Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 423
  • 959
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 39 626
ООО, Белинда, случила си на 3 джак пот-а. Късметлийка си, да знаеш! Остава сега да орисаме и четвъртия принц да е такъв, та даже и по- добър, и няма да имаш стигане!
Лято, дай и ревлата на фото!

# 541
  • Мнения: 15 083
Добро утро!
Белинда, страхотни са твоите момчета, да са ти живи и здрави.
За специалностите, никой не знае какво ще работи като завърши, при мен стана - каква я мислехме, каква стана. Но съм доволна, не съжалявам за образованието си, за мен е важно то да не е прекалено тясно профилирано, а да дава по-широк хоризонт. Но ще оставя детето си да избира. Имам примери пред мен, в които хора работят нискоквалифицирани професии, защото са завършили нещо, което не им е присърце и няма шанс да го работят, не го и разбират.
За вътрешния дизайн, ако можете да си го позволите, давайте смело. Хич нямам желание за обикаляне, избиране и т.н.

# 542
  • Мнения: 1 261
добро утро  Simple Smile
за учене и специалности - каквото им е на сърце на децата  Simple Smile
като една работа човек си я обича я върши  с радост, направо сияе, трудностите нито го плашат, нито го ядосват и лека-полека успеха в избраното поприще идва

# 543
  • София
  • Мнения: 18 679
Такаааа, филмите при мен продължават Joy Това, бременният хормон, много творчески тласък дава на подсъзнанието, да знаете! Не само че като филми ги сънувам, ами и с цели цитати от темата, и ги и помня в детайли, поне сутринта след като съм се събудила.
Та, след като изядохме капамата на Жаки, нощес бяхме на гости у Янтра Laughing Ама семейно, така доволно натоварени с деца, бебето се беше родило. Янтра имаше празник и мъжът й й беше купил изкуствена орхидея newsm78, която трябваше да сглобим клонче по клонче Joy Общо шест броя диванета търчаха из къщата като побеснели, а мъжът ми внезапно ме гушна и ми каза - Трябва да си направим още едно момченце. Триъгълникът е нестабилна конструкция /това е тук, от темата, със сигурност, но не помня кой го каза/, а и малкият е много по-малък от останалите. Трябва му другарче. Виж на Янтра като са породени, колко са добре. Мисля, че до една година трябва да имаме още едно!
При което аз така Shocked, Янтра така Shocked, а мъжът й възмутено напусна стаята Joy
И се събудих.
Добре поне, че бях вечеряла обилно, та не сънувах чушките Mr. Green

Има ли някакви поверия за това, което човек сънува на рождения си ден, че ми е притеснено сега hahaha

# 544
  • София
  • Мнения: 17 368
Ох, бе, Белинда, цвиля, с глас цвиля в офиса, разбираш ли  Joy Joy Joy

# 545
  • София
  • Мнения: 18 679
Разбирам те. И аз цвилих сутринта Joy

# 546
  • Мнения: 4 303
Разбирам те. И аз цвилих сутринта Joy
Ти си готов сценарист, само записвай! Joy

# 547
  • Мнения: 18 037
Добре де, Белинда, нямаме ли си тук мама с 3 момиченца, да се отъркаш малко в нея, стига с тия момченца  Wink Прекрасен подарък са ти избрали децата, браво, може да се гордееш само с тях  Peace

Аз имам от моите албум със семейни снимки, но ръчно направен от тях, от цветни хартии, лепили, рисували милите.....Толкова много ме трогнаха  Crazy, разбирам как си се почуствала  Heart Eyes

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Това с триъгълника и аз го помня. Беше го казала жена с 4 деца Simple Smile

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Та, след като изядохме капамата на Жаки, нощес бяхме на гости у Янтра Laughing Ама семейно, така доволно натоварени с деца, бебето се беше родило. Янтра имаше празник и мъжът й й беше купил изкуствена орхидея newsm78, която трябваше да сглобим клонче по клонче Joy Общо шест броя диванета търчаха из къщата като побеснели, а мъжът ми внезапно ме гушна и ми каза - Трябва да си направим още едно момченце. Триъгълникът е нестабилна конструкция /това е тук, от темата, със сигурност, но не помня кой го каза/, а и малкият е много по-малък от останалите. Трябва му другарче. Виж на Янтра като са породени, колко са добре. Мисля, че до една година трябва да имаме още едно!
При което аз така Shocked, Янтра така Shocked, а мъжът й възмутено напусна стаята Joy
И се събудих.
Мдаааа, това с орхидеята напълно възможно, горкичкия няма никакъв вкус за цветя. Опитва се, но не му идва от вътре.  Joy Joy Joy Joy Joy




Аз съм изумена от майните наоколо. Знаете, аз съм наскоро придошла и нямам техните навици. Спира ме съседа и вика - няма ли да си разривате мястото на колата?, аз поглеждам - няма нужда от разриване, нашата кола спокойно влиза и излиза в редицата. И го казвам на съседа, той ме поглежда замислено и отбелязва "вие сигурно сте със зимни гуми". И аз #Crazy ooooh! Ма да, със зимни гуми сме, аз съм от Габрово, Шипка я минавам редовно.

# 550
  • София
  • Мнения: 6 001
Белинда, явно хормоните са ти взривили емоциите. Много хубаво сънуваш Laughing
За четвъртото не се притеснявай. Така или иначе сега не можеш да забременееш отново Wink. Я, виж Янтра как ги строява нейните! За какво й е момиче? След време и за мъжка, и за женска работа ще стават hahaha
Аз като я чета направо се срамувам. Моите много съм ги разглезила. Все им подгъзувам.  Embarassed

# 551
  • Мнения: 18 037
Янтра, дори да не минават Шипка като теб как карат по улиците в момента  newsm78 Навсякъде има ужасно много сняг, след няколко дни ще е стъкло, това е безотговорно. КАТ не проверяваха ли за гуми?

# 552
  • Мнения: 3 609
 Grinning Grinning Grinning Aбе мен що не ме сънува никой?!! Искам и аз да съм инспиратор на някой в тая тема! И чушки правя, и три деца искам...  Crossing Arms Ай моля ви се! Белинде, довечера да съм аз!!!

Много сладък подарък са направили твоите момчета, наистина е много мило и трогателно!!  Heart Eyes
Всички майки заслужават да са обичани и ценени, от съпруга и децата си!

П.С Това с летните гуми е голяма простотия.. и после реват, че заседнали и държавата не им помага...ай ся. Тя че държавата е калпава, така е ама и хората са същите..

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Янтра, дори да не минават Шипка като теб как карат по улиците в момента  newsm78 Навсякъде има ужасно много сняг, след няколко дни ще е стъкло, това е безотговорно. КАТ не проверяваха ли за гуми?
Аз за какво се ядосвам?!? Пловдивчани МАСОВО карат със летни гуми, в момента. По-миналата вечер в големия снаг да не казвам как се отразява на трафика. Не били изчистили мърморят, а беше разринато, не до асфалт, но разринато и проходимо при зимни условия, всяка кола със зимни гуми минава спокойно. Аз не карам джип, градска кола е. И не, КАТ не проверяват, защото в момента законът НЕ изисква зимни гуми. Има изисквания за дълбочина на грайфера, но може да е със летни. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 554
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Това с гумите явно е масово в градовете, в които рядко се задържа сняг.
С летни не мога да издрапам до главната улица, щото вътрешните са само разрити, колко да не е без хич.

Общи условия

Активация на акаунт