Седмокласна - по вода да върви, край на срока предстои!

  • 55 376
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  На сайта на училището ни е публикувано "В случай, че НЕ СЕ вземе решение за удължаване на неучебните дни за гр. Русе и 9 януари е учебен ден, родителите сами да преценят дали да пуснат децата си на училище, съобразно актуалната обстановка."  Дано ДА СЕ вземе решение все пак

# 16
  • столицата
  • Мнения: 3 797
И моето засега ще ходи. Не знам дали ще има други ентусиасти.

# 17
  • България, София
  • Мнения: 1 756
И моята дъщеря ще ходи.

# 18
  • Мнения: 21 455
 На сайта на училището ни е публикувано "В случай, че НЕ СЕ вземе решение за удължаване на неучебните дни за гр. Русе и 9 януари е учебен ден, родителите сами да преценят дали да пуснат децата си на училище, съобразно актуалната обстановка."  Дано ДА СЕ вземе решение все пак
Постоянно се появяват нови и нови населени места с удължена ваканция. В Габрово също ще почиват до 11. януари. Аз смятам за най-удачно просто да удължат навсякъде със заповед на министъра. Накрая ще стане половин България учи, другата - почива.
Редактирам се.
И Варна удължиха с един ден.
http://www.varna.bg/bg/articles/11357/9-ти_януари_ще_бъде_неучебен_ден_за_училищата_във_Варна.html

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 17:16 от Дидева

# 19
  • Мнения: 1 565
Благодаря за новата тема!  bouquet

Честит имен ден на празнуващите!  Hug


  Момичета, какво става с олимпиадата по БЕЛ за София? Ще се провежда ли и от колко часа?

Лично ми се обади класната вчера и каза, че олимпиадата по БЕЛ ще бъде в неделя и детето да отиде в училище в 8:30 ч. Тъкмо синът ми се двоумеше, но с превес да ходи и тя звънна. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 165
И аз съм в ролята на секретарка с неблагодарна тинейджърка на главата.

Само ако знаете колко съм досадна.... Joy Joy #2gunfire #Crazy

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Мами,  bouquet на Амбърчето за новичката ни тема!
Аз помагам, само когато ученичката ме помоли за помощ и то най-вече по БЕЛ и МАТ. По разказвателните предмети се справя сама. Преглеждам домашните за училище и за школата. Това ми е помощта и евентуално технически помагам с канцеларски материали, разпечатване на литературни текстове, тестове за подготовка...

И аз се надявам да няма никъде бедстващи райони, както и райони без електричество... Praynig

# 22
  • Мнения: 1 265
Като виждат , че има висока заболеваемост и сложна снежна обстановка е логично да отложат и Олимпиадата за др. неделя. Мн. деца поради горните фактори дори и да имат желание не могат да се явят. Трябва ли и малкото здрави да влязат в студените у-ща  и присъствието да е символично? Всепк това е важен предмет.

# 23
  • Мнения: 1 194
Този път успях да се появя на втора страница  Wink
Благодаря, Амбър. Не знам кога е следващия пробен по математика, но много се надявам да успеем да се видим. Като поговоря със сродни души и ми става някак по-леко  Mr. Green

Не помагам, но контролирам по начина, описан от aunt Ogg. Като разпределител на ангажименти съм  Mr. Green Също така, предвид сезона, се изявявам и като официален превозвач на тийн-а.
Днес въпреки снежната обстановка организирах урок по английски.
Очаквам и аз решението на кмета, не за друго, а просто не мога да си представя какъв ужас ще е в понеделник, когато свие и студа, който прогнозират. Не вярвам да почистят добре улиците, а колата ми е малка и просто ляга в коловозите понякога  Mr. Green

# 24
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Като поговоря със сродни души и ми става някак по-леко  Mr. Green

   Може може. Те нещата се диференцираха,поизясниха и утаиха. Уютно беше предния път, но дано се включат и още.

# 25
  • Мнения: 14 133
Амбър,  мерси за темата.  Hug
По математика и аз много обяснявам допълнително, не защото учителката не е способна, а защото на моят тийн там са му доста ограничени възможностите.

А  на нашия сайт на училището нищо не пише. Значи ще учат.

# 26
  • Мнения: 21 455
А  на нашия сайт на училището нищо не пише. Значи ще учат.
По информация на МОН някои кметове ще изчакат до неделя, за да вземат решение и да пуснат заповед. Може и при вас да е такъв случаят.

# 27
  • Мнения: 14 133
А  на нашия сайт на училището нищо не пише. Значи ще учат.
По информация на МОН някои кметове ще изчакат до неделя, за да вземат решение и да пуснат заповед. Може и при вас да е такъв случаят.

Мерси за информацията.  Heart Eyes
Ще чакаме и ще следим местните сайтове.  Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Благодаря за темата, Амбър!
Министър Кунева казала - кметовете да прецеят. Така е по-лесно - да си прехвърлят топката.
Днес добре, че си бях вкъщи, че научи Опълченците до средата. Утре продължаваме, а в неделя да го изгладим. Оказа се, че е научил само около10-15 реда. Днес след обяд след питане от моя страна се сети, че имал домашно за урока по Математика, който е утре сутринта  - 3 урока от учебната тетрадка  ooooh! Без контрол не става.

# 29
  • Мнения: 122
Моят има 69 задачи по МАТ за дом. Написал ги е, но в друга тетрадка. Ще ги преписва тия дни.  Whistling
Стана ми интересно, хайде да публикуваме почерците на децата.  Laughing Но ще почакам одобрение първо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт