Звездни компромати- 310 част

  • 104 250
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 17 542
Нещото с тигровата пола не е ли жената на Владо Вишански, собственикът на Планет  ?
Нещото е Ана-Мария от "София - Ден и Нощ". Не знам на кого е жена. Същата и е от рекламата на Кредисимо: Да пея? И да пея са ме карали...

# 226
  • Мнения: 3 819
Николета  hahaha
https://www.instagram.com/p/BPKzdhoDIsb/?taken-by=venelin_k
Трябва да заснемат нещо общо с Божинката!  Joy

# 227
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
Николета  hahaha
https://www.instagram.com/p/BPKzdhoDIsb/?taken-by=venelin_k
Трябва да заснемат нещо общо с Божинката!  Joy
Мхм, микс с великия текст " Ами аз? -Божи Гол Иконатааааа"

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Николета  hahaha
https://www.instagram.com/p/BPKzdhoDIsb/?taken-by=venelin_k
Трябва да заснемат нещо общо с Божинката!  Joy
Двамата с бившия й мазньо имам чувството, че страдат от остра форма на олигофрения. Не може да има толкова вдлъбнато прости същества.

# 229
  • Berlin
  • Мнения: 13 723
Да не са и те на мастър клас по грим с Кимката в Дубай. 😄
https://www.eventbrite.com/e/the-masterclass-dubai-featuring-kim … ckets-26471404684

# 230
  • Мнения: 11 817
Ааа на мен Божинов ми  е много -по-симпатичен от Николета, при нея всичко е премислено и с цел ,той си е естествено простоват. Whistling

# 231
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Риана май много бързо качва килограми,
Какви баджаци само,
А май не бяха чак толкова наляти.

Кандис и таткото - модел са много хубава двойка.

# 232
  • Мнения: 31 707
Ами аз нещо не разбрах Flutter Уж Николета е с малката перука, а тоя от клипчето в Дубай е някакъв ...колкото нея висок Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 11 817
Това е фризьора и.

# 234
  • София
  • Мнения: 2 283

Този фризьор не участваше ли в един проект на шоуто на Слави, в който наградата беше от шоуто да организират сватба на една от двойките (преди 8-9 години)? Тогава той беше на 18-19, а приятелката му доста по-възрастна от него и като се загаджила с него (преди младежа да навърши 18) извадила декларация, че му става настойник...

# 235
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Ааа на мен Божинов ми  е много -по-симпатичен от Николета, при нея всичко е премислено и с цел ,той си е естествено простоват. Whistling

Смятай щом след премисляне това е крайният резултат . . .


Лима
Скрит текст:

# 236
  • Мнения: 15 581

Този фризьор не участваше ли в един проект на шоуто на Слави, в който наградата беше от шоуто да организират сватба на една от двойките (преди 8-9 години)? Тогава той беше на 18-19, а приятелката му доста по-възрастна от него и като се загаджила с него (преди младежа да навърши 18) извадила декларация, че му става настойник...

Въх, все успяват да ме изненадат с простотии Laughing

# 237
  • Мнения: 1 455
Николета  hahaha
https://www.instagram.com/p/BPKzdhoDIsb/?taken-by=venelin_k
Трябва да заснемат нещо общо с Божинката!  Joy

ОМГ, много й е противен гласа, поне си я спестявам да я гледам

# 238
  • София
  • Мнения: 2 283

Този фризьор не участваше ли в един проект на шоуто на Слави, в който наградата беше от шоуто да организират сватба на една от двойките (преди 8-9 години)? Тогава той беше на 18-19, а приятелката му доста по-възрастна от него и като се загаджила с него (преди младежа да навърши 18) извадила декларация, че му става настойник...

Въх, все успяват да ме изненадат с простотии Laughing

Романтика ли бе да я опишеш

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 3 684
Раче, много си паметлива Laughing И аз съм така за някои пълни простотии, но това не го помнех Blush

Общи условия

Активация на акаунт