Стара Загора - 76 тема

  • 132 255
  • 755
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 944
Здравейте момичета ,нахлувам във вашата темичка с въпрос.
Ходя на гинеколог при доктор Бузалов и другия месец ще ми прави цветна снимка. След това най-вероятно ще ме препрати към друг специалист за репродуктивност. Въпроса ми е да се доверя ли на преценката му или да бягам към Пловдив?
Имате ли някакви впечатления от д-р Бузалов и от други гинеколози/репродуктивни доктори в Стара Загора?
Благодаря bouquet
Аз съм очарована от др.  Мария Ангелова. При нея раждах и е страхотна.  Peace

# 31
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
Имате ли някакви впечатления от д-р Бузалов и от други гинеколози/репродуктивни доктори в Стара Загора?
Благодаря bouquet
единственият, подчертавам ЕДИНСТВЕНИЯТ репродуктивен специалист в нашия град е д-р Стефанов, от ин-витро център Стефанов, всички останали лекари са просто акушер-гинеколози с грам никаква представа за какво иде реч .. моят съвет като минала по този път - не оставяй Бузалов да ти прави каквито и да било манипулации, просто защото няма да я направи качествено и в момента, в който отидеш при инстински специалист, ще те накарат да направиш нова по ред причини Peace

# 32
  • Мнения: 1 513
Имате ли някакви впечатления от д-р Бузалов и от други гинеколози/репродуктивни доктори в Стара Загора?
Благодаря bouquet
единственият, подчертавам ЕДИНСТВЕНИЯТ репродуктивен специалист в нашия град е д-р Стефанов, от ин-витро център Стефанов, всички останали лекари са просто акушер-гинеколози с грам никаква представа за какво иде реч .. моят съвет като минала по този път - не оставяй Бузалов да ти прави каквито и да било манипулации, просто защото няма да я направи качествено и в момента, в който отидеш при инстински специалист, ще те накарат да направиш нова по ред причини Peace

mecani благодаря за отговора,това означава ли да не правя и цветна при Бузалов,а направо да се насочвам към Стефанов или да изчакам?
Нали цветните навсякъде ги правят за едно и също нещо,знам ли Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 9 463
Съгласна съм с mecani  Peace

Бузалов, без хормонални изследвания тръгна да "лекува" полистозните яйчници на зълва ми, с противозачатъчни, сменяйки ги 2-3 пъти...за мен това е безумие!
След като загуби месеци с това-и разбира се с никакъв резултат, се убеди че трябва да отиде наистина при специалист по репродуктивна медицина, какъвто Бузалов-не е!
Беше в Селена-Пловдив; след адекватните им действия, всичко даде резултат
Peace

# 34
  • Мнения: 1 513
Благодаря момичета! Насочих се към доктор Стефанов и мисля да направя направо там цветната снимка bouquet bouquet bouquet

# 35
  • Мнения: 344
Чувам добри неща за д-р Стефанов и от пациентки, и от колеги лекари, така че според мен пробвайте при него. Иначе Проф. Малинова в Плд

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Не съм съгласна,че Бузалов не е добър специалист,напротив ,но за неща от репродуктивен характер -Д-р Стефанов. Той.помогна на.мои близки и сега си имат бебче Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 463
Не съм съгласна,че Бузалов не е добър специалист,напротив ,но за неща от репродуктивен характер -Д-р Стефанов. Той.помогна на.мои близки и сега си имат бебче Simple Smile

Кой го коментира като аг-специалист? Кментираме именно до колко е специалист в репродуктивната медицина. Peace

# 38
  • Мнения: 344
Здравейте! Искам да попитам - знаете ли дали някъде в града може да се наемат булчински рокли? Видях, че в София, Варна и т.н. има такъв вариант, та се чудех дали и тук има

# 39
  • Хасково
  • Мнения: 14
Здравейте мами от Стара Загора. Търсих много, но не намерих никакви мнения за АГ отделението на болница Тракия , както и за лекарите там. Моля бъдещи и настоящи мами които смятат или са родили там за мнение и препоръки. Тъй като не съм от Стара Загора, нямам и много познати които да ме посъветват.
Благодаря ви предварително  bouquet bouquet

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Била съм в Аг на Тракия лятото слагаха ми серклаж. Доволна съм от лекарите. Най-вече Бузалов. При него си следях бременноста. Иначе сестри, санитарки мн намусени....Една от сестрите не можа да ми сложи абоката. Пръсна ми вената. Извика друга да ми го сложи.Имаше още едно младо докторче забравих му името и от него мн съм доволна идва да ме наглежда и ви обяснява вс каквото го питах. Много съм доволна от др Бузалов ,но
В крайна сметка обаче една птичка пролет не прави. В 9 м започнах консултации при Христов и родих в Ниамед и препоръчвам Simple Smile

# 41
  • Мнения: 394
Докторуте са ок, но те дефакто минават само на визитация.Но за останалия персонал нищо хубаво не видях. Носят ти храната на бебето когато им скимне, никой не идва да го преобуе бебето, ако им звъннеш идват намусени, че си им развалил спокойствието. Санитарките сърдити, че било изцапано като си тръгваше момичето от моята стая. Или пък ти местят системите където им е удобно на тях, въпреки че си им казал че не тие удобно там. Еднат ми се скара, че не съм си изяла вечерята, защото бебчето плачеше много. Ама по нейните думи то можело да си реве цяла вечер а тя и на трите етажа била събрала храната и само мен чакала.
Това беше преди почти 2г. Та може и да са се оправили. За Ния мед само положителни впечатления мога да кажа, но там раждах преди 7г.и повече.

# 42
  • Мнения: 299
Здравейте, препоръчаха ми Стара Загора относно кожен проблем (невродермит)
Бихте ли ми препоръчали добър дерматолог Rolling Eyes

# 43
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
Неделчева доста я хвалят, работи само на частно обаче ..

# 44
  • Мнения: 299
Неделчева доста я хвалят, работи само на частно обаче ..
Благодаря ти bouquet
Няма проблем, че ще трябва да се плати Peace само да може да овладее положението. Майка ми има направление, но не пречи да чуе и второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт