Юлски бебета 2016 - тема 4

  • 29 001
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 260
Аз купих олио и забелязах,че кожата на бебо от него изпръхва и веднага го махнах.Сега ползвам мляко и нямаме проблеми.

# 46
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Това с падането е ужас. Аз на няколко пъти се разминах. Не знам как успявате да ги запазите.

# 47
  • Мнения: 38
За много години момичета:)
Къде водихте/ще водите бебетата на ехограф?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз също мазах 2 пъти с олио и спрях. Мисля, че е супер неподходящо дори и за възрастни. Запечатва кожата и не може да диша.

# 49
  • Мнения: 580
Това с падането е ужас. Аз на няколко пъти се разминах. Не знам как успявате да ги запазите.
За секунди се превръщаш в нинджа! Аз само да кажа , че мн обичам как се усеща кожата след олио, не съм по лосионите.  Работя в козметична компания и ако едно олио е качествено, то не запечатва а попива и овлажнява. Аргановото олио, олио от шии се боготворят в целия свят и се съдържат като съставка в почти всеки лосион. Но естествено за всекиго по нещо, за това има толкова голям подбор от всякакви кремове, лосиони за да има за всеки "вкус"

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 19:19 от Merilin2

# 50
  • Мнения: 1 119
Аз за себе си съм почитател на бадемово, какаово масла. От шии също много ми допада. Кокосовото май ще го ползвам за готвене. Не е моето. Бебка за момента съм я мазала само с лосион. Просто не ми е хрумвало да го сменям, защото съм доволна от него.
Никой ли още не е водил бебче на ехограф?

# 51
  • София
  • Мнения: 199
Ох, да ви се оплача- Симеон цял ден го мъчат зъбите. Отгоре на това и мъжът ми е болен с 39 температура. Нищо не помага. Стигнах дотам да му слагам кърпа и чорапи с оцет. Абе, с две думи имам си две бебета вкъщи. И вече нямам сили и нерви.
Аз не знаех, че се водят на ехограф. Какво точно проверяват? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 260
Да,мамите,които са от София да споделят къде ще водят бебетата на ехограф?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 185
За какво ще ги видите на ехограф,че нещо явно съм изтървала?
Мерилин права си за олиата и маслата, наистина. Просто аз не съм им фен и все им намирам кусури  Wink

# 54
  • Мнения: 580
Ох, да ви се оплача- Симеон цял ден го мъчат зъбите. Отгоре на това и мъжът ми е болен с 39 температура. Нищо не помага. Стигнах дотам да му слагам кърпа и чорапи с оцет. Абе, с две думи имам си две бебета вкъщи. И вече нямам сили и нерви.
Аз не знаех, че се водят на ехограф. Какво точно проверяват? Simple Smile
Кога ли ще свърши този коварен грип, хората се измъчиха с него, децата докато оздравеят, пак се разболяват наново. Ужасно е! Бързо оздравяване!

# 55
  • София
  • Мнения: 199
Ох, да ви се оплача- Симеон цял ден го мъчат зъбите. Отгоре на това и мъжът ми е болен с 39 температура. Нищо не помага. Стигнах дотам да му слагам кърпа и чорапи с оцет. Абе, с две думи имам си две бебета вкъщи. И вече нямам сили и нерви.
Аз не знаех, че се водят на ехограф. Какво точно проверяват? Simple Smile
Кога ли ще свърши този коварен грип, хората се измъчиха с него, децата докато оздравеят, пак се разболяват наново. Ужасно е! Бързо оздравяване!
Много ти благодаря! Трябва да оздравее, защото утре сме на фотосесия, която чакам от 1 месец.  Grinning

# 56
  • Мнения: 515
Тези лишеи и при нашият бебо са се появявали...мажа с едно кремче, което ми го забъркаха в аптеката и веднага минава. Лятото имаше едни по-сериозни лишеи, които започваха като грапави и сухи петна, но после ставаха червени и започнаха да се белят, та го водих на дерматолог и той ни изписа това кремче. Вълшебно е...хаха Simple Smile Та от тогава каквото ид а видя мажа с него.
Иначе кожата има нужда от много хидратиране особено есента и зимата - аз мажа с лосион за тяло и вечер след банята и сутрин при масажче. 
Такива лишеи са ми се появявали и на мен понякога - точно кръгче , леко грапаво, без никакво зачервяване... пък и на таткото кожата е много суха и чувствителна...изобщо няма какво друго да очаквам и от бебо...хахах.... така че , не се шашкам Simple Smile

Нашата педиатърка нещо не иска да ни преглежда...държи да си стоим вкъщи на топло и да отминат тези дни на студ и епидемии... А бебо вместо преглед за 6 месеца, ще му направят скоро преглед за 7 месеца...хаха.....та още не сме правили изследвания, ехографи и т.н.

# 57
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Дени, този крем случайно да не е кортикостероид? С кортикостероиди така изчезват като с магическа пръчка всякакви кожни образувания. Виж наименованието и листовката, дерматолозите имат навика да изписват кортикостероиди дори на бебета, уж от най-леките, но пак кортикостероиди.
Ако не е кортикостероид, би ли споделила името му.

# 58
  • Мнения: 515
Дени, този крем случайно да не е кортикостероид? С кортикостероиди така изчезват като с магическа пръчка всякакви кожни образувания. Виж наименованието и листовката, дерматолозите имат навика да изписват кортикостероиди дори на бебета, уж от най-леките, но пак кортикостероиди.
Ако не е кортикостероид, би ли споделила името му.
Няма име. Както казах, бъркан и правен е на място и съдържа мн неща. Кутийката е бяла без никакви етикети. Ще се опитам да намеря рецептата по която го правиха, въпреки че се съмнявам да знам къде е ...

# 59
  • Мнения: 615
Добро утро!
Дени, ти беше споменала нещо за павловича мас, да не е това?
В момента мажа с лосион за тяло на веледа и дупето от време на време с пак на веледа един крем за дупе точно. С бял слез са, това е един треволяк, който расте по поляните, даже не знаех, че е полезен за нещо. Но не мирише хубаво, то на веледа, нищо не мо харесва как мирише де, но пък върши добра работа.
Бебето пак е със запушен нос, цяла нощ се върти и сумти, не съм спала, даже станах преди алармата на телефона. През деня иначе спи спокойно. Не мога да разбера защо като е в една и съща среда.
Някакви предложения за справяне с тези пусти сополи?

Общи условия

Активация на акаунт