Перилни препарати и омекотители – 44

  • 71 385
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Благодаря. bouquet
Ще трябва да поръчам,защото съм от провинцията.

# 556
  • In transit
  • Мнения: 12 037
Здравейте.
Не намирам вече по магазините любимия си Ариел и реших да поръчам онлайн. Попаднах на този сайт http://miya.bg/index.php?route=product/product&product_id=64 ,но нещо ми изглежда,че не е наред .  newsm78
Няма информация за тях, телефона е меко казано странен...
От къде мога да поръчам спокойно съответния течен препарат( на линка )?

този оранжевия Ариел го има в ЦБА.

# 557
  • София
  • Мнения: 39 091
И аз не можах да устоя на намаленото Бинго омекотител. Обаче като гледам каква му е дозировката и сърцето ме заболява. Ще слагам по-малко де.

# 558
  • Мнения: 2 742
Здравейте.
Не намирам вече по магазините любимия си Ариел и реших да поръчам онлайн. Попаднах на този сайт http://miya.bg/index.php?route=product/product&product_id=64 ,но нещо ми изглежда,че не е наред .  newsm78
Няма информация за тях, телефона е меко казано странен...
От къде мога да поръчам спокойно съответния течен препарат( на линка )?

този оранжевия Ариел го има в ЦБА.
Има го и в Хали Бодинор, но дамата писа, че не е в София.

# 559
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря, на всички. bouquet
Поръчах от тук http://perilenmagazin.com/index.php?route=product/category&p … ame&order=ASC
Даже ми се обадиха,да кажат,че имат само 3 налични( бях поръчала 5  Crazy).
Идвал вече на много висока цена, и няма да зареждат вече.  Cry
Ще имам за няколко месеца, после ще му мисля.  Grinning

# 560
  • Мнения: 1 135
Не разбирам, какво толкова има точно в този препарат, че някой да го търси online и да поръчва 5 (пет!) опаковки. Предполагам е същия като този, който може да се купи от всеки супермаркет, вероятно с малко по-различен парфюм.

# 561
  • Мнения: 4 188
Рекламират сайта, не разбра ли #Crazy

# 562
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не, не рекламирам сайт!
Намерих го случайно, и поръчвам за пръв път от него.Вероятно и за последен.Нямаше даже и да го спомена,но понеже все още има добронамерени съфорумки,който искат да помогнат,а аз вече нямах нужда от помоща им, реших да го спомена.
Препарата ми харесва, зашото ми пере добре, и в комбинация от омекотител, нямам нужда дори от парфюм.
Не разбирам , какъв е проблема,човек да харесва даден продукт?
И тъй като съм от дълбоката провинция ,в който нямам изобилие от магазини, помолих за помощ, за което дълбоко съжалявам.
Каква е тази ваша мания ,че някой постоянно рекламира сайт? И защо да не поръчам 5 опаковки? Да не би Вие да ми го плащате? ooooh!

# 563
  • Мнения: 4 188
Рекламата тук е забранена. Като толкова ти харесва, да ни осветлиш за състава и предимствата пред останалите, че са пропуснали да снимат отзад newsm78. Гледах едни контейнерчета за прах в Джъмбо, във формата на пералня, дали са удачни, че понатрупах доста опаковки.

# 564
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На какъв език да го кажа, за да разберете- не рекламирам нищо.
Не му знам състава, казах какво ми харесва в него. Нужно ли е да давам обяснение? Хресва ми и това е.
Да не би в цялата тема, само аз да съм постнала линк към сайт?
Не разбирам, какво толкова Ви подразни в моето мнение?

# 565
  • Мнения: 5 209
Не разбирам, какво толкова има точно в този препарат, че някой да го търси online и да поръчва 5 (пет!) опаковки. Предполагам е същия като този, който може да се купи от всеки супермаркет, вероятно с малко по-различен парфюм.
Нищо, напротив, Ariel Simply е даже орязана, по-евтина версия на Ариел. Даже се учудвам, че толкова се харесва.

# 566
  • Мнения: 2 742
Добре де, не виждам защо трябва да се нападате. Темата е за перилни препарати. Потребителката попита къде може да го намери. На нея и харесва, щом си го търси е доволна как изпира. И аз си взех 5 опаковки цветоулавящи кърпички от ДМ като бяха на промоция. Какво лошо има?

 Между другото този препрат съм го виждала и като Даш, и като Тайт. За Даш  ясно, но Tide и Ариел едва ли с с един и същ състав.

ПП . Гес, писали сме едновременно.  Дали съставът е обяснението, че съм го виждала и като Tide?

# 567
  • Мнения: 5 209
Има Ariel Simply (Испания, Португалия, Франция, Бенелюкс) и Dash Simply (Италия). Тайд си е Тайд. И аз видях течен и капсули Тайд - беше руски.
За тези Simply обясних каква е хватката - по-евтина версия в рамките на премиум бранда. Маркетинг. Примерно, ако в нормалния Ариел има пет ензима, в Simply има два. От тоя род неща е орязването. Реално можеш спокойно да си вземеш по-долния бранд за по-малко пари и да переш със същото качество.

# 568
  • In transit
  • Мнения: 12 037
Добре де, а на това Аче (Италия) коя му е алтернативата в другите страни включително и в БГ, ако има такава?

# 569
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добре де, а на това Аче (Италия) коя му е алтернативата в другите страни включително и в БГ, ако има такава?


Ох,обожавам го  Heart Eyes

За съжаление поне от 2г.никъде не го срещам  CryПреди си го купувах от Карфур.

Общи условия

Активация на акаунт