Перилни препарати и омекотители – 44

  • 71 257
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 68 703
Изчакай, моля те, да не похабим блузата на детето...нека се изкажат и по-опитните Praynig

А иначе за паркета, като видях, лошо ми стана. Пробвах с мокри кърпички, не се махаше. После с лакочистител се махнаха, но как ще се държи върху дреха-идея си нямам. Rolling Eyes

# 631
  • Мнения: 3 917
оки, чакаме  Hug

# 632
  • Мнения: 68 703
На някакво парцалче може да мацнеш с маркера и да пробваш върху него първо.
Сега гледах един клип, махаха маркер перманентен от стъкло с дезодорант Rolling Eyes Намерих и за лимон...
Но не съм го пробвала. Naughty
Пак казвам, може на подобна материя-памучна, да тестваш Peace

Твърде вероятно е да не може да се махне...в такъв случай да е живо и здраво детето, от това по-важно няма Hug

# 633
  • София
  • Мнения: 12 006
Моля помагайте Simple Smile

Как да премахна следи от перманентен маркер върху памучен пуловер. Прах го два пъти. Първия с течно Омо, като добавих малко и директно върху петното на 40 градуса и нищо. Днес опитах като го напръсках с Меглио и пак изпрах с течно Омо, но не мръдна  #Cussing out
Напои го хубаво със спирт, сложи памук от двете страни на "плата" и остави за 1-2 часа, после ако е изсъхнало пак го намокри със спирт и изтрий с памук и после изпери.

# 634
  • Мнения: 3 917
Ще се пробват още утре споделените методи. Поне ще знаем за друг път  Grinning Блузка ще купим, ако не стане  Hug Благодаря!

# 635
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Здравейте ,моля дайте съвет със какво мога да преборя сапунените мехурчета (тези дето децата ги духат) по дрехите на децата ,стават на едни черно кафяви петна и няма изпиране..ползвала съм спот но не помага..благодаря bouquet

# 636
  • Мнения: 68 703
Те май не се махаха с нищо...така си спомням, че сме коментирали тук преди време. Явно имат тайна съставка, освен сапун Mr. Green

# 637
  • София
  • Мнения: 2 296
По спомен Гес или ТАЕД съветваха перманентният маркер да се натърка със спирт  Peace
От спирт нищо няма да й стане на блузката, докато за ацетон не съм съвсем убедена.

Сега се замислих дали да не опитам петната от "водните" боички да ги третирам със спирт  newsm78 Няма такова упорито петно! 3 дни стоя накисната блузата в яко концентриран разтвор на ариелската добавка за супербяло пране.

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 748
В новите каталози на Метро има прах Омо за цветно в нова, картонена опаковка.
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/proletno-pochi … ha-5-2/page/18-19

# 639
  • Мнения: 520
На мен картонените опаковки са ми по-удобни. Дано пуснат и Персил в такива. Между другото за пръв път виждам такъв Силан. Ползвали ли сте го или е нов?

# 640
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В новите каталози на Метро има прах Омо за цветно в нова, картонена опаковка.
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/proletno-pochi … ha-5-2/page/18-19
Едва ли опаковката му е нова. Според мен праха е друг - не е този, който е за нашия пазар. Гес ще каже най-добре. Peace

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 748
viki_1974 ,
веднага ме разбра  Hug. Това искам да знам и аз - праха същия ли е като състав или по-добър  Wink.
Инак аз предпочитам праха да е в торбичка. Така или иначе като отворя го пресипвам, но все ме е страх като е в картонена опаковка да не е овлажнял. Не могат да угодят на всички ни!  Laughing

# 642
  • Мнения: 5 207
Това не е ново. В два бургаски магазина съм виждала този ОМО за цветно.
Това е ОМО за цветно, произведен за Австрия в Румъния и внесен у нас официално от Юниливър България, т.е. официален паралелен внос. Laughing
Според мен единствената разлика между нашия ОМО за цветно и този е дозировката - 150 мл при нашия и 110 при австрийския. Виж, при варианта за бяло между нашия и австрийския има разлика в полза на нашия поне откъм количество избелители.

Silan Supreme е нещо ново. Гледам в гугъл, че е с френски парфюми, значи не е за мен, защото не търпя разни омекотители с псевдопарфюми.

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 09:57 от Guess Who

# 643
  • Мнения: 19 494
Да питам тук за препаратите на Дионис - този за пране "Концентрат за машинно пране". Някой има ли впечатления? Аз си взех и изпрах веднъж, добре стана ,но ми се струва, че дадената доза за препарат е много малка - само 2 капачки от концентрата, а те са миниатюрни. Но пък сместта е много гъста. Някой знае ли нещо по въпроса?
http://dionis.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=61793&df=14&dflid=3

# 644
  • Мнения: 68 703
Не разбирам каква е идеята на този препарат и каква цел се гони?
Антиизбелващи съставки - а ако праха съдържа избелващи, не се ли неутрализират взаимно..
Също не виждам какви може да са тези антиалергични съставки ...

Общи условия

Активация на акаунт