Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 61 358
  • 959
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 22 030
Мария, наистина е ужасно, но не знаехте ли, че трябва да го отточите. Ужас, много работа ви чака, дано да можете да го изолирате и да си ползвате вашето.

# 856
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 024
Записах се преди малко, ама не успях да се представя, защото готвя. Мама ще идва да я подстрижа и естествено, нали съм добра щерка, сготвих супа пиле, телешки език задушен с масло и зеленчуци с масълце. Режимно е! Grinning
А иначе, наближавам петдесетака, семейна с двама големи сина, които упорито отказват да ме правят свекърва и баба, та засега се радвам на чуждите деца и внуци.  Heart Eyes
Домакиня, ама от по-мързеливките. BlushюИ толкоз, другото в движение. bowuu

# 857
  • Мнения: 7 453
Ама Яна е пускала снимки, дай и ти отчет на остатъците.
Остатъците не стават много за гледане,че детето се беше развихрило  Crazy.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … b&oe=59197CD0
Ето ги и последните торти
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/143 … 4&oe=5911ABB1
Минах ли теста за прием  Laughing ?

# 858
  • Мнения: 22 030
 bouquet, Ако пуснеш и една снимка и рецепта за езичето Simple Smile

Ренко, малкия сладкар е толкова сладък, че не гледах много в сладките.

# 859
  • Мнения: 45 624
Хора, парната система е източена от водата преди години. Това са явно някакви остатъци, които ми разказаха играта. Има глидери, които са разцепени все едно с брадва....
Не трябваше да отварям снимките!  Twisted Evil

# 860
  • Мнения: 22 030
Oh, ужас. Дано да успеете да пооправите щетите. Много гадно и наистина ти съчувствам.

# 861
  • София
  • Мнения: 20 348
Книга мога да препоръчам - Оставих те да си отидеш - наскоро в Майко мила четох препоръка за нея и си я свалих и от вчера съм зомбясала, много е интересна  Grinning

# 862
  • София
  • Мнения: 23 990
Бърди, заинтригува ме, от къде я свали? Не я намирам в Читанка.

Аз ще си сваля Тетрадката, че отдавна не съм го гледала. Ще го ударя на любов и рев.

# 863
  • Мнения: 4 304
Някой чел ли е "Али безсмъртния"? Някакви отзиви?

# 864
  • София
  • Мнения: 20 348
Пратиха ми я, Тонка, в epub беше и я конвертирах. Дай един мейл и ще ти я изпратя, ама по-късно, че сега съм на телефона.

# 865
  • Мнения: 6 913
Мария, много неприятно Sad.
Баща ми каза, че в големите студове е пускал и парното на нашия етаж, за да не замръзне.
Вчера със съпруга ми се замислихме, че ГТП на колата трябва да се направи до края на април. Имате ли идея дали може да се направи в чужбина, с БГ номера сме? Планирахме да се приберем за РД на малкото, което е в началото на лятото, а сега ще се наложи доста по-рано да го направим.

# 866
  • София
  • Мнения: 23 990
Бърди, метни ми я на ЛС във фейса. Много ще съм ти благодарна.  Hug
Тъкмо привършвам един роман на Гришам и се оглеждах за следващата книга.

# 867
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 643
Мариат, ужасна ситуация. Sad Дано скоро оправите щетите и не се случват такива аварии. Hug

Бобулина, моята свекърва стана баба броени дни след като навърши 48. Пожелавам ти скоро и ти да се радваш на внуче. Hug

Ренко, не знам за теста, ама с толкова вкусотии, направо ме очарова! Heart Eyes

И да кажа на новите момичета смело да дават рецепти. Hug Имаме си тема в готварския подфорум и в нея вписвам всички изпитани и препоръчани рецепти. chef

Днес се очертава мързелив ден. Blush Имам да уча няколко теми, но пък имам достатъчно време до изпита, така че няма защо да си давам зор и днес. Най-накрая сме си тримата вкъщи и е толкова хубаво. Heart Eyes

# 868
  • Мнения: 15 740
Бърди, благодарско, свалих я за четене!

# 869
  • Мнения: 6 913
Кандидатствахме за Виенския коледен концерт. Моля за стиснати палчета.

Общи условия

Активация на акаунт