Клиника в София за Голдън Ретрийвърка

  • 3 333
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Моля ви кажете ми коя е най-добрата клиника в София. Имам голдънка имаща проблем със задните крачета. От Плевен сме и тук няма как да й предложат адекватно лечение. А искам най-доброто за нея. Писна ми да се лутаме с измислени аматьорски прехвалени ветеринари а кученце се мъчи горкото и незнаем как да му помогнем. Моля дайте мнение за специалист

# 1
  • Мнения: 224
Моля ви кажете ми коя е най-добрата клиника в София. Имам голдънка имаща проблем със задните крачета. От Плевен сме и тук няма как да й предложат адекватно лечение. А искам най-доброто за нея. Писна ми да се лутаме с измислени аматьорски прехвалени ветеринари а кученце се мъчи горкото и незнаем как да му помогнем. Моля дайте мнение за специалист
Бих ти препоръчала Централната ветеринарна клиника.В интернет ще намерих и положителни и отрицателни мнения за тях, но така е със всички клиники и доктори - като при хората. Разполагат обаче с всякаква апаратура. Обадете се запишете час (задължително) при специалист (предполагам ортопед ви е нужен). Цените са по-високи от Плевен (казвам го, защото и аз съм от Плн.), но след 2 дена лечение в Плн лятото за 30 мин в София ни поставиха точната диагноза и ни насрочиха операция. Късмет ви пожелавам и дано не е нелечим проблема.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Препоръчвам "Добро хрумване" и "Централна ветеринарна", като за втората съм с леки резерви понастоящем. Вярно е, обаче, че разполагат с може би най-добрата техника в България. Но пък е доста скъпо, а го казвам от позицията на човек, който е с много широки пръсти. Wink

# 3
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Лекарят, с който аз се съветвам при нужда е в Плевен
Д-р Ивайло Савчев , ул. "Найчо Цанов" № 1, 0888 864016

сега търся и координати на клиниката в Стара Загора
 1.Тракийския университет Университетска клиника за дребни животни
http://www.bgmedicalcatalog.com/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D … %D0%BD%D0%B8.html
2. клиника Феникс
http://www.hironus.eu/
 
 

Последна редакция: ср, 11 яну 2017, 11:00 от Рапунцел.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 989
Добро хрумване и по-конкретно д-р Влади Кирилов, който е ортопед.
Централна ветеринарна клиника не искам да я чувам.

# 5
  • Мнения: 2 379
И на нас ни се наложи да се обърнем към Централна ветеринарна клиника и сме доволни от Д-р Владислав Златинов. Бяхме доволни и от нашите ветеринари, но заради апаратурата и различните специалисти в ЦВК потърсихме и тяхната помощ. Ние сме доволни от обслужването, от персонала, от подхода им към животните. За съжаление наистина ще чуете противоречиви мнения за почти всички клиники. Колкото повече пациенти има една клиника и по-сериозни случаи, толкова по-вероятно е да  има и недоволни Sad  Не може да се помогне на всички.Sad

# 6
  • Мнения: 264
Извинявам се нищо лично към Ивайло Савчев но първо той няма апаратура второ е просто ветеринар. Аз търся специалист с рентгет скенер и т.н. соито реално наистина да е добър в работата си

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   От цялата тема и всички изписани в нея отговори, само препоръката за Ивайло Савчев ли ти направи впечатление? newsm78

# 8
  • Мнения: 264
Не естествено. Просто отговорих. Гледах и други мнения и за ЦВК и Добро хрумване има както положителни така и отрицателни мнения. Не мога да взема решение тъй като не познавам хората а и ако са повече охрицателните какъв е смисъла.

# 9
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Извинявам се нищо лично към Ивайло Савчев но първо той няма апаратура второ е просто ветеринар. Аз търся специалист с рентгет скенер и т.н. соито реално наистина да е добър в работата си

Знам, че е "просто" ветеринар. Но когато не знаеш към кой да се обърнеш, той винаги ни е насочвал към правилната клиника и лекар.
Факт е, че всички кучета от кокерската ни група, при ортопедични проблеми ходят в университетската в Ст Загора.
Успех и да се оправите по-бързо  Peace

# 10
  • Мнения: 264
Да аз говорих със професор ли е незнам човека е много учтив номера ми го даде Зари Манолов. Но Стара Загора в това време ми е някак си мн трудна дестинация

# 11
  • Мнения: 224
Не естествено. Просто отговорих. Гледах и други мнения и за ЦВК и Добро хрумване има както положителни така и отрицателни мнения. Не мога да взема решение тъй като не познавам хората а и ако са повече охрицателните какъв е смисъла.

Решението е трудно, но и трябва да го вземаш и ако трябва и ези тура хвърляш, защото всичко е доза късмет както и при хората. Хубаво е ако до момента имаш някаква диагноза за кучето да се обадиш и на двете места и да кажеш че искаш 2-ро мнение.

# 12
  • Мнения: 264
На 4 години е. 30 кг. Като беше малка хапваше повече и когато лежи 2-3 часа и се схващаха краченцата по скоро предните. Пиеше артропроазин 3 месеца и оттогава нищо. Тази година не сме спирали да ходим по лекари. Първо беше една екдема но това е кожно. После от лакомия беше изяла нещо отровно явно токсично което доведе до рез на асат и алат до 258 при нормални 48. И нико и нямаше до миналата седмица. По принцип е много енергично куче обича сняг. Ьвно от студа се обостря нещо и със двете задни крачета не може да стъпи ,от болка стомахчето дтава твърдо. Давам и магне в6 и не пищи от него  иначе снощи изпадна в истерия. Сега сме и пуснали пкк,калции,калии,магнезии,фосфор,тсх, и за дирофилариоза теста. Довечера ще излязат рез. Доки има рентген но той е за по малки породи . Ще се помъчи да види нещо на него ако ли не ще я водя в софия но къде незнам. Извинявам се за правописа

# 13
  • Мнения: 264
Звънях в Син кръст там започнаха веднага със скенер 200 лева. Във Добро хрумване бяха по учтиви казаха за рентген. Звънях и в Дино 2. Тям май бяха най ок. Сега за Ст Загора съм най най да я заведа въпроса е че пътищата ни та тя цялата ни държава е под всякаква критика

# 14
  • Мнения: 2 379
Добрият и опитен лекарт/вет не винаги има нужда от образна диагностика, за да постави диагноза, чрез изследванията предимно се доказва диагноза.  Предложили са скенер, защото не винаги и не всичко се засича с рентген.( а при вас проблемът може да идва от ставите, от гръбната на ниво Th -L прешлени, може да е мускулно, може да е неврологично и др)  и явно при тях това е практика.  Една по-малка дискова херния може да не се види на рентген.И на нашето куче му се схващаха краката и уж нищо му нямаше и се парализира за по-малко от 12 часа.( Вече всичко е наред). Но имахме щастието да попаднем на добри диагностици , които успяха да се насочат към диагноза и да започнем лечение.  Премислете вариантите за клиники,но не се бавете много, знам че финансовата страна не е за пренебрегване, но понякога по-евтиното излиза по-скъпо. Успех! И дано скоро се възстанови вашия другар!

Общи условия

Активация на акаунт