Майски мами 2016-Тема 3

  • 54 735
  • 496
  •   1
Отговори
# 75
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Who точно защото е алерген се препоръчва при нас да се въведе в подходяща форма преди 1 г  за да се избегнат алергии.

Ради браво на вас и за играта браво, въобще железни сте от към режим  bouquet !
Снимки качваш в някоя платформа и после искаш линк за споделяне и го слагаш тук.

Ние сме с мощна хрема  и не спахме добре и днес пропускаме 1 то плуване от новият курс.

# 76
  • Мнения: 13 940
Ради отдавна съм я признала Simple Smile Чудя се само как стоят заедно в кошарата за игра. Моите на активната гимнастика не смея без надзор да ги оставя, подритват се, пресягат се да се пипат по лицето, ще вземат да си извадят очите  Thinking

Две в едно, горкото момченце  Sad Какво му даваш за хремата?

# 77
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Нищо смо промивки със солена вода.

# 78
  • София
  • Мнения: 19
Утре ставаме на 8 месеца, а резултата от днешната консултация е 7,200 и 70 см, свалил е 50 гр, заради настинката, която изкара. Изгледи за зъби няма, а от 2 седмици насам лази активно и се изправя, вече няма спирка. Момичета, вие давате ли рибено масло и ако да, то какво?
Amini, аз давам попара от около 4 дни и се яде с желание, не я пасирам, а сухарите ги мачкам в хаванче да станат като сол, можеш да опиташ така, за да не е съвсем като пюре.

# 79
  • Мнения: 1 109
Аз не давам рибено масло. При нас днес е голяма криза, редуват се мрънкане и рев. Зъби ли са (надявам се), чудо ли е. Мъчно ми е чак, много е жален.
Две в едно, не знаех за този метод. Макар че съм чувала анлогична теория за малките деца и домашните любимци -колкото по-рано, толкова по-малко вероятност да се развият алергии.

# 80
  • Мнения: 107
Моето момче днес става на 8 месеца! Heart Eyes Колко бързо минаха.. не мога да повярвам.

Две в едно, бързо оздравяване! И аз мисля скоро да посетим някой басейн. Кой знае колко ще се радва малкият Simple Smile

Лалите, аз също не давам. Личната ли ви каза нещо? За килограмите не мисля, че има за какво да се притесняваш. Йордан миналия месец беше свалил 300гр, но все пак те не се спират.

# 81
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ху дано ви мине този период бързо  Hug . Да и това с животните казват, че е така. Ние си имаме коте и го галим всеки ден  Simple Smile . Но аз не съм алергична нито мм та не очаквам нещо супер специално по темата, но никога не се знае разбира се.

Краставичка честита 8 месечинка  Heart Eyes  bouquet ! Хубаво е да може да се плува с бебета но го направете с инструктор ако иамте възможност.

Лалита чудни мерки имате !

За гърнетата това, което аз съм чела тук е/ много ранно до 4 месеца, което аз реших че ми ту мъч, следващото е около 8 до 10 месеца и след това след годиан и половина. Това били някакви периоди в които било възможно научаване до някаква степен.

Баткото колкото и да го учих преди да стане на 2 нищо не стана и тогава от раз се научи.

# 82
  • Мнения: 13 940
Лалита, ще пробвам по твоя метод с попарата  Grinning днес дадох сиренето с пюрето, изядоха си го с удоволствие.
За свалянето на кг не се притеснявайте, нашата педиатърка каза, че може да се получи и от зъбки.

# 83
  • София
  • Мнения: 19
Попитах за рибеното масло, защото Плами спи много неспокойно, още от 4 месечна възраст - нощем се буди почти през час, давам му малко вода и биба и повечето пъти заспива, но към 3-4 часа вече не иска да заспи и му пускам сешоара, като това е единственото, което го успокоява и така си откарваме до сутринта. Не е гладен, опитвала съм да му предлагам гърда, не иска; не са и зъби, защото вече не се плюнчи и не лапа разни неща. Единственото обяснение, което се сещам е че просто лесно се буди при преминаването през различните фази на сън. Опитах дормикинд, нямаше ефект, четох за това рибено масло, че добре действа на мозъка и при такива разстройства на съня може да помогне. То човек се чуди вече какво да опита.  Rolling Eyes

# 84
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Lalita аз давам само вит. Д . опитвала ли си да го вземеш да спи при вас на спалнята. Понякога просто имат нужда от близък контакт и гушкане.

Ние в понеделник сме на мерки и теглилки не сме ходили от 2 месеца  Sunglasses

# 85
  • София
  • Мнения: 19
Две в едно, опитвала съм и още повече се разсънва и стигаме и до рев...

# 86
  • Мнения: 107
Благодаря, Две в едно! Hug

Лалита, не знам дали вярваш в такива неща, но може да го занесеш да му леят восък.. може и да се успокои. През деня как спинка?

# 87
  • Мнения: 1 256
Краставичка, честита ви месечинка.
Амини, когато за първи път дадох попара, не се хареса. После като я пасирах всичко се оправи. Яде с охота.

# 88
  • Мнения: 153
Да се запишa и аз, че доста истървaх. Hug

# 89
  • Мнения: 48
Аз да се отчета. Малката Рени, на 8,5 месеца е висока 70 см. и тежи 7400 гр.
От няколко дена пляска с ръце, като й кажем браво. По-скоро се опитва да пляска. Сега работя по въпроса да се научи да дава целувка, което ще е трудна работа, защото като й показвам и само ме гледа умно и се подсмихва  Grinning. Мисля скоро да започна да я слагам на гърне и аз, за да свиква.

Общи условия

Активация на акаунт