Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 232

  • 68 997
  • 738
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 546
 Двете сценаристки на КРА са си направили продуцентска компания в края на миналата година и дизи по техен сценарий,(може и да е "Черно и бяло"), ще тръгне през март 2017година. Grinning

http://www.ranini.tv/haber/22221/1/kanal-dden-yeni-dizi-geliyor-kara-yazi

  Аз се надявах Керем Чатай да развърже кесия, ако сценаристката ги раздели, да се засекат в Ню Йорк Crazy - Сю да подписва договор, а Джес да е отишъл за нещо си там - нали бе живял в Голямата ябълка.Пък Тахсин да чупи, каквото си иска. Чифликът само не може Stop, единствено с компютърна анимация.

# 736
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Много обичам февруари - след безкрайния януари, той и е направо песен, докато свикна с него и отлетял, а слъцето почва някак  пролетно да грее.
Нямам време да търся връзката м/у февруари, аматиста и Туба, ама някой я е направил:


Добавка към озета имаме. Що ли не се учудвам на Тбей. Щом не го гътнаха, ще действа в неговия и стил. Действа направо и първосигнално. Като дете е -  вземеш му играчката и почва да трещи и да чупи, за да и отмъсти. Уж е великият ТБей и не му пука, а вдига шум, за да е сигурен, че ще го отбележат.

Гледам разводът е новина номер 1. Даже и делбата вече е направена Mr. Green Много деликатен и тежък момент е и всеки неканен опит за навлизане в лич. пространство е болезнен, дори да е от любов. Както писала Злати, аз си оставам техен фен. И двамата ги уважавам, харесвам как стоят на екрана и в соц. живот и единственото, което ме вълнува, но не мога да променя, са "информираните и компетентни" мнения, набеждаването и ехидността. Те не го заслужават, никой не го заслужава.

Наздраве на Трифон зарезан:
Някой ще ми припомни ли тази цена newsm78

# 737
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Заповядайте в
Новата тема Hug

# 738
  • Мнения: 6 546
 Баги,може би беше от вечерята с Левент, а Бахар отвън в миникупъра  се тресеше от ревност.



 Наздраве от "Момичето на дивана":



 Ще се опитам да отгатна за тази рокля. Thinking Страшно ми прилича на това,което правят H&M:



P.P.Само аз ли не съм казала нещо за развода? И те са като другите хора. Влизаш в метрото  и виждаш Киану Рийвс да чете вестник. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт