Шопинг консултации, тема 3

  • 119 002
  • 767
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
В магазините в "Сердика Център" дали вече има разнообразие на блузки с къс ръкав (спортно-елегантни или тениски)?
Не държа на конкретна марка, търся нещо в по-бюджетния клас. Peace

# 601
  • София
  • Мнения: 4 002
Мами, някаква идея от къде е панталонът?

https://www.instagram.com/p/BubhsJqjIpS/?utm_source=ig_share_she … shid=v4p9qrt8hquq

# 602
  • Мнения: 5 252
От НМ си купих същия,но зелен намален от 64 на 25 лв.

# 603
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, искам да си купя дамска раница, но не изцяло спортна, а спортно-елегантна, примерно – нещо такова, средна към голяма като размер.
Нямам предпочитания към цвета или спецификите на модела.
Искам, обаче, да е евтина, защото най-вероятно ще я използвам и за пазаруване, следователно – бързо ще я амортизирам.
Къде мога да погледна за такъв тип раници? Освен магазините в моловете, мисля да мина по "Граф Игнатиев" / "Пиротска" / "Екзарх Йосиф", но някъде другаде? Simple Smile

# 604
  • Мнения: 1 534
Момичета, искам да си купя дамска раница, но не изцяло спортна, а спортно-елегантна, примерно – нещо такова, средна към голяма като размер.
Нямам предпочитания към цвета или спецификите на модела.
Искам, обаче, да е евтина, защото най-вероятно ще я използвам и за пазаруване, следователно – бързо ще я амортизирам.
Къде мога да погледна за такъв тип раници? Освен магазините в моловете, мисля да мина по "Граф Игнатиев" / "Пиротска" / "Екзарх Йосиф", но някъде другаде? Simple Smile
Виж в Зара има няколко симпатични модела.И аз търся(но засега само те ми харесаха) ,но не ми се поръчва,искам да ги видя на живо.

# 605
  • Мнения: 2 223
На Графа, до магаизна за сребро Мария, гледах подобни. Бяха около 50 лв май, не съм мн сигурна. Според мен лесно ще намериш.

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Благодаря ви! И аз мисля, че лесно ще намеря, но честно казано, не ми се обикаля много. Даже се чудя дали направо да не пропусна моловете и да мина по улиците, които съм си намислила...

# 607
  • Мнения: 17 987
http://www.stilno.bg/bg/catalog/cid/39/page/1/view_offset/0/per_page/18.html

От тук харесах аз на щерката, а вчера във фейса ми излязоха страхотни, ето ги
https://www.facebook.com/bagsmagbg/photos/a.706943829316345/2401 … ype=3&theater

# 608
  • София
  • Мнения: 39 783
На "Солунска" купувам раници аз. (м/у "Витошка" и "Ангел Кънчев, в дясно)

# 609
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
На "Солунска" купувам раници аз. (м/у "Витошка" и "Ангел Кънчев, в дясно)
В началото в дясно или под колоните? Струва ми се, че има повече от един магазин за чанти в тази отсечка.

# 610
  • София
  • Мнения: 39 783
Под колоните. Мисля че имаше два магазина, но в единият продават само чанти.
Тази е от там
Скрит текст:
Купих я миналата година, защото и тича на обувките с китки Joy
Предната ми раница е от същият магазин. Малко по-голяма е, съседките се смеят "бездънната яма" (всичко имало при мен).
Цената и на двете беше м/у 50 и 60, но ще излъжа точно колко.

# 611
  • София
  • Мнения: 5 962
Какъв е най-големият размер на детското облекло в Зара? По точно ме интересува дали имат дрехи за момчета ръст 170 см.

# 612
  • Мнения: 1 534
Какъв е най-големият размер на детското облекло в Зара? По точно ме интересува дали имат дрехи за момчета ръст 170 см.
В сайта е даден размер 13-14г -164 см

# 613
  • София
  • Мнения: 11 723
Какъв е най-големият размер на детското облекло в Зара? По точно ме интересува дали имат дрехи за момчета ръст 170 см.
Не нямат.След този размер започва мъжката номерация.

# 614
  • Мнения: 16
Здравейте, понеже панталоните тип чарлстон се връщат да ви питам някой магазин или марка, която е пуснала хубави панталони от този тип спортно елегантни или елегантни?

Общи условия

Активация на акаунт