Смешки от форума 26

  • 111 968
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19 313
Ох, вчера видях за малко някаква тема, която после изчезна. Беше с анкета, нещо от сорта на:

Какво правите със старото си бельо?

Отговори:

Защо?

Кога? (Как?/Къде?)

Не я запомних добре, но беше забавна анкетата.

# 256
  • София
  • Мнения: 4 328
о, то редовно има такива "пипнати" анкети.
и винаги ги трият, защооо Laughing

куку, ти ходи да отговориш на екзистенциалния въпрос "Глиган или кифла?" Wink

# 257
  • Мнения: 19 313
о, то редовно има такива "пипнати" анкети.
и винаги ги трият, защооо Laughing

куку, ти ходи да отговориш на екзистенциалния въпрос "Глиган или кифла?" Wink

Не съм конккретно в тази тема, защото заглавието ми се видя като дежавю и ми се струва, че авторката пуска подобни теми доста често и вече сигурно съм отговаряла на предишни. Вече ѝ е време да започне да пуска теми "Дърто коте или млад глиган?".

# 258
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Нямаш чак безброй опции, но да речем, че това са няколко от тях:

1. Обясняваш на свекървата, че не си съгласна да ти се меси в отглеждането на бебето. В зависимост от твоя и на свекървата темперамент, това може да стане чрез културен разговор или лют скандал, завършил със скубане на косите между снаха и свекърва. *

2. Караш мъжа си да обясни на майка си, че не искаш да се меси - пак може манипулативно и със сълзи да го накараш или да му спретнеш скандал. *

3. Изнасяш се от свекървата в самостоятелно жилище сама или с мъжа ти и спираш ежедневния достъп на свекървата до жилището и детето. **

4. Изнасяш се от свекървата и отиваш при майка ти, спираш достъпа на свекървата до детето. ***

5. Убиваш свекървата и си решаваш проблема. ****
_____________________

* Не гарантира задължително решение на проблема.
** Почти сигурен успех, стига да си твърда.
*** Почти сигурен успех, стига да си твърда и майка ти да не е като свекървата.
**** Напълно сигурен успех, обаче има известни дребни законови/съдебни последствия, ако те хванат.


Това трябва да го заковат на видно място в СО. Ще спести поне една трета от темите.

# 259
  • Мнения: 25 887
Ако оставят само последната точка, ще спестят и останалата една трета.  Laughing

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 4 605
Мда, а последната една трета ще са нещо от сорта на: "Появи ми се духа на свеки, помощ, какво да правя?!?"

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
аз ще правя пиле с ориз утре, но ще го сервирам под формата на сърце, като месото ще  е отдолу, отгоре оризът, отстрани сърцето ще е заобиколено от грах, после в/у ориза още сърца от морков и чушка и в центъра със лентички суджук ще изпиша двете ни букви

Надявам се да се будалка.

# 262
  • Мнения: X
Янтра, ти вместо да пускаш сърца от кренвирши в онази тема, да беше оформила пълнените чушки в сърцевиден вариант. За ТМ цяла валентинска тава чушки, оформени като сърце. Joy

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Аз се пошегувах с тия кренвирши, пък то се прие сериозно.  ooooh! #Crazy

# 264
  • Мнения: X
Аз се пошегувах с тия кренвирши, пък то се прие сериозно.  ooooh! #Crazy
Искаш да кажеш, че заради теб някоя девойка клета ще оформя кренвирши като сърца?! Ти нямаш сърце! Joy

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Е чак пък толкоз, то кренвирш с яйце си е класика, сърце или не - доста мъже ще си го лапнат с удоволствие.

# 266
  • Мнения: 25 887
...доста мъже ще си го лапнат с удоволствие.

Тази поза не ща да я видя.  Stop

# 267
  • София
  • Мнения: 4 328
Янтре, from my heart to yours Wink
Скрит текст:

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
...доста мъже ще си го лапнат с удоволствие.

Тази поза не ща да я видя.  Stop
Кренвирша с яйце мари, ти с мръсното подсъзнание Simple Smile




виж ти - Благодаря, благодаря, само репички с ягоди не ми се връзват много, но заради форума и това бих изяла Joy Joy

# 269
  • София
  • Мнения: 39 921
Ма тез кренвирши са класика бре  Laughing Бившата ми свекърва много често ни ги сервираше  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт