Седмокласна - по вода да върви, край на срока предстои!

  • 55 396
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 15 254
Сравнявам с времето, когато ние бяхме седмокласници, че и студенти.

Спомнете си телефоните с шайби и се запитайте какви сте били вие в седми клас. От известно време аз често се опитвам да си спомня каква съм била когато...Много ми помага.

# 691
  • София
  • Мнения: 4 063
Спомнете си телефоните с шайби и се запитайте какви сте били вие в седми клас. От известно време аз често се опитвам да си спомня каква съм била когато...Много ми помага.

  В седми бях кротка, но като се сетя за гимназията и ме втриса.  Twisted Evil Laughing Аз бях "бунтарка". Бунтувах се срещу всичко, което сметнех за неправилно. За беда или за късмет, личният ми пуберитет съвпадна с обществения, когато се променяха норми и рушаха граници. Лудо време беше!  Party
  А за хлапето съм се примирила, че е разсеян много отвъд границите на нормалното. Абе направо в друго измерение е. Никога досега не е благоволил да звънне, че са пристигнали някъде. Не благоволява да звънне изобщо дори, аз го издирвам, звънейки по 100 пъти и успявам да го открия веднъж на няколко дни. Така е от втори клас насам.  Crazy Май вече свикнах...Предполагам, т.е. надявам се, че като остане сам, като студент примерно, ще му се наложи да обръща внимание и на битието, но знам ли.  Rolling Eyes

 Иначе вчера се похвали, че преминава и на другите 2 олимпиади-физика и химия. По физика ходи на нещо като кръжок в училище, а по химия дори и това не прави. ( До Коледа не беше разбрал кога точно е! ) Едната госпожа, не разбрах коя, им казала, че ако някой изкара добри точки на национален кръг, ще му пише автоматично 6 за годината.  Joy И нашият сега е решил да седне и да поучи малко (малко!  Rolling Eyes ), за да се класира на 3. кръг и там вече лесно да си изкара оценката.  ooooh! Кажете ми колко му е акъла!?

# 692
  • Мнения: 14 133
Многодетна мама, благодаря.   Heart Eyes
Леля Ог, Иринка, браво на младежите.   Hug
И нашият е над тези неща понякога,  да се обади, когато е стигнал някъде - отвеяна работа.   Mr. Green
Отиде на занимнията по математика за НВО.  Wink
Амбър, как е Светльо?  newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 13 217
надявам се, че като остане сам, като студент примерно, ще му се наложи да обръща внимание и на битието, но знам ли.  Rolling Eyes
Ти пък.. на битието да обръща внимнаие гаджето му  Laughing Laughing Laughing
Чувах някъде една майка викаше "Абе да го избутам и да го предам на жена му, това ми стига"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чудесно, че се е класира за олимпиадите. И най-лесен начин да изкара оценката по химия е намерил... браво!  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 4 063
  Ваче, какво гадже, бе, човек!? Аз не мога да си представя някоя да се хване с него! Трябва много да си пада по комп. игри и анимационни филми.  Joy Joy

# 695
  • Мнения: 1 168
Добро утро  Hug!

aunt Ogg , стимулирай амбицията на младежа да изкара точки на националния кръг. Всяко знание е полезно Simple Smile. Миличкият той! Изобщо не си дава сметка, че задачите ще са от друга тежест. Но пък детето може и да има талант и да се справи.

Иринка, на твоят младеж подготовката му е солидна. Моята племенница миналата година ходи на школа само по БЕЛ. По математика й стигна подготовката в СМГ.

# 696
  • Мнения: 14 133
  Ваче, какво гадже, бе, човек!? Аз не мога да си представя някоя да се хване с него! Трябва много да си пада по комп. игри и анимационни филми.  Joy Joy

 hahaha
Все едно, че за моя говориш, но без анимационните филми. Телевизия не гледа сигурно от една година.  Joy

# 697
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мойта Моника е болна, а утре е на ПИ по Математика. Ако не е добре и не отиде дали ще върнат парите за изпита  newsm78

# 698
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Здравейте! Някой има ли тест по литература върху Една българка?

# 699
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване и на Моника.  Heart Eyes  Praynig
Дано да ви върнат парите, ако не отиде на ПИ.  Praynig

# 700
  • столицата
  • Мнения: 3 814
Обадете се в школата и питайте. По-вероятно е да не ви ги върнат,но пък да ви ги признаят за следващ ПИ. И да оздравява детенце.!
Чиби, вие оздравяхте ли? Браво за 6-ците!
Амбър не се е включила. Дано Светльо е по-добре вече!
Моето утре на олимпиада по биология исе е разчела newsm78 Колко е важен учителят,за да успее да те вдъхнови.

# 701
  • Мнения: 14 133
galimar, добре е Сашо , благодаря, че го мислиш и за поздравите за високите оценки.  bouquet
Успех на госпожицата на олимпиадата по биология!  Praynig
Амбър, пиши, моля, как е Светльо?  Praynig

# 702
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ще видим как е утре и ако не е добре ще се обадя да питам.

# 703
  • София
  • Мнения: 7 673
Леля Ог, Иринка, браво на младежите.   Hug
За какво на моя?  newsm78 Аз цял пост само се оплаквах от него.
Иринка, на твоят младеж подготовката му е солидна. Моята племенница миналата година ходи на школа само по БЕЛ. По математика й стигна подготовката в СМГ.
По математика имат подготовка, да. Аз за математиката писах само, че спря да решава състезателни теми преди състезания.
Безхаберието е по всички други предмети, освен математика и БЕЛ (второто благодарение на школата само, иначе и този учебник само събира прах като другите)

# 704
  • Мнения: 819
Иринка,а правят ли проекти по ИТ?При нас много сериозно е застъпен този предмет.Постоянно се правят проекти и ги предават на преподавателя.Последно са се занимавали с електронна таблица.
Иначе вкъщи учебниците са станали на мекици,струва ми се,че доста учи. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт