"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 641
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 157
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри
Благодаря за превода.  bouquet
Като гледам този кораб как отплава си мисля, че на него трябва да се е качил Али, защото Текин беше убеден, че е заминал. Май ще се повтори историята на Дерин със самолета, тук ще е с кораб. Ще ми се да изиграят Текин още веднъж младите.

# 211
  • Мнения: 4 830
Ренка, аз съм объркала май времената, я ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Благодаря за уточнението..

Лу Hug Heart Eyes

Snake777Hug ако не е проблем за теб, можеш ли накратко да ни кажеш как да се обръщаме към теб Praynig Praynig Praynig


И сега да видим какво е  дневното меню на нашето момче.. Поръчката от кетъринг фирмата..



за закуска.


за детоксикация


За обяд


за вечеря

сосът за салатката.


и десерт


Аз с тези неща за нищо на света няма да мога да се наситя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Но както казват здрав ум в здраво тяло.. Peace Peace
За Керем здравословното хранене е начин на живот..


Обещах да ви разкажа за коня, който премина Юскюдар.
Още първи епизод разбрахме, че Али не познава турските поговорки и изрази.
И тука пак същото.
Турците използват израза ,,Този, който взе коня, премина Юскюдар,, при случаите, когато вече е късно да се направи нещо.. И откъде идва той.

Преди много време lБолу живял един разбойник на име Кьороглу..Той имал много хубав, расов кон.. Един ден му откраднали коня. И понеже той много го обичал тръгнал сам да търси крадеца и коня си. И в търсене накрая пристигнал в Истанбул..Отишъл на пазара за животни и там видял коня си. Предрешил се като купувач и отишъл при продавача и му казал: Ефенди, този кон е много хубав, искам да го купя, но първо искам малко да го пояздя, за да се уверя, че може и да тича. Продавачът се съгласил. Качил се върху коня Кьороглу, разбира се, животното веднага го познало и още с качването му върху него, тръгнал да тича в галоп.. За минути стигнали брега, Кьороглу наел сал, за да премине на другия бряг на Босфора. Продавачът разбрал, че е бил изпързалян и започнал да се вайка и тогава един от приятелите му се обърнал към него: Недей да плачеш..Този, който взе коня, премина Юскюдар..

И така оттам се е появил този израз..Шахин го използва в смисъл, че вече е било късно за неговата намеса..Но нашия Али най-наивно и сладко: Вай, имало е и кон, значи?

# 212
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Ренка, аз съм объркала май времената, я ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Благодаря за уточнението..

Лу Hug Heart Eyes

Snake777Hug ако не е проблем за теб, можеш ли накратко да ни кажеш как да се обръщаме към теб Praynig Praynig Praynig


И сега да видим какво е  дневното меню на нашето момче.. Поръчката от кетъринг фирмата..



за закуска.


за детоксикация


За обяд


за вечеря

сосът за салатката.


и десерт


Аз с тези неща за нищо на света няма да мога да се наситя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Но както казват здрав ум в здраво тяло.. Peace Peace
За Керем здравословното хранене е начин на живот..


Обещах да ви разкажа за коня, който премина Юскюдар.
Още първи епизод разбрахме, че Али не познава турските поговорки и изрази.
И тука пак същото.
Турците използват израза ,,Този, който взе коня, премина Юскюдар,, при случаите, когато вече е късно да се направи нещо.. И откъде идва той.

Преди много време lБолу живял един разбойник на име Кьороглу..Той имал много хубав, расов кон.. Един ден му откраднали коня. И понеже той много го обичал тръгнал сам да търси крадеца и коня си. И в търсене накрая пристигнал в Истанбул..Отишъл на пазара за животни и там видял коня си. Предрешил се като купувач и отишъл при продавача и му казал: Ефенди, този кон е много хубав, искам да го купя, но първо искам малко да го пояздя, за да се уверя, че може и да тича. Продавачът се съгласил. Качил се върху коня Кьороглу, разбира се, животното веднага го познало и още с качването му върху него, тръгнал да тича в галоп.. За минути стигнали брега, Кьороглу наел сал, за да премине на другия бряг на Босфора. Продавачът разбрал, че е бил изпързалян и започнал да се вайка и тогава един от приятелите му се обърнал към него: Недей да плачеш..Този, който взе коня, премина Юскюдар..

И така оттам се е появил този израз..Шахин го използва в смисъл, че вече е било късно за неговата намеса..Но нашия Али най-наивно и сладко: Вай, имало е и кон, значи?



 Лили Heart Eyes Hug Hug как успяваш мила Grinning
Скрит текст:
Един превод и две редакции Crazy ooooh! ooooh! Grinning Grinning Grinning

Да минат още една две серии и аз непременно ще го гледам  Peace

# 213
  • София
  • Мнения: 5 334

"Де да можеше сега да те отвлека."
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Привет, "гражданки" мои. Grinning Hug
Аз нямам време да гледам сериите и преведени, но благодаря на всички, които така неуморно работят по превод, по редене на субчета, и т.н., и т.н. Зная колко е трудоемко, а и на никого не сте задължени. Hug

Лиле, специални благодарности за тълкуванието на тази популярна турска поговорка. bouquet

# 214
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ренка, аз съм объркала май времената, я ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Благодаря за уточнението..

Лу Hug Heart Eyes

Snake777Hug ако не е проблем за теб, можеш ли накратко да ни кажеш как да се обръщаме към теб Praynig Praynig Praynig


И сега да видим какво е  дневното меню на нашето момче.. Поръчката от кетъринг фирмата..



за закуска.


за детоксикация


За обяд


за вечеря

сосът за салатката.


и десерт


Аз с тези неща за нищо на света няма да мога да се наситя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Но както казват здрав ум в здраво тяло.. Peace Peace
За Керем здравословното хранене е начин на живот..


Обещах да ви разкажа за коня, който премина Юскюдар.
Още първи епизод разбрахме, че Али не познава турските поговорки и изрази.
И тука пак същото.
Турците използват израза ,,Този, който взе коня, премина Юскюдар,, при случаите, когато вече е късно да се направи нещо.. И откъде идва той.

Преди много време lБолу живял един разбойник на име Кьороглу..Той имал много хубав, расов кон.. Един ден му откраднали коня. И понеже той много го обичал тръгнал сам да търси крадеца и коня си. И в търсене накрая пристигнал в Истанбул..Отишъл на пазара за животни и там видял коня си. Предрешил се като купувач и отишъл при продавача и му казал: Ефенди, този кон е много хубав, искам да го купя, но първо искам малко да го пояздя, за да се уверя, че може и да тича. Продавачът се съгласил. Качил се върху коня Кьороглу, разбира се, животното веднага го познало и още с качването му върху него, тръгнал да тича в галоп.. За минути стигнали брега, Кьороглу наел сал, за да премине на другия бряг на Босфора. Продавачът разбрал, че е бил изпързалян и започнал да се вайка и тогава един от приятелите му се обърнал към него: Недей да плачеш..
Този, който взе коня, премина Юскюдар..

И така оттам се е появил този израз..Шахин го използва в смисъл, че вече е било късно за неговата намеса..Но нашия Али най-наивно и сладко: Вай, имало е и кон, значи?


Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing Laughing

Гифчето е трепач,  Peace Heart Eyes Heart Eyes  както и притчата   Peace Laughing Laughing

 newsm78 Значи нещо като нашата поговорка "ОтидЕ коня у ряхата"  Joy Joy

Лили  Heart Eyes Heart Eyes  Hug

Лека нощ и благодаря на всички  Hug Hug

ПП Чудничко меню има Керем, ама гладна мечка хоро играе ли?  Wink Laughing Laughing  Peace

# 215
  • Мнения: 8 672
Лили,  Hug мерси!  bouquet Наистина малко си хапва момчето - как издържа на такива тренировки с толкова малко храна?  newsm78


newsm78 Значи нещо като нашата поговорка "ОтидЕ коня у ряхата"  Joy Joy  

 Joy Joy Joy Точно! hahaha hahaha hahaha

# 216
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Най-после успях да си изгледам втората серия, благодаря много на екипа за удоволствието да гледам с бг. превод. bouquet

Много ми харесва сериалът, Керем е чудесен, играе спокойно, уверено, просто се наслаждава на ролята, личи си, че се чувства добре в кожата на героя си. Усещам в коментарите малко критичност към Лейля Лидия, но не я споделям, много ми харесва играта й. А и нейният образ тепърва ще се развива, като гледам.
Актьорът в ролята на Шахин е просто невероятен! Тия очи дупки дълбаят у зрителя, като свредели  са - заковават те и го гледаш като под хипноза.

Лошото е, че не ми се гледат "богатите"... Искам да гледам само "бедните" - Шахин, Али, мама Рауф, Вейсел, майка му и от богатите само Лейля и Аслъ. Само тези ме интересуват. Останалите - бащата,  копоите му,  майката, сватята и особено истеричният прецакан зет въобще не ми се гледат. И да им се чуди човек на акъла на тия родители как можаха да изберат такъв психопат за дъщеря си!

Изобщо не ми се гледат вече подлости, предателства, убийства, измами, лъжи и т.н.
Обаче ми е ясно, че без тази част от героите няма как да се завържат нещата, че да се гони рейтинг, за съжаление...

# 217
  • Мнения: 2 157

Snake777,  Hug ако не е проблем за теб, можеш ли накратко да ни кажеш как да се обръщаме към теб Praynig Praynig Praynig


И сега да видим какво е  дневното меню на нашето момче.. Поръчката от кетъринг фирмата..

Скрит текст:


за закуска.


за детоксикация


За обяд


за вечеря

сосът за салатката.


и десерт


Аз с тези неща за нищо на света няма да мога да се наситя.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Но както казват здрав ум в здраво тяло.. Peace Peace
За Керем здравословното хранене е начин на живот..


Скрит текст:
Обещах да ви разкажа за коня, който премина Юскюдар.
Още първи епизод разбрахме, че Али не познава турските поговорки и изрази.
И тука пак същото.
Турците използват израза ,,Този, който взе коня, премина Юскюдар,, при случаите, когато вече е късно да се направи нещо.. И откъде идва той.

Преди много време lБолу живял един разбойник на име Кьороглу..Той имал много хубав, расов кон.. Един ден му откраднали коня. И понеже той много го обичал тръгнал сам да търси крадеца и коня си. И в търсене накрая пристигнал в Истанбул..Отишъл на пазара за животни и там видял коня си. Предрешил се като купувач и отишъл при продавача и му казал: Ефенди, този кон е много хубав, искам да го купя, но първо искам малко да го пояздя, за да се уверя, че може и да тича. Продавачът се съгласил. Качил се върху коня Кьороглу, разбира се, животното веднага го познало и още с качването му върху него, тръгнал да тича в галоп.. За минути стигнали брега, Кьороглу наел сал, за да премине на другия бряг на Босфора. Продавачът разбрал, че е бил изпързалян и започнал да се вайка и тогава един от приятелите му се обърнал към него: Недей да плачеш..Този, който взе коня, премина Юскюдар..

И така оттам се е появил този израз..Шахин го използва в смисъл, че вече е било късно за неговата намеса..Но нашия Али най-наивно и сладко: Вай, имало е и кон, значи?
Лили  bouquet

Керем да не е вегетарианец, не видях мръвки в менюто.
Скрит текст:
За ника и обръщението - преди години съфорумка ме прекръсти на галено Уси / от змия усойница/, знам че е малко зловещо за някои, но аз нямам проблем с ника си, за мен е самоирония и черен хумор

# 218
  • Мнения: 5 723

"Де да можеше сега да те отвлека."
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Привет, "гражданки" мои. Grinning Hug
Аз нямам време да гледам сериите и преведени, но благодаря на всички, които така неуморно работят по превод, по редене на субчета, и т.н., и т.н. Зная колко е трудоемко, а и на никого не сте задължени. Hug

Лиле, специални благодарности за тълкуванието на тази популярна турска поговорка. bouquet

Тинчеее , как си слънчице? Радвам се ,че отново те чета ! Hug

# 219
  • Мнения: 4 447
Много благодаря за превода на фрага на Синанbouquet
Почнахме и ние да се радваме на повече фрагчета.

Лили, огромно благодаря за притчата. Heart Eyes И не само.
Винаги са ми били интересни такива подробности. Благодаря от сърце!

А що се отнася до храната на Керем, това не е ли за едно хапване?
Все пак не вярвам на обяд да си поръчва обяда и вечерята.
Пък може да му е било разтоварващ ден Laughing
 Лека нощ!

# 220
  • Мнения: 4 830
Добро утро! Hug Hug Hug

Снимка, пусната от Бурак от Бужин, навлечения в снимката.. Peace Peace




Снеже Hug Heart Eyes
Светле, Hug Heart Eyes много обичам да чета постовете ти.. И аз като теб искам да ги гледам само ,,добрите,,, но за съжаление комшиите без специалитета ,, а ла лошо,, не се наяждат..
Като сме казали ядене..
Уси, Hug Heart Eyes(звучи много сладки) Керем не е вегетариеанец.. Обича мръвката той.. А и има нужда от протеини по време на тренировките..
Обича и да готви сам..



Камъче, Hug Heart Eyes на поръчката пише, че е за цял ден.. Двете ястия са обозначени като първо основно и като второ основно ястие..Момичетата мислят, че това е поръчка за цял ден.. Абе и аз му се чудя.. Защото Керем страда от хипогликемия, нуждае се от питателна храна.. Peace Peace Peace

Тинче, Hug Heart Eyes надявам се, в най-скоро време да можеш да си изгледаш  сериалчето..
Лу, Hug Heart Eyes гифчето е много, много сладко наистина Peace Peace
София Hug Hug, а ти дали гледаш Градът newsm78 newsm78 newsm78

Да ви оставя тези красотички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Днес е нашият ден Peace Peace Peace

# 221
  • Мнения: 8 672
Лили, Камъче, Светле, Тинче, София, Hug Hug Hug Hug Hug

Пък аз си й казвам Снейки. Heart Eyes

Хаштагът тази вечер. Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 4 830
Снеже Hug Heart Eyes

И Снейки  Hug сладко звучи Peace Peace

хаштагът  #gitme се превежда не си отивай

в ТТ на пето място



Хади да видим кой на кого  ще каже,, не си отивай,,

Али Heart Eyes Heart Eyes





Някоя от вас беше попитала как ще ги наричаме.. В туитър ги наричат АлИн Peace Peace




Али: Бягането не е решение на проблема. Като зрял човек изправи се пред баща си и заедно с него го разрешете.

# 223
  • Мнения: X
Момичета, от сега ви пожелавам приятно гледане! Hug Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 9 735
Привет и от мен! Hug Hug Hug Hug Мерси за всичко споделено ще чета после Peace Hug
И добре дошли на всички нови попълнения в темата Heart Eyes Hug Heart Eyes
Малко гифчета от мен  Whistling


Скрит текст:






 hahaha hahaha hahaha























Общи условия

Активация на акаунт