С какво ви дразнят свекървите- 75

  • 66 663
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Но времената  отдавна вече са други и бабуването вече не съществува.
Добре, че падна сняг, че да възроди бабуването  Laughing. Днес по новините даваха за две родилки, които заради непочистени пътища, си родили у тях /едната в линейката/.

# 61
  • София
  • Мнения: 24 839
Чакай да наближи осми март- ще се почнат едни вълнения, едни отричания, щото бил соц. празник, щото жената трябвало да се уважава с цвете всеки ден, а не само веднъж годишно......... Mr. Green

# 62
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
А Св. Валентин ще пропуснем ли? Или там няма спорове, че е един от малкото празници, за които свеки не може да държи на поздравява не. Чак за 8 март ми е далеч  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 228
Аз не виждам връзка между бабин ден и осми март. На бабинден уточнихме кой празнува, а на осми март всички жени. В интерес на истината и аз не го усещам много като празник осми март, но пък нямам против да получа поздравления, както и да поздравя близки, роднини и приятелки.

# 64
  • Мнения: 11 573
Вчера щях да звъня на моята бивша да й честитя, за мен си е празник на бабите, но се замотах и не успях. Поддържаме нормални взаимоотношения, виждаме се, идват на гости, и днес разбирам от мъжа й че като видела че аз й звъня изобщо не й се вдигал телефона, нейни думи. Останах изумена и доста разочарована. Имало е индикации че не ме одобряват, ама пък кажи го в очите, не да се грижиш за мен, а като се обърне палачинката- почва да се обгрижва новата снаха. Фурнаджийска лопата му викам на това. Без извинение. Иначе си гледа внуците като се наложи, грешка няма, ама човещинката нещо...

# 65
  • Мнения: 13 809
Това по какъв повод ти го казаха? Ей така от нищото?
Неприятно е, но щом се интересува и грижи за внуците си и поддържа с теб нормални отношения, не се косИ! Нормално е да започне да обгрижва новата снаха, нормално е и с теб отношенията да се поохладят.

# 66
  • Мнения: 11 573
Разговорихме се със свекъра и той спомена просто. Ами обидно ми е. Ето, сега на 1- и януари ги поканихме с детето на обяд, дойдоха, сяда ми на масата, а иначе не искала да ме чува. Както и да е, изпускам парата просто. Как беше приказката- има вечни интереси.

# 67
  • Мнения: 4 292
Дари, освен, че мъжа й е постъпил тъпо да ти каже, друго не виждам. Има бивши свекърви, няма бивши баби. Ако е трябвало нещо да лицемерничи преди, сега просто не й се налага. Поне така ще си наясно.

# 68
  • София
  • Мнения: 24 839
Разговорихме се със свекъра и той спомена просто. Ами обидно ми е. Ето, сега на 1- и януари ги поканихме с детето на обяд, дойдоха, сяда ми на масата, а иначе не искала да ме чува. Както и да е, изпускам парата просто. Как беше приказката- има вечни интереси.
Предполагам, че просто се притеснява какво ще си помисли новата снаха- защо контактува с теб, защо сте близки- достатъчно е да следиш темите тук и да разбереш какво имам предвид.
Дали реакциите ѝ не са показни?

# 69
  • Мнения: 5 367
На мнението на Абсурд съм!
Преди малко написах как баба ми/на татко майка му/ се страхуваше от стрина ми дори да идва у нас, камо ли да помага. Помня  това много добре, защото тя почина, когато вече бях в 10 клас.

Птица, много харесах един твой пост на предходните страници. Мисля като теб.

Джули, чух и аз новината за родилките. То има и една нова мода, че някои искат да си раждат у дома, децата им да учат у дома. Така , че бабуването може пак да се завърне.

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 22:40 от K.A.G.

# 70
  • Мнения: X
Ааа,  случвало ми се е около месец след като й родих втория внук да ми подари дънки за имения ден с репликата "Знам, че си 27ми номер"  Mr. Green
Ама ти на нея ли го роди?

# 71
  • София
  • Мнения: 4 192
Ааа,  случвало ми се е около месец след като й родих втория внук да ми подари дънки за имения ден с репликата "Знам, че си 27ми номер"  Mr. Green
Ама ти на нея ли го роди?
Изказването е екстраполирано в интерес на въздействието на репликата върху аудиторията. Laughing
С месата,висящи отвсякъде, с раните от шиенето след 12 часово раждане и срастванията от първото раждане, които наново се отвориха, тя ми подари дънки 27ми номер  Mr. Green
Извинявам се, че не бях толкова ясна, за да ми разберете смисъла на изказването  Whistling

# 72
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Разговорихме се със свекъра и той спомена просто
Ей, туй мъжете нямат порастване и поумняване.... Ето на - дърт пръч, ама споменал просто...

# 73
  • София
  • Мнения: 17 369
Пък може и да е послъгал, да си е измислил, доукрасил или неразбрал.

# 74
  • Мнения: X
Изказването е екстраполирано в интерес на въздействието на репликата върху аудиторията. Laughing
С месата,висящи отвсякъде, с раните от шиенето след 12 часово раждане и срастванията от първото раждане, които наново се отвориха, тя ми подари дънки 27ми номер  Mr. Green
Извинявам се, че не бях толкова ясна, за да ми разберете смисъла на изказването  Whistling
Извини неразбирането ми, но ми стана интересно, ако ти беше подарила 36-ти номер, щеше ли да се почувстваш доволна?

Общи условия

Активация на акаунт