AVON козметика с изтекъл срок?!

  • 13 570
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 028
Цитат
И между другото думата е просветена, а не "посветена"
Ооо почитаема Лемон,покорно моля за извинение за прупоска на буквата,което,пък е образувало друга дума,сега ще се самобичувам,но така или иначе си вдянала смисъла де и като друго не можеш да измислиш по въпроса се хващаш за правописа.Ее и това е нещо.И между другото,ако направиш снимка на датата върху продукта ,за който твърдиш,че е негоден и я постнеш тук няма да имаш толкова опоненти,а напротив ще сме ти благодарни,че си ни "отворила очите".

# 46
  • Мнения: 966
Аз съм била дистрибутор на "AVON"и не е имало никакви проблеми. Laughing

# 47
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Наистина що не щракнеш една снимчица за да видим всички за какво иде реч Лимонче ?

# 48
  • София
  • Мнения: 2 896
Днес детегледачката на Ема ми донесе червило-молив Colour Definition, което мирише на гранясало...на опокавката пише само 0106 (няма нито Z, нито EX), на самото червило пише 040106 СА....много неприятно наистина.

# 49
  • Мнения: 3 835
И какъв е проблемът - вече сме 2006?
Щом не ти харесва - го върни.

# 50
color=magenta]Вярно е това, че в момента се предлагат продукти на AVON с изтекъл срок на годност. Братовчедка ми беше дистрибутор и ме предопреди в момента да не си взимам нищо от тях. По принцип до сега не е имало такива проблеми, но за момента е вярно.[/color]
на анонимки не вярвам.А още повече на изказвания от рода на-една съседка каза...
сама мога да се убедя,че не е вярно

Това си е твоя работа. Аз просто изразих мнение. Всеки сам си преценява.

# 51
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Точно вчера дистрибуторката ми тука ми донесе един лак на AVON и познайте Rolling Eyes , срока му изтекъл 04.2006 малко се малко се ядосах ама няма да се занимавам с това не си заслужава,ама ако е бебешки продъкт незнам как щях да реагирам сигурно  #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 14:01 от ivalex

# 52
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Точно вчера дистрибуторката ми тука ми донесе един лак на AVON и познайте Rolling Eyes , срока му изтекъл 04.2006 малко се малко се ядосах ама няма да се занимавам с това не си заслужава,ама ако е бебешки продъкт незнам как щях да реагирам сигурно  #2gunfire #2gunfire

Сигурна ли си?Това би трябвало да е датата на производство.За да е изтекъл срока трябва да е произведен на 04.2003 г.А от тогава до сега серията с лакове е обновявана няколко пъти т.е. лаковете произведени през 2003 г. вече не се предлагат в каталога,всъщност въобще не се предлагат.На всички продукти на Ейвън е отбелязана датата на производство,а не срока на годност.Той е три години от тази дата.

# 53
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Това би трябвало да е датата на производство,може и да си права мама Мери, ама няма как да го знам защото тепурва сега ти ми казващ такова нещо ,дистрибуторката ми е една такава замотана малко дръпната ,че нищо не смея да я питам, а камоли да и кажа,че имам проблем с дата и да чакам обянение...на пожечето неща пише само символи и числа така че реално никак не се вижда дали са годни............

# 54
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
дистрибуторката ми е една такава замотана малко дръпната ,че нищо не смея да я питам

Ползвай си спокойно лака,а дистрибуторката я смени най-добре Peace

# 55
Вече пети месец наблюдавам как прочутата козметична фирма AVON продават продуктите си с изтекъл срок на годност. Поръчвам козметиката от различни консултанти и...честито!Може ли човек на всеки продукт- рекламация да прави.Сигурно може,но му писва! Много ли им станаха клиентите се чудя, че търсят начин да разочароват половината Confused
Това е несериозно и смешно - като че ли е малка конкуренцията та един козметичен гигант държащ на името си ще прави това.
ВСИЧКИ знаят че срока отбелязан върху опаковките е срока на производство и ако не е обозначено нещо допълнително на продукта срока на годност му е 3 години!
Как пък нито един продукт да не им е в годност или пък сигурно ви мамят Представителите  като са си складирали продукти. А какво става с новите продукти които се лансират тепърва сигурно и те са минал срок преди да са ги произвели Laughing
Благодаря за темата - поне се посмях малко.  Joy
На всички козметични продукти е написана датата на производство и датата до която е годен продукта или само датата за годност.При ейвън това е крайната дата т.е.срока на годност.Помислете-може ли дадения продукт да е произведен 1 мес.назад,да е пуснат в каталога/каталозите ги печатат три мес.напред/,да е дошъл в България и вече да се закупи от накой нищо не подозиращ каква дата всъщност е отбелязана на опаковката.Разбира се тези които продават тази козметика на тях им отърва това да е датата на производство Laughing Laughing Laughing,ама трябва да се #2gunfire....Има и още нещо ,само в България фирмата нямат такса регистрация,защо лили....,например в Германия такса регистрация е 30евро.
Ако искате ентина козметика то по добре се посветете на българската,ако предпочитате нещо по скъпо то избора ви е голям.Извинявам се на всички фенки на Ейвън ако съм била груба,на така стоят нещата. Wink

# 56
Лимонче, много си в грешка!
Защо просто не попита представителката си как стоят нещата, вместо да се терзаеш така?
Както вече са ти писали момичетата - означена е датата на производство!  Simple Smile
Изобщо не вярвам на това, че си получила 2005г. продукт произведен 2006!  #2gunfire
Дори продуктите от нетните оферти със стари формули са пресни!

Няма как да се презапасяваме. Асортиментът се променя толкова често, че дори вече не взимам мостри на червилата! Ако не се спре продукта, му сменяват опаковката. Грешки не може да има - то се вижда с просто око.

Малко тъп начин да злепоставяш! Пък и много сме потребителите на тази козметика, за да се хванем!  Naughty

ПОДКРЕПЯМ!Дори продуктите от нетните оферти НИКОГА не са с изтекъл срок на годност.Голяма тъпотия е постинга ти Лимонче!По-голяма глупост не бях чела,от 5 години съм представител и такова нещо не се е случвало.Даже се чудя,защо ли си губя времето да отговарям на подобни глупости. newsm03
Как да разчитаме производствената дата?
 
 
  Обозначенията за производство се разчитат по няколко начина: Пример: Z 240103 - Z означава, че продуктът е произведен в Полша. Следват по две цифри съответно за ден, месец и година. Или датата на годност в случая е 24.01.2003 г. Пример: Z 030300 - Z означава, че продуктът е произведен в Полша. Следват по две цифри съответно за ден, месец и година. Или датата на производство е 03.03.2000 г.   
Пранилно ли разбрах датата на годност,а не датата на производство?

# 57
Точно вчера дистрибуторката ми тука ми донесе един лак на AVON и познайте Rolling Eyes , срока му изтекъл 04.2006 малко се малко се ядосах ама няма да се занимавам с това не си заслужава,ама ако е бебешки продъкт незнам как щях да реагирам сигурно  #2gunfire #2gunfire

Сигурна ли си?Това би трябвало да е датата на производство.За да е изтекъл срока трябва да е произведен на 04.2003 г.А от тогава до сега серията с лакове е обновявана няколко пъти т.е. лаковете произведени през 2003 г. вече не се предлагат в каталога,всъщност въобще не се предлагат.На всички продукти на Ейвън е отбелязана датата на производство,а не срока на годност.Той е три години от тази дата.
Не мога да разбера тези три години трайност откъде ги измисляте?

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
дай малко време на хората да те прочетат, отговорят .... смешна си с тия риторични въпроси Whistling

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Точно вчера дистрибуторката ми тука ми донесе един лак на AVON и познайте Rolling Eyes , срока му изтекъл 04.2006 малко се малко се ядосах ама няма да се занимавам с това не си заслужава,ама ако е бебешки продъкт незнам как щях да реагирам сигурно  #2gunfire #2gunfire

Сигурна ли си?Това би трябвало да е датата на производство.За да е изтекъл срока трябва да е произведен на 04.2003 г.А от тогава до сега серията с лакове е обновявана няколко пъти т.е. лаковете произведени през 2003 г. вече не се предлагат в каталога,всъщност въобще не се предлагат.На всички продукти на Ейвън е отбелязана датата на производство,а не срока на годност.Той е три години от тази дата.
Не мога да разбера тези три години трайност откъде ги измисляте?
Абе, жено, я се поспри малко  Laughing
Трите години ги пише след надписа Срок на годност

Общи условия

Активация на акаунт