Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 232

  • 69 015
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 747
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви  за всичко споделено.

Добре дошъл Февруари !
Започва нов месец...Нека го изпълним с повече хубави дела,красиви думи,благородни жестове...
Нека не забравяме, че не мечтите
правят човека щастлив ,
а когато те бъдат осъществени....

             

Действително Тбей е "Черният кардинал" Линка Hugтой никого не е убил с ръцете си,но той е главния подстрекател за всичко,той издава разпорежданията и машите изпълняват поръчките,но  да се надяваме ,че за всичко ще си платят.
Цвети Hugсъщо вярвам,че Джес ще бъде човека ,който ще спре ръката
на Тбей срещу Сю,но и Корхан е там,не вярвам да остане безучастен.

               
Много път имат да извървят Сю и Джес,отначало един срещу друг,защото липсата на доверие е много важен фактор в един съвместен живот,много хора са против тях,това също ще оказва влияние в техните отношения,преминавайки през много неща ,в един момент ще разберат ,че вървят един до друг.Пътят ще им бъде осеян и с разправии и с много любов.

Цвети Hug
           

# 721
  • Мнения: 10 022
Добро утро!  Hug



Честит нов месец!  Hug Честит Трифон Зарезан!  Hug



Днес нищо ново не очакваме, но пък остана само един ден до четвъртък!  Laughing



От тази сцена ми се промени мнението за Джесур. Най-сетне го усетих влюбен.  Mr. Green Мигновен поглед, но наистина си личи възхищението и жарта.  Peace



Хубав ден на всички!  Hug
Успешен и ползотворен февруари!  Peace
Честит имен ден на именниците!  Hug

# 722
  • Мнения: 41 828
Добро утро! Hug Hug Hug



Цвети HugВичи HugЛинка Hug

Сю си стегна багажа,но дали ще си тръгне и къде ще остане! ThinkingТбей това и чака!Веднага ще започне с интригите си! Peace  Време е да видим и затворника какво замисля! Thinking Очакваме четвъртък с нетърпение! Peace





Честит Трифон Зарезан! HugЧестито на именниците! bouquet



Прекрасен нов месец февруари! Hug

Приятен ден,въпреки че отново е студен! Hug

# 723
  • Мнения: 6 546
Здравейте и хубав слънчев ден! Hug
верула,канти, благодаря за обяснението Hug канти,наполовината и аз вече се хвърлях на мисълта,  че може да ни предложат още едно спасяване на Тахсин от Джес. Peace верулка Hug добре обяснено и написано с латински букви ми го направи да изглежда като лекарска рецепта Grinning Hug
Помощта от подсказката ще е ново лице, но не дават някой актьор да влиза в сериала, ама и за Митхат не даваха. Rolling Eyes Ръфат затова снимаше, кои са дошли да изпратят  Митхат на последния му път.

Честит празник на лозари,винари и именниците! bouquetВсички ги обичам. Grinning  Нищо, че после съм така



 Погледнах,"преведох" с гуги нещо от арабките.В сериала по договори Сюхан рекламира 26 марки, а Джес - 14.Жените все още сме по-суетни от мъжете. Grinning Не слагам целия текст, за да не отнеса нечий "пердах". Grinning
Весел празник и наздраве! Wine Glass Радост в Америките

# 724
  • Мнения: 4 535


Привет, привет! Hug Честит ни февруари!  Честит Трифон Зарезан!
Някой се прави на детектив в темата, друг като Надин, "захапва" новите сезони на "Елементарно, Уотсън" и "Шерлок" Grinning Пък нека да е студено! Joy

Скрит текст:

Относно развода на Туба/ ако е вярно/ казвам, че не съм в шок Grinning Както съм приела без мрънкане брака, така и без мрънкане ще приема развода. Оставам си последовател на Туба, оставам си почитател на Онур като актьор и творец! За мен са млади, интелигентни и не безотговорни хора. Не съжалявам за раздялата/ причините не знаем/ Съжалявам, че Туба и Онур отново стават обект за коментари по форуми и по седенки от хора, които не ги познават в истинския живот. Е, Туба като по красива и известна, май няма да я мисля Wink Вече се появиха първите женихи тук-там, само дето те/женихите/, не знам дали знаят  Mr. Green

Хубав ден на всички желая! Hug Peace


# 725
  • Мнения: 10 022
Надин  Hug обичам криминалета, но в момента гледам "Елементарно, Уотсън" по Кино Нова и не ми харесва... Има нещо скучно (поне за мен), а може "умрелите" гласове с които ги дублират да ме нервят. Crossing Arms
"Касъл" е малко по-интересен, но може би заради хумора... Не ме влече да го следя.
Но в рекламите чух, че довечера ще дават "Легенди за страстта" с Брат Пит. Ако не сте го гледали, вижте го. Заслужава си.  Peace Аз така мисля, де... Mr. Green





Що се отнася до развода на Туба и Онур, моето мнение е, че това си е тяхна работа!  Laughing
Нито съм я съветвала да се омъжва за него, нито ще я съдя ако се разведе. Peace
А и това на всеки може да се случи.  Peace
Надявам се, че Онур е точно толкова европеец, колкото винаги съм го смятала, заради отношението му към световните събития и събитията в неговата страна, и няма да има проблеми да се разделят цивилизовано и при най-добрия вариант за децата, въпреки анти феминисткото отношение и закони в Турция.  Peace
Дано да останат приятели.  Peace
Пък аз си оставам фенка на Туба, независимо от семейното й положение.  Peace
Онур много го харесвам, но не следя проектите му. Той е много талантлив мъж - актьор, вероятно и режисьор, но не мога да го гледам, както впрочем всички партньори на Туба, за жалост.  Sad
След нея не са ми интересни, проектите им са ми скучни,  и нямам обяснение защо.   ooooh!

# 726
  • Мнения: 10 022
Един забавен клип с грешките в нашия сериал!  Joy
Феновете много наблюдателни, то и аз забелязах в последния епизод 10 -тина. Затова наредих на Али Билгин да се стегне!  Joy Joy Joy




# 727
  • Мнения: 6 546
Току-що го пусна Еркан Авджъ в Инстаграм - https://www.instagram.com/p/BP9uisZjwJb/ - снегът се е оттеглил при тях.

  Нова снимка със Сю.Изглежда е обърната преди входа на дом Ар....олу на тръгване.



П.П.Още от сета- https://vk.com/kivanctuba?w=wall-123508620_32626%2Fe22d2e8fdf237c4a7a

P.P.P.Вече им делят имуществото hahaha - http://www.vatandanhaber.com/magazin/tuba-buyukustun-ile-onur-sa … smasi-h31165.html
Ох,пропуснах Еткин.Написала е книга.Остава да прибави снимки. Ама като видях в текста мистър Дарси и мисис Пембърли - явно ще има за "Аси". Joy



Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 12:56 от sabina_m

# 728
  • Мнения: 10 022
Скрит текст:
Един забавен клип с грешките в нашия сериал!  Joy
Феновете много наблюдателни, то и аз забелязах в последния епизод 10 -тина. Затова наредих на Али Билгин да се стегне!  Joy Joy Joy




За всеки случай, да запазя клипа!  Mr. Green




# 729
  • Мнения: 4 535
Ммм,  да.. . явно се задава развод по холивудски и от медиите замириса на милиони долари Wink

Като ще е Холивуд, да прибавя към редичката дубайски милионери, бивши и настоящи партньори още Брад Пит, Джони Деп, Бен Афлек..- там "свободни елементи" да искаш в момента  Laughing  Joy

За Роман Дориан още не съм сигурна, щото след като преди десетина дни гръмна новината за развода му със Скарлет Йохансон, днес написаха, че Йохансон и Дориан се появили на откриването на изложба в нюйоркската галерия Simon Lee Gallery като двойка.  Thinking

Днес гледах един нов клип около снимките на "тъмно сивото", и се усмихнах  на 42 сек. от него Grinning Кога пък видяха и изкопираха как Джес носи на рамо Сю  Joy Joy Вижте клипчето в спойлера:

Скрит текст:


Jamie Dornan & Dakota Johnson - BTS Friendship on set of Fifty Shades Darker




# 730
  • Мнения: 10 022
Ммм,  да.. . явно се задава развод по холивудски и от медиите замириса на милиони долари Wink

Скрит текст:
Като ще е Холивуд, да прибавя към редичката дубайски милионери, бивши и настоящи партньори още Брад Пит, Джони Деп, Бен Афлек..- там "свободни елементи" да искаш в момента  Laughing  Joy

За Роман Дориан още не съм сигурна, щото след като преди десетина дни гръмна новината за развода му със Скарлет Йохансон, днес написаха, че Йохансон и Дориан се появили на откриването на изложба в нюйоркската галерия Simon Lee Gallery като двойка.  Thinking

Днес гледах един нов клип около снимките на "тъмно сивото", и се усмихнах  на 42 сек. от него Grinning Кога пък видяха и изкопираха как Джес носи на рамо Сю  Joy Joy Вижте клипчето в спойлера:

Скрит текст:


Jamie Dornan & Dakota Johnson - BTS Friendship on set of Fifty Shades Darker






Цитат
ПРЕССА.
Туба Буюкустун и Онур Сайлак разводятся, но предпочетают об этом молчать. По слухам оказалось реальностью. Они уже обратились к адвокатам и дело рассматривается в суде. Что касается распределения имущества, ситуация выглядит следующим образом :
1)Близнецы Майя и Топрак остаются жить с матерью. Онур Сайлак может приходить к ним в любое времья по желанию.
2)Дом с розкошными апортаментами остаётся во владении Тубы Буюкустун.
3)Квартира 250 кв. м. стоимостью 1 миллион долларов, что пара купила 5 лет назад остаётся у Тубы Буюкустун.
4)Автомобиль "Мерседес" владелец Туба Буюкустун.
5)Что касается предприятий, компаний и акций в полном объёме будут находится во владении Буюкустун(их не включают в раздел)
6)Премия в Дубаи от IWC 2.5 мил. фунтов стерлингов владелец Туба Буюкустун.
7)Квартира в Аджибадем стоимостью 750000 тыс.долларов(портал пишет, что около 1 миллиона)остаётся во владении Онура Сайлака.

Перевод : David Vilia

# 731
  • Мнения: 4 238
Здравейте, момичета на първия ден от месец Февруари!

Линка  Hug, Цвети Hug, Вичи Hug, Злати Hug, Надин Hug, Сабинка Hug



По нов стил е Трифонов ден, а ние нали сме по празниците Flutter Е, ще го отбележим и по стар стил Whistling

Така, че: Наздраве!
Все пак внимавайте с количеството Flutter



Че на сутринта да не се налага да пиете хапчета и "бульон трезве"  Joy


Колкото до евентуалния развод на Туба  и Онур  съм съгласна с написаното от вас Peace
Много харесвам и обичам  Туба като човек и творец и приемам всяко нейно решение относно живота й така както тя е решила да бъде. Peace Харесвам и Онур като човек и творец. Очаквам и някой от тях да каже нещо по въпроса  bowuu /Цвети Peace/ Харесвах ги като двойка, защото до преди година изглеждаха много щастливи заедно.  И Туба  стана по-открита след брака им. Дали Онур е причината или не - няма значение. Важното е, че Туба израстна и стана по-зряла като отношение към феновете и света.  yes Надявам се да намери в себе си достатъчно вътрешна сила, за да може да се справи с вълната на масмедиите, която ще я залее. Както виждаме започват да тиражират версията, че тя е виновна за случилото се.  ooooh! А за случващото се в един брак и двамата носят отговорност  yes Какво и как се е случило - никой от вън не може да знае. Да се надяваме, че ако е истина това двамата - Туба и Онур ,ще прояват достатъчно зрялост и мъдрост да останат в добри отношения, както заради тях самите, така и заради децата  Praynig За съжаление и децата ще са потърпевши от това. Не им стига раздялата на мама и татко, ами и тези допълнително нагнетяват обстановката. Да се надяваме да успеят да им спестят негативните преживявания от "журналята" Praynig

Линка да не ти изчезне поста Peace

Един забавен клип с грешките в нашия сериал!  Joy
Феновете много наблюдателни, то и аз забелязах в последния епизод 10 -тина. Затова наредих на Али Билгин да се стегне!  Joy Joy Joy








Хубав следобед! love001

ПП. Линка гледам, че журналистите са информирани в най-големи детайли относно разпределение на имуществото Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 14:43 от kanti

# 732
  • Мнения: 41 828
Привет  следобедно! Hug Hug Hug



Саби HugНадин HugЛинка HugКанти Hug,пуснали сте инфо,преводи и коментари! bouquet

Относно развода както и при други актьори така и за Туба, и Онур съм го казала каквото са решили,те си знаят! Peace Ние си оставаме техни фенове,независими от личният им живот! Peace



нов постер..

Цитат
Джесур : Кто думает, что я уйду, значит никогда меня не знал.
https://vk.com/clubtuba507
Джесур: Думать, что я брошу и уйду, это значит меня вообще не знать.
https://vk.com/tuba_bustun

# 733
  • Мнения: 5 747
Здравейте Hug

   

Момичета Hugколкото до евентуалния развод на Туба и Онур напълно съм съгласна  с написаното от вас.Млади интелигентни хора,здраво стъпили на земята,явно какви са им противоречията ,те си знаят най добре,щом са стигнали до такова решение.За случващото се в един брак носят вина и двамата,но като че ли  медиите започват да товарят Туба с по голямата вина..Естествено винаги ги е бодяла в  очите,  и сега много змии ще се присъединят към голямото плюене.Дано Туба да се съхрани и намери достатъчно сили за да преодолее тоновете помия,която ще се изсипе върху нея.

Цитат
Дополнение к озету:

#CesurVeGüzel Bu evliliğin bedelini ödetmek isteyen Tahsin Korludağ ilk olarak Sühan'ın atölyesinden başlayarak intikam almak isteyecek.
Tansiyon Yükseliyor! Korludağ'da yeni bir dönem başlıyor!

Тахсин Корлудаг, желая заставить заплатить за этот брак, начнет свою месть с мастерской Сюхан. Напряжение возрастает! В Корлудаге начинается новый период жизни!

                   

# 734
  • Мнения: 10 022


Здравейте Hug

   

Момичета Hugколкото до евентуалния развод на Туба и Онур напълно съм съгласна  с написаното от вас.Млади интелигентни хора,здраво стъпили на земята,явно какви са им противоречията ,те си знаят най добре,щом са стигнали до такова решение.За случващото се в един брак носят вина и двамата,но като че ли  медиите започват да товарят Туба с по голямата вина..Естествено винаги ги е бодяла в  очите,  и сега много змии ще се присъединят към голямото плюене.Дано Туба да се съхрани и намери достатъчно сили за да преодолее тоновете помия,която ще се изсипе върху нея.

Цитат
Дополнение к озету:

#CesurVeGüzel Bu evliliğin bedelini ödetmek isteyen Tahsin Korludağ ilk olarak Sühan'ın atölyesinden başlayarak intikam almak isteyecek.
Tansiyon Yükseliyor! Korludağ'da yeni bir dönem başlıyor!

Тахсин Корлудаг, желая заставить заплатить за этот брак, начнет свою месть с мастерской Сюхан. Напряжение возрастает! В Корлудаге начинается новый период жизни!

                   



Виж ти, виж ти!  Joy
Ще се нахвърли върху дъщеря си!  ooooh!
Ммм, да, за Тбей няма значение кой си! Щом си нарушил комфорта му, ще си платиш!  Twisted Evil
Как съм се заблудила и в него... ooooh!
Ние със Сюханче мислехме, че ще се кротне...
Е, не сме познали!  Mr. Green
Отваря й се война на два фронта!  Joy
Да видим как ще се развият нещата.  Peace
Интересна промяна забелязах в Джесур.
Като се прибра у дома, първото, което попита Ширин беше: Къде е хубавата ми съпруга?
Втория въпрос: Какво прави майка ми?
Лека смяна на приоритета ли долавям...  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт