Шопинг консултации, тема 3

  • 118 743
  • 767
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 25
Благодаря! Simple Smile Аз предпочитам нещо онлайн.Честно казано изобщо нямам време за обикаляне по магзини и мерене.

# 586
  • София
  • Мнения: 9 880
Кога би трябвало да са заредили колекцията пролет/лято - март?
Доста е бедно в момента.

# 587
  • Мнения: X
Имам нужда от съвет.
Това яке го получих като подарък от НМ е, но все още не съм го носила идва ми много шарено, дали е подходящо въобще да се носи толкова шарено, ще бъде ли смешно? Мислех да го комбинирам с бежови/черни дънки Rolling Eyes
Скрит текст:
Скрит текст:

# 588
  • Мнения: 2 719
Имам нужда от съвет.
Това яке го получих като подарък от НМ е, но все още не съм го носила идва ми много шарено, дали е подходящо въобще да се носи толкова шарено, ще бъде ли смешно? Мислех да го комбинирам с бежови/черни дънки Rolling Eyes
Скрит текст:
Скрит текст:
Е, много е яко! С едни черни дънки и бежови боти... За мен не е цветно, носи си го с кеф! Хубаво е : )

# 589
  • София
  • Мнения: 1 698
Ако не ти харесва и е М - давай го насам 😄

# 590
  • Мнения: X
Ако не ти харесва и е М - давай го насам 😄
S

# 591
  • Мнения: 7 696
Ако не ти харесва и е М - давай го насам 😄
S
значи за мен хах да си кажа пак, че са ми изтрили коментара

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Дали се продава все още в магазина?

# 593
  • Мнения: X
Дали се продава все още в магазина?
Не съм виждала, линията се казва H&M Conscious Collection.

# 594
  • Мнения: 25
Якето е страхотно! Не е шарено, с дънки е перфектно.

# 595
  • Мнения: 1 531
Здравейте момичета.Съпругът ми ми е поръчал една чанта на Гес от Олх която си бях харесала,без да знам.Въпросът ми към вас е как да се уверя ,че е наистина оригинална?С артикулния номер ли?Мисля, че са поръчвали на намаление от сайта на Гес и сега препродават,но искам напълно да се уверя,а вече я е поръчал.Нямам чанти на Гес досега и немога да направя някакво сравнение.Ще ви бъда благодарна.

# 596
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Мисля, че това е много трудна (да не кажа – невъзможна) задача. Специално в България.
Знам, че в чужбина, когато искат да се уверят, че дадена чанта е оригинал, обикновено могат да я "автентикират", пращайки я в централата на бранда-производител.

# 597
  • Мнения: 1 531
Мисля, че това е много трудна (да не кажа – невъзможна) задача. Специално в България.
Знам, че в чужбина, когато искат да се уверят, че дадена чанта е оригинал, обикновено могат да я "автентикират", пращайки я в централата на бранда-производител.
Благодаря,значи на доверие .

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Все пак, може да се опиташ да потърсиш в Интернет отличителните знаци на автентичните чанти Guess и да сравниш дали твоята ги притежава.
Освен това, опция е да качиш снимки на чантата си в някой международен форум, където по-запознати хора вероятно ще могат на око да преценят дали е оригинал.
Друг начин май няма.

# 599
  • Мнения: 1 531
Все пак, може да се опиташ да потърсиш в Интернет отличителните знаци на автентичните чанти Guess и да сравниш дали твоята ги притежава.
Освен това, опция е да качиш снимки на чантата си в някой международен форум, където по-запознати хора вероятно ще могат на око да преценят дали е оригинал.
Друг начин май няма.
Потърсих модела,същата е по снимките.Утре ще  я видя на живо.
Благодаря 🌼

Общи условия

Активация на акаунт