Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 232

  • 69 008
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41 811
Канти Hug,сега видях,че си се пременила с нов аватар! Wink

Резюмето на руски ез.
Цитат
Озет 💥
Перевод Дины Мирзахановой
https://vk.com/forumms

Первая брачная ночь становится незабываемой и для Джесура, и для Сюхан. Несмотря на все препятствия Джесур успокаивает страхи в сердце Сюхан, становится для нее тихим причалом в штормовые дни.

Сюхан заподозрила, что Джесур женился на ней из-за особняка, и теперь начала сомневаться в своем решении. А Тахсин Корлудаг намерен их обоих наказать за этот брак.
Корхан считает, что Джесур виноват в том, что свалилось на его голову, он начинает выяснять правду о Хюлье. Большой сюрприз ожидающий Корхана может испортить все планы Джахиде.

Пока Джесур пытается заставить Сюхан поверить ему, Бюлент находит украденные картины, и это наводит в его мысли новые подозрения.
Новый период начавшийся после их свадьбы, означает, что открылись и новые фронты в войне против Тахсина Корлудага. Но помощь, которую ждет Джесур придет с совсем неожиданной стороны...

# 706
  • Мнения: 659


Здравейте, и да ви е сладко! Grinning Hug Днес е националният ден на шоколадовата торта.

Чудесни бяха и тримата- Корхан, Сю и Джес при сключването на брака. love001 Колкото и да повтарям кадрите, все ми се иска пак да ги видя. Hug

Много сълзи, но и много любов май. Ще видим, а и все по-интересно става около миналото на героите. Thinking Дали Адалет ще пожертва брат си или той ще я пожертва в интерес на някаква истина? Ами другият затворник, бившият на Хюлия? Какво ли го чака и Корхан с тая негова алчна жена? Много, ама много са ми сладки брат и сестра, а като разбрах, че са и състуденти и приятели... Heart Eyes

Много са интересни интерпретациите ви, но и на мен ми допадна преведеното мнение, което Лина  Hug е постнала.

Лелеее, едва се ожениха и Сю си стегна куфарите. Наистина е от Корлудаа фамилия. newsm78

Надин, Hug Обир в музея, един от любимите ми филми, а Питър О Тул от любимите артисти. bouquet Класика!

Канти, Hug Злати, Hug Вичи Hug Лина, Hug Сабина, Hug Гуга, Hug Цвети, :hug

Злати, виждам резюмето към 12 епизод и съвсем горещо се очаква да стане, но все пак идва помощ...

Приятна вечер! Simple Smile Hug



И в тон с традицията... Simple Smile Hug

# 707
  • Мнения: 4 237
Ето и резюмето на български Лили  bouquet, Ринка  bouquet Благодаря ви!



Рали Hug нали bowuu Сериала с всяка изминала серия става все по заплетен  Peace

Злати Hug ама съм гюзелка, нали? Wink

Тези куфари до вратата на спалнята са на Сюхан. Ако е решила да се махне къде ще иде? В Нишанташъ ли? newsm78 Може би разговора между двамата ще помогне на Сю да разбере  нещо важно? Thinking Rolling Eyes
Каква ли гадория е измислил Тбей за да накаже Сю и Джес? newsm78
И тази помощ за Джес срещу Тахсин наистина може да се окаже Мерхибан Peace Или някой от затвора? Thinking newsm78

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 18:41 от kanti

# 708
  • Мнения: 162
Rhesus otritsatelen s rhesus polozitelen,,,deteto se razda s xemolititsna anaimia...Problem no se resava

# 709
  • Мнения: 659
Канти, Hug
Права си с предположението си за Михрибан. Не напразно ни показаха и затворническа килия. Thinking

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Интересен ден имаме и днес, а и понеже вече имам нет-връзка ( засега за разглеждане  Wink повече) и на работното място  Simple Smile - можах и по-рано да видя някои неща.

Резюмето е и познато и очаквано, и не съвсем подсказващо, но... все пак интересно. Помощта, която Дж ще получи...  Wink може и да е от Михрибан, както предположих, като виждам, че присъства и на снимките, които ни отпуснаха.  Simple Smile Да, ама... се сетих и за нея, и за затворника.  Simple Smile

Сю е стегнала куфарите, ама... дали да тръгва или все още не е разопаковала нещата си? Ами...  Thinking ако се местят в нейното вече имение  Wink

Привет Hug
Злати Hug



Цитат
Из прессы📌

В 12-й серии "Джесура и красавицы" Тахсин Корлудаг отправится в тюрьму?
Сериал с каждой новой серией продолжает приковывать внимание зрителей к экрану.
На этой неделе много обсуждали сцены из фрагмана 12-й серии. Постельная сцена между Джесуром и Сюхан показывает, что всё в порядке. Удивили диалоги Тахсина и Сюхан.
Те, кто посмотрел фрагманы к 12-й серии, испытали весьма волнующие моменты.
В новой серии Джесур и Сюхан будут противостоять угрозам Тахсина Корлудага. Тахсин не может смириться с тем, что дочь отвернулась от него. Сюхан противостоит отцу, пообещав ему очень суровое наказание. К чему придет Тахсин Корлудаг, поднявший руку на свою дочь?

Перевод Elmira Ismaeil специально для https://vk.com/tuba_bustun

Вичи Hug да ти кажа още като гледах фрагмана за първи път ( нищо, че след това и още 10-на пъти ) точно замахващият да удари Сю Тбей ми се наби ( за двойката не споменавам де  Wink - то се разбира)и... затова и писах де, че очаквам и Джесур да хване тази ръка  Joy Joy Joy



И днес сте коментирали резус фактора на кръвните групи на ГГ-  Канти  Hug ще каже по-подробно, но... знам, че опасността при различните е когато майката е с отрицателна, но в днешно време е и по-малък риска ( стига обаче и да се вземат мерки навреме - помага и една инжекция, но...  Sad моя позната загуби преждевременно  бебе, заради такъв пропуск, не и беше казано).

# 711
  • Мнения: 4 237
Да отговоря на запитването на Сабинка Peace

Кръвна гр.0 са универсалните кръводарители, т.е те могат да дават кръв на всички, но могат да получат кръв само от хора с кр.група 0. Rh факторът е положителен (+) при 75% от хората, докато при 25% е отрицателен (-). Ако жената е с Rh(+)  и забременее от мъж с   Rh(-)  няма проблем за нея. Единствено проблем би имало бебето, ако е взело Rh(-) на бащата. По-голям проблем е при жени с  Rh(-), които ако забременеят от мъже с  Rh(+) . Тогава при първа бременност, и ако плода е взел  Rh(+) на бащата до раждането няма проблем. Но по време на раждането /или ако е имало преди това аборт, когато има кръвотечение/ се изработват антитела у майката срещу  Rh(+) фактор на бебето. Тогава при следваща бременност стават спонтанни аборти или детето се ражда с много тежка хемолитична жълтеница, т.е това е Хемолитичната болест на плода и новороденото Тогава се прави обменно  кръвопреливане на бебето и още други процедури Peace
В нашия случай Сю е с Rh(+), докато Джес е Rh(-). И двамата са 0 кр.група. Така, че не би имало проблем за Сю и за дететео при евентуална бременност на Сю Peace  И аз се чудя защо ни дадоха тази информация? Thinking Нали има приказка, че ако ни покажат пушка в 1 действие, в 3-то трябва да гръмне -/ Линка Peace от теб го запомних/  Peace Така, че това, което ми идва на ум първосигнално е, че Сю ще има нужда от кръвопреливане по някакъв повод и Джес ще е този, който ще може да й даде кръв. Още по-абсурдно, ама може и за нуждите на сценария  Whistling : Тахсин бей да е кр.гр 0(-) и единствения с такава кр.група  е Джес  Peace И той да му даде кръв по някакъв жизненоважен повод /или обратното / newsm53

Надин Hug благодаря ти за линка за Обир в музея С удоволствие ще си го припомня тези дни Heart Eyes
Вичи Hug да видим какво ни е подготвила Еджето за следващите серии
Цвети Hug  да се надяваме любовта на ДжеСю да се пречисти от всички мърсотии и да се възроди чиста и бляскава като тях самите Peace
ПП. Верулка Hug и ти си отговорила на въпроса на Саби



ПП. Цвети Peace

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 20:15 от kanti

# 712
  • Мнения: 10 017


Момичета  Hug благодаря за всичко, което сте сложили!  Hug
Край, няма съмнение, че е имало ПБН, напразно вярвах до последно,  че ни лъжат!  Crossing Arms
Тогава очаквам да дадат как точно Джесур успява да я убеди!  newsm47
Rhesus otritsatelen s rhesus polozitelen,,,deteto se razda s xemolititsna anaimia...Problem no se resava
Да, Верулка  Hug това има решение при съвременната медицина, но залагат разни капанчета, ако се наложи да правят много епизоди!  Laughing Нали трябва да се вълнуваме и преживяваме, сериал да става... Mr. Green



Рали  Hug пак си сложила красоти!  Hug
Радвам се, се сериалът те е заинтригувал. Peace И мен, най-после ме заинтригува, след 10 епизода!  Mr. Green
Ама сега му станах много силен фен и чакам с нетърпение всеки следващ епизод.  Peace
И към Киво нямам вече забележки.
Скрит текст:
Само към злобните му фенки имам, но мисля, че те скоро ще спрат да гледат, и без това не разбират какво става, а добронамерените са доста симпатични и интелигентни. Визирам основно руските форуми, които чета.  Peace Българските ги избягвам.  Embarassed
Хърватките пък са много интересни - те са вкупом фенки и на Киво и на Туба, и това са същите, дето гледаха КРА! Laughing Нито една лоша дума или сравнение не прочетох. Дори от позицията на лично мнение. Wink
Културна работа. Peace
Затова пък основно обсъждат сексуалната страна на нещата, и то доста откровено! Joy Чета и се изчервявам!  Embarassed
Канти  Hug  Рали  Hug в миналия епизод Мехрибан вече говори с Джесур и той знае, че тя ще помогне. Значи някой друг ще се появи, и то, който не очакваме. Кой ли ще е ?  newsm78
Не е Корхан, не са обичайните заподозрени, може някой затворник, както ни подсказаха, явно тук подсказките са ачик-ачик, не очакват да се се сещаме много много! Трябва да вярваме на очите си, това научих от заблудата за ПБН!   Blush



Това зад  кадър ли е, виждам едни панталони в ляво... Laughing



Джесур ще се опита да я спре май, когато е готова да си тръгне. За отиването някъде - дават една палатка, предполагат рускините, че там Д. държи Назлъ, та може Сюша да си живее при нея... Joy


РР Докато пиша има 2 отговора, после ще ги чета, но мернах, че Канти   Hug обяснява за кръвните групи, но няма да трия(не че съм обяснявала нещо де  hahaha)

# 713
  • Мнения: 659
Лина, Hug
Къванч го харесвам отдавна. Той е като Ален Делон, с годините по-хубав, по-чаровен и все по, по и т.н. става. Туба си ни е чаровницата, естествената красавица. И ето ги, една страхотна двойка. Heart Eyes Hug
Във всеки момент от епизодите са невероятни, точни, завладяващи. Трудно е да се каже, в кой момент са най-добри. Ако сериалът е до декември, разкош. smile3501

# 714
  • Мнения: 41 811
Рали Hug,благодаря за сладичкото и красотите! bouquet

Канти Hug,благодаря за пренесеното резюме и за разяснението за кр.групи!  bouquet

Цвети HugЛинка HugВерула Hug

Е,нещо да позная още отначало за ПБН,писах го още след онлайна! Laughing


Цитат
паралели, которые заметил фандом Asi Georgian fans😊
Breakfast at Tiffany's Odry Hepburn and Cesur ve Guzel Tuba Buyukustun my favorite actors ❤❤👌👍



нов клип-"Bekle Dedi Gitti" #SühanKorludağ #TubaBüyüküstün


https://youtu.be/Uzf8wttjcms



# 715
  • Мнения: 10 017


Нещо ми се върти в главата, та да го споделя. Mr. Green
Тбей май е "черния кардинал" в нашия сериал.  Mr. Green
Искам да кажа, че вероятно той никого не е убил със собствените си ръце. Винаги е използвал "маши".
На Хасан К. физическият убиец е Адалет. Тбей е подстрекателя.
На директорката на приюта - бащата на Ширин , забравих му името!  ooooh! Поръчител- Тбей.
Вероятно ще излезе, че къщата на Хасан К. е запалена от Митхат, а Тбей само е подстрекател и присъстващ, но крадец на картините.
Дали за нуждите на сценария, т.е. Сюхан да няма гени на убиец, или по други, неизвестни за сега причини, ще излезе, че престъпният ум на Тбей е съставил схемите, но физически извършител той никога не е бил.
Разбира се, нищо не го оправдава, това, което е направил, си е престъпление.  Peace
Дали ще се измъкне по някакъв начин ни предстои да видим.  Peace
Съпружеските отношения на СюДжес изглеждали така   Joy
https://twitter.com/TheTurkishHera/status/826503209728561153
И най-краткия сватбен танц... Rolling Eyes



Сватбената рокля на Сюхан е от котюр



Рали  Hug що е отнася до красотата (макар това да е доста относително, но все пак съществуват някакви критерии, какво се смята за красиво и хармонично) нашата двойка наистина няма равна. Поне това не могат да го отнемат зложелателите!  Peace
Четох една тъпа статия, където автора упреква Сюхан за тоалетите, с които ходи "във фермата"! ooooh! Mr. Green Laughing
И тоя се има за журналюга!  hahaha hahaha hahaha
Ясно показва, че не е гледал нито един епизод. Имението може да се нарече всякак, но ферма ... Joy Joy Joy
Много са тъпи, бееее!  #2gunfire
Чак ми е чудно, че такива се смятат за кино критици и пишат по вестниците!  ooooh! ooooh! ooooh!
Не че Сабинка  Hug не ни разказа за един такъв, тотално разочарование в турската журналистика... ooooh!


# 716
  • Мнения: 4 237
Тази снимка май я нямаме? Rolling Eyes



Рали Hug ще си го гледаме сериала с кеф. А докога Rolling Eyes - докато решат от АЯ

Линка Hug сега ще те изчета
Рали Hug,благодаря за сладичкото и красотите! bouquet




Е,нещо да позная още отначало за ПБН,писах го още след онлайна! Laughing


Цитат
паралели, которые заметил фандом Asi Georgian fans😊
Breakfast at Tiffany's Odry Hepburn and Cesur ve Guzel Tuba Buyukustun my favorite actors ❤❤👌👍




Злати Hug чудя се дали Туба е дала идеята за този момент в ДК като знаем колко любим филм й е  Закуска в Тифани? Flutter

Опс - Линка я е сложила Peace  ама няма да редактирам Crossing Arms

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 21:25 от kanti

# 717
  • Мнения: 10 017


То обиците били основното, ама като я погледнеш онемяваш, как да се сетиш, че е реклама на обици...
ooooh!



Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 21:37 от Lina_4

# 718
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Днес сме имали хубав подарък - резюме и много снимки от новия епизод, м/у които май пак се пуснали за разведряване и усмихнати задкадри.
Очертава се мрачна серия, въпреки ПБН. И кадрите са подобни - героите начумерени,  дневна светлина - йок. Въпреки мрака, кадрите са в топли тонове. Чудя се дали е случайно или специално е търсен този ефект в унисон с мрака, отчаянието и любовта в душите на ГГ.

Не ми стана ясно от резюмето, дали Джес е "спрял страха" на Сю до ПБН или след това newsm78 ПБН може и без много доверие да се осъществи, но ако е след истерията на Сю, тогава може би Джес искрено и докрай се е изповядал newsm78

И още нещо от резюмето - и Джес ще усети вкуса на съмнението и несигурността в другия. Досега, въпреки цялото ми недоволство от отмъщението и лъжите му, не мога да му отреча, че безрезервно вярва в Сю.
Дано не задълбаят в съмнения и контрамерки, т.е. Джес и Сю преднамерено да намесят в отношенията си Бану и Бюлент Stop И двмаата ГГ са сериозни и досега са пресичали опитите на бившите си, но пък това е познат трик за засукване на действието.
Засега пътят е осеян с бодливи, но красиви рози, дано докрая от много страсти не останат само бодлите Wink

Не мога да се въздържа и да повторя:
Линка, точно това изказване имах предвид снощи Hug

# 719
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Честит да е и новият месец, започващ с празник!  bouquet

Дано новото ни носи и повече радост и успехи!  Peace







Тази двойка все повече приковава вниманието на зрителите си и на нас особено  Wink

Рали  Hug радвам се, че започваш повечко да се включваш за ДК (  Wink така ще можем в другите си срещи да коментираме повече и другия си сериал  Simple Smile)

Надин  Hug снощи не можах, но довечера мисля да изгледам филма, който ни предложи, ама... онзи сериал със звездата  ooooh! явно съм повредена - не го издържах и половин час ( странно, но дали заради музиката и по-турското в него, но... предпочетох да си гледам клипове за ДК и АСК-а)

Е, засега толкова... хубав да е първият ден на февруари за всички!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт