Седмокласна - по вода да върви, край на срока предстои!

  • 55 395
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка,а правят ли проекти по ИТ?При нас много сериозно е застъпен този предмет.Постоянно се правят проекти и ги предават на преподавателя.Последно са се занимавали с електронна таблица.
Иначе вкъщи учебниците са станали на мекици,струва ми се,че доста учи. Laughing
Вкъщи май нищо не е правил нито по ИТ, нито по друго.

# 706
  • Мнения: 14 133
Иринка, недей така.  Wink
На класното по БЕЛ Павката има по-висока оценка от моят.  Peace
Амбър,  как сте?  Praynig

# 707
  • BG
  • Мнения: 390
Какви точки изкарвате на ПИ? Ние сме зле, въпреки школата и засилената подготовка
Sad

# 708
  • Мнения: 14 133
Ние не ходим , засега, на ПИ.  Rolling Eyes
През ноември госпожата им по МАТ в училище беше им пуснала на допълнителните занимания първи модул на ПИ и нашият изкара 34 или 36 точки / не помня точно /, но на него 4-ка му е тавана на възможностите по този предмет.   Wink

# 709
  • София
  • Мнения: 5 047
Какви точки изкарвате на ПИ? Ние сме зле, въпреки школата и засилената подготовка
Sad

Ира, вие при Нела Димова в Междучасие ли бяхте?

През ноември или  декември, не помня вече, беше на два пробни изпита по БЕЛ - в Междучасие 98т. и в Милениум 85т. И в двете школи доста лесни текстове за преразкази бяха дали. Тази седмица отиде на ПИ в СМГ, Междучасие и Милениум. Тепърва ще излизат резултатите, но за съжаление в Междучасие текстът за преразказ е бил от "Деца играят вън" - познато и изучавано произведение, т.е. не отговаря на дидактическата задача. Така че за обективност ще разчитам на другите два изпита.

# 710
  • София
  • Мнения: 13 217
  Ваче, какво гадже, бе, човек!? Аз не мога да си представя някоя да се хване с него! Трябва много да си пада по комп. игри и анимационни филми.  Joy Joy

Е моята как си хвана гадже мислиш...  Crazy Никой не очакваше от приятелките й тя да си хване гадже Mr. Green Обаче, понеже е фен на FNAF и други простотии, ето на... Laughing

Призма, ако дадат на Саша текст от "Деца играят вън" повярвай ми, ще си покрие дидактическата задача напълно... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 711
  • София
  • Мнения: 5 047
Ваче, аз бучах и за предишния им избор - откъс от "Войната на таралежите". Че кой не го е чел?!  Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 13 217
Ваче, аз бучах и за предишния им избор - откъс от "Войната на таралежите". Че кой не го е чел?!  Joy


Сашето  Crazy
Ако дадат нещо от "Скълдъгъри плезант" ще направи преразаз с най-малки подробности. Между другото в школата им на практикумите по преразказа бяха давали "Балончето и куклата с розовата рокля" на Леда Милева  Sunglasses Ето това й бях чела и тя знаеше.

# 713
  • София
  • Мнения: 7 673
Какви точки изкарвате на ПИ? Ние сме зле, въпреки школата и засилената подготовка
Sad
Павел засега е ходил само на 2 по БЕЛ.
На единия, в неговата школа (при Елмира Йонова ходи), изкара 84 точки. Там Госпожата казва, че нейните пробни са много по-трудни от реалните, но понеже на НВО децата се притеснявали, забелязала от практиката, че резултатите от пробните при нея се доближавали до изкараното накрая - реалните били по-лесни, но напрежението дърпало представянето надолу и се получавало голямо приближение така в нейните очаквания и крайните резултати.
Вторият беше скоро - в СМГ, но каза, че много го е затруднил и очаква доста лош резултат.
На други засега не е ходил, но мисля на следващите да опитаме да отиде (ако няма други ангажименти).

# 714
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Моника днес е по-добре и преди малко отиде на ПИ по Математика, това е първия на който ходи организиран от Съюз на математиците Бургас.
По БЕЛ не са имали, но на олимпиадата има 60точки, което мисля, че е малко.

# 715
  • Мнения: 14 133
Успех на Моника!  Praynig
Според скалата за преобразуване на точките в оценки , която изрових 60т. отговарят на 4,57.   Wink
Такова преобразуване знаем, че няма да има , но това е за ориентир, да видиш къде е.  Peace

# 716
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Няма единна скала за преоразуване на точки в оценки. Всяко преобразуване е свързано с конкретната трудност на изпита и процентното разпределение на точките за явилите се.
  Аз бих се радвала на 60 точки. За съжаление при нас въобще не се коментират резултати под 80 точки.

# 717
  • BG
  • Мнения: 390
При Нела Димова сме, има 81т. на ПИ от мин. събота. Добре ли е, как е ... newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 5 047
81т. е прекрасен резултат, но зависи от общото представяне. Може би след седмица ще изпратят статистика и тя ще даде представа.

Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 15:21 от Prizma

# 719
  • Мнения: 14 133
Знам, че няма единна скала за преобразуване.  Peace
Просто изрових една от всичките качени в нета.  Wink
Имам един тъп въпрос.  Embarassed
Проверяващите на работите от НВО по чуждия език също ли са външни, от областна комисия?  newsm78

Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 15:53 от chibi

Общи условия

Активация на акаунт