Бихте ли купили жилище, в което предишният собственик е починал?

  • 10 166
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 142
Бихте ли купили жилище, в което предишният собственик е умрял в спалнята, където и аз ще спя евентуално, от естествена смърт? Не вярвам в духове, обаче не знам защо това ме притеснява.

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 15:45 от bubanka

# 1
  • Мнения: 15 068
Бих купила жилище, ако ми харесва. Иначе предишният собственик не ме интересува дали и как е умрял.

# 2
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Стига да ми харесва,защо не. Peace Притеснява те и го мислиш сега след известно време ще го забравиш.

# 3
  • Мнения: 6 253
Бих го купила -ще направя ремонт,ще сменя мебелите и ще извикам отче да го освети bishop

# 4
  • Мнения: 4 214
След като купиш жилището и го ремонтираш ще извикаш свещеник да направи освещаване и готово...
А, писали сме едновременно с Елпида...

# 5
  • Мнения: 6 999
Бих купила жилище, ако ми харесва. Иначе предишният собственик не ме интересува дали и как е умрял.
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 38 773
То в толкова много жилища са умрели толкова много хора, че ако го отчитаме това, може да изпуснем доста хубави оферти. Ремонт, освещаване - и готово.

# 7
  • Мнения: 2 083
Да , аз живея в такова . Основен ремонт съм направила и освещаване .

# 8
  • Мнения: 46 573
Е, то реално почти във всеки имот е умирал човек.
А пък колко са измрели на земята под него...

Мъртвите не ме притесняват колкото живите.
Скрит текст:
Предният собственик на нашия апартамент беше алкохолик. След като се нанесохме идваше да проси пари, цигари, звънеше на вратата, причакваше ме около блока, през деня сама с новородено направо си изкарвах акъла. Беше си оставил нашия адрес за постоянен и го търсиха няколко пъти от полицията, единия път попитах защо, казаха, че вадил пистолет на някакъв човек.
Грях ми на душата, обаче докато не почина все бях на тръни...

С една дума - бих  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 999
Аз отговорих и после се сетих, че нашето е такова. Даже и не знам къде е спал, не ме и интересува особено. Не съм освещавала, да не кажа, че и ремонт не съм правила  Joy Само някои мебели обновихме, но имаме такива още от времето на човека. Не ми пречи, не ме притеснява.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 698
Че те собствениците си умират (и по домовете си също), ако жилищата не са чисто нови.
Нашия апартамент също го купихме след смъртта на единия от собствениците в сравнително млада за умиране възраст. И спим в неговата бивша спалня. Ма не знам къде е умрял, в болницата или в апартамента.

# 11
  • Мнения: 22 036
Освен ако не е ново жилище на 10-20 или 0 години, вероятността там да е починал някой е огромна. Не виждам драма. По-скоро не бих купила жилище, в което са се родили 20 плъха и 100 000 хлебарки тази година.

# 12
  • Мнения: 10 874
Бих купила жилището, ако ми хареса. Другото не ме тревожи. Peace

# 13
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че бих, това е честа причина за продажбата на имоти. Ако те е страх от нещо такова, насочи се към съвсем новите кооперации, в които още никой не е живял.

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Ние живеем в такова жилище - под наем.Бабата умира,после дядото, нямат деца, наследява ги племенникът,прави освежителен ремонт и си намира наематели-нас.Е, мебели нямаше-само един гардероб,холна маса и секция.Незнам дали бихме го купили, по-скоро не, защото ММ не желае да си купуваме апартамент, а и точно този едва ли ще ни го продадат,но това не ни пречи да си го обитаваме.

Общи условия

Активация на акаунт