Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ян. 2017, 10:38 ч.

Шопинг консултации, тема 3

• 102 729
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
Най -хубавите памучни тениски, които съм намирала, са в Peak and Cloppenberg. Само като го пипна и ми е удоволствие колко стегнато е изтъкано.
Търся от дни хубави тениски, да не са ми дълги като туники, дължината да е до колана макс.
Къде мога да видя/купя Rich House Poor House?

# 646
Момичета, търся си рокля за лятна сватба - можете ли да ми помогнете с идеи за магазини в София?
Не съм фен на онлайн пазаруването на дрехи и обувки, защото без да пробвам, не ми се разправя.
Благодаря предварително Hug

# 647
Момичета търся ето тези обувки
http://timeshoesbags.com/bg/damski-obuvki/damski-ezhednevni-obuvki/1118110032
Ходих до магазините им, или ги нямат или отново само 40 номер, а на мен ми трябва 39.
Дано сте ги виждали някъде Blush

# 648
Здравейте,искам да закупя маратонки Nike vapormax,но на местата,които ги видях имат доста космически цени...можете ли да ми кажете къде на територията на Пловдив,бих могла да ги намеря и в кои спортни магазини правят или ще правят скоро намаления?Благодаря предварително!

# 649
Здравейте, къде има повече разнообразни панталони,актуалния модел широки,  разкроени, до под коляното, които се носят с кецове:blush:  / ама и аз го обясних..../

# 650
  • 1st floor
Здравейте,искам да закупя маратонки Nike vapormax,но на местата,които ги видях имат доста космически цени...можете ли да ми кажете къде на територията на Пловдив,бих могла да ги намеря и в кои спортни магазини правят или ще правят скоро намаления?Благодаря предварително!
В Спорт депо при онлайн поръчка с нова регистрация имаш -15%, ако не са намалени. И ако ги има там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт