Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 397
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 4 381
Себи, аз зациклих на погледа на Джес на сватбената маса. Знам, че всеки по различен начин приема сериала и героите му. За това съм спокойна, че може  да си напиша мнението  Peace И ми е приятно да чета различно, така продължавам да си мисля и няма значение дали съм съгласна или не - харесва ми провокацията да мисля  Peace Hug

# 646
  • Мнения: 924
Във всяка роля показва любовта си по много различен начин Киво.

Не съм специалист, нито  по Къванч, нито по любовите, но си мисля, че то по-принцип има различни любови.
Страсни, спокойни, обсебващи, ревниви, собственически, убийствени, самоубийствени/Пази, Боже!/ и т.н.
Та явно затова, за сега не може да се постигне единомислие, относно Джесур. Всеки очаква да види някакъв различен вид любов от него.

Самата аз, въобще не подлагам любовта му под съмнение. Приела съм, че я обича /вече/ и ми е спокойно, в това отношение. Защото изобщо не мога да си предтавя, че един алфа самец като Джесур, ще приеме да се обвързва с някоя жена, която го напряга. Без задръжки, щеше да си действа по стария план. Сюхан щеше да мине под един знаменател с всички останали Корлудаа, и толкова.

Сега ми е интересно развитието на сюжета. Как ще направи Джесур така, че да намали щетите за Сюхан?
Освен това ме гложди това, че Сюхан и Корхан, изобщо не изглеждат да са от генетичния материал на Тахсин. Виж Бюлент, веднага прилепва за тази роля. newsm78 newsm78 newsm78

!!!!! Момичета, това не е ли нашата каскада: newsm44 newsm44 newsm44
pic.twitter.com/ZBYL2iF9N6

Последна редакция: сб, 21 яну 2017, 19:52 от mirror_

# 647
  • Мнения: 18 543
Знам, че всеки по различен начин приема сериала и героите му. За това съм спокойна, че може  да си напиша мнението  Peace И ми е приятно да чета различно, така продължавам да си мисля и няма значение дали съм съгласна или не - харесва ми провокацията да мисля  Peace Hug

 newsm10 smile3521 smile3521
Себи  Heart Eyes за това ти написах - нека почакаме, има време  Peace
Редемче  Heart Eyes bouquet
Джесуротерапията не ме оставя  Laughing Ама много класна сцена беше ... какво да направя  Embarassed Laughing

Хайдеее, нов джип се задава  hahaha

Мирър  Hug И аз така мисля за Джесур  Peace
 Знаеш ли, че и аз си го мислех това за Бюлент в началото newsm78 Ама в такъв случай Михрибан нямаше да му позволи да се доближи дори до Сюхан  newsm78

# 648
  • Мнения: 18 606
Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
писаха ми на ЛС, не са имали впредвид Киво
ама то след толкова манекенски плювки, как да си помисля, че не става въпрос за него Whistling newsm78
ама Мирър ме приземи с тоя Еклесиаст
щото бързо паля моторетката Laughing


Ще ви кажа и друго- Киво когато играе влюбен  е...... неподражаем.




така е!! Heart Eyes

но и аз мисля, като Вив Hug, че има нещо гнило в Дания newsm78
или във фраговете, които ни поднасят
ще видим как ще се развие сюжета
не ми се вярва Джес да си играе със СЮ newsm78
ама важното е, да ни е интересно
пък и дори да не е влюбен още Wink

Мирър Hug, интересен пост Peace
да нашата е Wink Peace
https://twitter.com/_LotusRose/status/822834521586462720/video/1

Тио Hug Peace

Редемче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
приятно изкарване с милите гости!!

при рускините
толкова били хубави, че трябвало да ги дадат под защита на Юнеско Laughing

Последна редакция: сб, 21 яну 2017, 19:59 от Airra

# 649
  • Мнения: 4 642


  
     Относно този поглед:


    



     дали не е във връзка с въпроса на Сю от къде е взел личната ѝ карта. Във фраговете кадрите не спазват хронологията мисля. Но защо е това барабанене с пръстите!? Нервност!? Осъзнаване на акта за бракосъчетание? Който дори и фиктивен да се е състоял в този момент /а той, явно, не е/, не омаловажава институцията като такава. Че с него шега не бива. Джесур може да иска възмездие, но не е безнравствен тип.

   А що се отнася до чувството му към нея аз имам категорично мнение - има го! Той не я гледа влюбено само, когато тя вижда погледа му  и той трябва да се прави на актьор. Не мисля, че трябва да се съмняваме в това.

  Айре:
Цитат
при рускините
толкова били хубави, че трябвало да ги дадат под защита на Юнеско Laughing

  Ако са го писали с чувство за хумор добре. Иначе и те като ония  дето сте ги писали в спойлер по-нагоре...

  Редемче, дишай с пълни гърди броените минутки! Че много бързо минават!

# 650
  • Мнения: 18 543
Айре  Heart Eyes
Скрит текст:
Вай бе , каква чест са ти оказали , да ти пишат на лични. Ама авторката ли ти писа  newsm78 Чак не ми се вярва  Mr. Green
Хубава каскада, ама нали колата падна на гуми, не на купе ?
Орси  Hug за тези погледи писах и аз, няколко пъти ги видях ... А когато без да иска чу, че Сюхан го обича, такава радост и облекчение видях в погледа му, а не самодоволна усмивчица.

Рускините много искат Джес и Сю да се оженят, да живеят в една къща заедно, тя да го наказва с безразличие, а той все повече да се влюбва в нея и да страда. Гаднярки  hahaha Аз пък не искам да страда Джесурчик, достатъчно е страдал през живота си Crossing Arms Да видим какво ни е подготвила Едже  newsm78

# 651
  • Мнения: 4 642



   Тази е от преди един час. Много ми хареса!



   

# 652
  • Мнения: 924
Донесох от рускините няколко връзки за гласуване. Който желае, може  да се включи. За първата има съмнение, че сме жертва на долна инсинуация Laughing Laughing Laughing

http://www.televizyondizisi.com/anket-ekranin-ideal-ciftini-seci … z-2017/331343/54/

http://voteformost.net/best-turkish-tv-series-ever-poll/
http://voteformost.net/best-turkish-couples-ever/
http://voteformost.net/most-handsome-turkish-actors-2016-poll/
http://voteformost.net/best-turkish-tv-series-2016-poll/
http://beauty-around.com/en/voting/item/321-best-turkish-actors

Терапията на Джесур Grinning

Последна редакция: сб, 21 яну 2017, 21:15 от mirror_

# 653
  • София
  • Мнения: 744
Верно са много хубави на тази снимка!
Давайте да гласуваме:ще има ли сватба или не?
Ако няма ,какво ще я осуети,ако има как си представяте бъдещето им съжителство? Joy

# 654
  • Мнения: 4 642
Верно са много хубави на тази снимка!
Давайте да гласуваме:ще има ли сватба или не?
Ако няма ,какво ще я осуети,ако има как си представяте бъдещето им съжителство? Joy



   Не, няма да има сватба.

   По-скоро външно лице!? Майка му, Тахсин, Бану или...нов персонаж!? От обкръжението на Джесур от чужбина, може би.


   


  Нов поздрав!


 

# 655
  • Мнения: 18 606
Верно са много хубави на тази снимка!
Давайте да гласуваме:ще има ли сватба или не?
Ако няма ,какво ще я осуети,ако има как си представяте бъдещето им съжителство? Joy

Hug
добавих анкета в темата, ама само дали ще има сватба Peace
аз още се двоумя в отговора си  Wink

Орси Hug, Мир Hug, Фенче Heart Eyes

на всички приятна вечер Hug


# 656
  • Мнения: 18 606
Добрутроо Hug
отишли сме на втора страница Whistling

да сложа на кафенце Simple Smile



Себи, Снеже
Скрит текст:
снощи изгледах втора серия на ОК и много ми хареса Peace
много ми допада дълбочината на сериала и историята
за някои може да прозвучи странно, ама не мога на бялото да кажа черно Peace

идеята на Фей Hug от снощи ми допада Peace

Цитат
Верно са много хубави на тази снимка!
Давайте да гласуваме:ще има ли сватба или не?
Ако няма ,какво ще я осуети,ако има как си представяте бъдещето им съжителство? 35

Започнал е Сървайвър в Турция, имате ли представа дали ще го излъчват всеки ден, май да newsm78

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 10:34 от Airra

# 657
  • Мнения: 18 543
Добро утро!  Hug Hug Hug
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet
От мен пък, едни страхотни усмивки  Heart Eyes Много ми е чаровен в тази реклама








Да си припомним и самата реклама  Wink като няма нищо ново  Laughing
https://vk.com/video-42273871_171077845?list=f35595663d739db90b





В темата за сериала една дружка е споделила нещо прекрасно във връзка с този гиф

Цитат
Басейна, Джес по лице, разперил ръце... снимките под водата, сянката му върху водната повърхност...  ooooh! ... разтваряш ръце, откриваш си сърцето, оставяш го беззащитно, когато искаш да прегърнеш, а силуетът ти- разпятие!  Sad Crazy  Всичко това e още един стих от стихотворението на Арагон  
Скрит текст:
Il n'y a pas d'amour heureux

Rien n'est jamais acquis à l'homme ni sa force
ni sa faiblesse ni son coeur/
Човече, забрави, че владееш каквото и да е:
силата, слабостите или сърцето си

разтваряш ръце да прегърнеш, разпъват те на кръста,

притиснеш здраво щастието си, то взема, че се разпада!

Животът е една безмислена разкъсваща раздяла!
Каква ти тук щастлива любов!  hahaha hahaha
Il n'y a pas d'amour heureux

Бг преводът ми не претендира за абсолютно никаква точност, само емоция!  Peace

http://elisala.canalblog.com/  Party Peace
Много ми хареса!  Peace
Пък в темата на Туба някои вече са изкарали наш Джесурчик едва ли не дявол  Laughing Много интересни и различни мнения за характера на героя на Киво прочетох в разните теми и толкова различни едно от друго, наистина хората гледат едно и също нещо с различен поглед и е дяволски интересно. Да видим обаче Едже какво мисли по въпроса все пак  Laughing
Готино клипче от подружките  Peace
https://vk.com/kivancoyku?z=video226662172_456239374%2Fd90fbdab2 … pl_wall_-62215399

Хубав ден!  Hug

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 11:11 от queen_fenka

# 658
  • Мнения: 924
идеята на Фей Hug от снощи ми допада Peace
Цитат
Верно са много хубави на тази снимка!
Давайте да гласуваме:ще има ли сватба или не?
Ако няма ,какво ще я осуети,ако има как си представяте бъдещето им съжителство? 35
Започнал е Сървайвър в Турция, имате ли представа дали ще го излъчват всеки ден, май да newsm78

От този фраг, изводът ми е, че ще сключат брак. Не си представям друг, освен фиктивен, за сега. Само не знам, как да ги разквартирувам, защото в къщата на Джесур няма да има отделни спални. А да видим сега, кой ще спи на дивана newsm62

Но, при всички положения, е време Сюхан да се изнася от Корлудаа. Несигурно ми изглежда вече там.

# 659
  • Мнения: 18 606
Фенче Heart Eyes, много снимки Crazy
супер чаровник е Киво в тая реклама и косата му е много различна Heart Eyes

Цитат
Пък в темата на Туба някои вече са изкарали наш Джесурчик едва ли не дявол  Laughing Много интересни и различни мнения за характера на героя на Киво прочетох в разните теми и толкова различни едно от друго, наистина хората гледат едно и също нещо с различен поглед и е дяволски интересно. Да видим обаче Едже какво мисли по въпроса все пак  Laughing
да Mr. Green ooooh!
не мога да им разбера целта, ама май го правят малко нарочно/поради техни си причини/и ми звучи злобничко Peace

уффф много ми е тъпо, че още не съм видяла за какво става на въпрос на 100 % в серията, ама ще си чакам, надявам се до довечера Praynig

Мирър Joy Joy Joy
може в спалнята да сложат двуетажно легло Joy Joy Joy
а за това, че Сю трябва да се изнася от Корлудаа, съм съгласна, ама дали и при Джесур ще има спокойствие?? там честичко ходи Бану Mr. Green





и още за успеха на сериала в Латинска Америка

https://vk.com/feed?w=wall-123508620_27697

Общи условия

Активация на акаунт