Перилни препарати и омекотители – 44

  • 71 163
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 19 473
Цели се някаква екологичност според мен, не съм сигурна, затова питам тук.

# 646
  • Мнения: 68 570
Според мен е поредния маркетингов трик Wink

# 647
  • София
  • Мнения: 3 835
Според мен е поредния маркетингов трик Wink

+1  Naughty

# 648
  • Мнения: 19 473
Така или иначе ще си го използвам препарата, вече съм го взела. На пръв поглед изпира добре, поне за пролетното почистване и изпиране на пердета и др. ще го ползвам.

# 649
  • Мнения: 68 570
...от типа био/органик/безвредно за природата/еко/меко и т.н. Grinning
Пък дали пере - подробности...

Няма публикувано съдържание, за да се види каква работа върши.. Rolling Eyes

# 650
  • Мнения: 520
Silan Supreme е нещо ново. Гледам в гугъл, че е с френски парфюми, значи не е за мен, защото не търпя разни омекотители с псевдопарфюми.

Благодаря! Ще го помириша като го видя и може би ще го пробвам. Бързо ми омръзва всичко и новите неща ме привличат. Guess, би ли ми казала дали има разлика между професионалния Ариел в Метро и обикновения? А Формил сензитив пере ли еднакво добре, например, с Ариел и Персил? Купих две опаковки и се чудя за дрехи или чаршафи да ги използвам.

Знаете ли от къде мога да поръчам като кутията за прах от линка?
https://www.vivre.bg/p-40177/%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D0% … 5_washing_machine
 

# 651
  • Мнения: 19 473
...от типа био/органик/безвредно за природата/еко/меко и т.н. Grinning
Пък дали пере - подробности...

Няма публикувано съдържание, за да се види каква работа върши.. Rolling Eyes
Сега видях съдържанието:ПАВ 15-30 % парфюмна композиция, натриев бензоат, вода. Доволна съм как изпра, обаче нямах петна в интерес на истината.

# 652
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Silan Supreme е нещо ново. Гледам в гугъл, че е с френски парфюми, значи не е за мен, защото не търпя разни омекотители с псевдопарфюми.

Благодаря! Ще го помириша като го видя и може би ще го пробвам. Бързо ми омръзва всичко и новите неща ме привличат. Guess, би ли ми казала дали има разлика между професионалния Ариел в Метро и обикновения? А Формил сензитив пере ли еднакво добре, например, с Ариел и Персил? Купих две опаковки и се чудя за дрехи или чаршафи да ги използвам.
Знаете ли от къде мога да поръчам като кутията за прах от линка?
https://www.vivre.bg/p-40177/%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D0% … 5_washing_machine
 
Материал: метал - това няма ли да ръждяса? Иначе с подобен облик, но пластмасови май имаше в джъмбо и ги пускат на тематични седмици в лидл понякога.

# 653
  • Мнения: 5 207
Guess, би ли ми казала дали има разлика между професионалния Ариел в Метро и обикновения?
Не, няма разлика. Просто по-големи опаковки за професионална употреба.

А Формил сензитив пере ли еднакво добре, например, с Ариел и Персил? Купих две опаковки и се чудя за дрехи или чаршафи да ги използвам.
Чак пък да пере еднакво добре с Ариел и Персил... Това е собствена марка, а собствените марки са произведени с някои компромиси, за да се постигне ниска цена. Като знам производителя на Формил обаче, компромисът няма да го забележиш. Ползвай спокойно с каквито дрехи искаш. Става за всичко. Да не говорим, че много хора тук са недоволни от Персил, примерно, а Денкмит/Формил ултрасензитив хвалят.
Аз съм ползвала Денкмит ултрасензитив и не мога да му намеря кусур. Виж, Денкмит за бяло в зелената опаковка оставя всички далеч зад себе си.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 4 669

 А Формил сензитив пере ли еднакво добре, например, с Ариел и Персил? Купих две опаковки и се чудя за дрехи или чаршафи да ги използвам.

 

Формил сензитив не ми изпра петна от покривката за масата и лигавника на малкия. Ползвам Персил, определено е по-добър.

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 747
В новите каталози на Метро има прах Омо за цветно в нова, картонена опаковка.
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/proletno-pochi … ha-5-2/page/18-19
Омекотителят Silan, който се вижда на тази страница в Метро каталога ще бъде намален пак от четвъртък в DM, но 600 мл - редовната цена е 4,29 , а с отстъпка от 30% става 2,99. Вариантите са три / поне толкова има в каталога / - Glamour Gold, Passion Purple, Romance Pink.

# 656
  • Мнения: 1 326
Днес пуснах 1 перде на синтетика (70мин. 40гр.) с формил сенситив. Имаше надраскано с химикал от малките. Еми извадих си го с надрасканото  newsm78 Confused Поосвежи се, но за други петна не съм гледала.
Та казвайте с какво да го махна този химикал.

# 657
  • Мнения: 5 207
С каквото и да го беше пуснала, щеше да го извадиш надраскано.
Химикалът - със спирт.

# 658
  • Мнения: 2
Прочетох една тема и не разбрах тия капсули къде се слагат в пералнята,под пералнята,над пералнята в барабана на пералнята под дрехите,в пералнята и барана над дрехите?
Ако има някакво значение капсулите са Persil за цветно,а пералнята е "космически кораб" Neo

# 659
  • Мнения: 5 207
Четвъртото.

Общи условия

Активация на акаунт