня стана да показва на Дерин как се е забавлявал на различните пристанища.. Peace Peace

Излязоха нови снимки от сойлешито в Билги университеси.. С онзи Онур Айдън, който така беше плюл по Керем и имаше после наглостта да го покани на това сойлеши.. И видеото, което обеща, каза, че нямал да може да го пусне, защото нямал разрешение от ответната страна, демек от Керем..Това въобще не го вярвам.. Човек, който е отишъл там с майка си, който беше толкова искрен, топлосърдечен, забавен, ще каже, че не иска видеото да бъде пуснато.. Както и да е.

Поне снимки имаме.. Peace




Снощи Керем в инстастори пусна тази снимка. Серенай участва в документален филм, който разглежда проблема с климатичните проблеми. Снощи е било повторението, Керем го е изгледал и е пуснал тази снимка с думите: А вие гледахте ли го? (превод от рускините)



харесват ми тези двамата как се подкрепят.. Peace Peace
Днес Серенай била на шопинг в Зорлу и когато я попитали за сериала на Керем тя отговорила: Прекрасен проект, надявам се да намери мястото си на екрана и да продължи дълго време..

# 208
  • Мнения: X
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри
Hug Hug  Благодаря!

# 209
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 890
Лили Hug Heart Eyes Heart Eyes

Керем е написал: "Гледате ли!" Малко са объркали времената рускините Joy

Синан, благодаря за превода на фрага bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт