Кафеавтомат - заслужава ли си?

  • 111 522
  • 822
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 4 192
Благодаря ви  Peace
Ще търся от старите роботи или ще оправяме и този

# 811
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Ръчна за 1000+ ? не е ли малко прекалено ?

# 812
  • Мнения: 604
Ръчна за 1000+ ? не е ли малко прекалено ?
никак даже

# 813
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
И с какво точно е по -добра от автомат ?

# 814
  • Мнения: 604
Светлинни години разлика ако обичаш да пиеш еспресо, автомата е купчина пластмаса, лесен за използване посредствен резултат това е. С класическата машина идва и качествена кафемелачка, която нова почва от 600 лв, а това не беше ли цената  за аФтомат с пластмасова керамична мелачка Simple Smile

# 815
  • София
  • Мнения: 4 192
И на мен ми харесва от професионалната машина с две цедки за 14 бона, ама..., търсим семеен вариант, за по 3-4 кафета на ден максимум

# 816
  • Мнения: 604
И на мен ми харесва от професионалната машина с две цедки за 14 бона, ама..., търсим семеен вариант, за по 3-4 кафета на ден максимум

2к и имате прекрасен комплект кафемашина и кафемалачка, ако трябва да уточня няма проблеми, и въобще не говоря за профи оборудване.

# 817
  • София
  • Мнения: 4 192
Сигурно, но задоволството от кафето, няма да ми компенсира времето за обслужване. Не съм такава ценителка Simple Smile
Търся нещо с минимално обслужване със задоволителен за мен резултат

# 818
  • Мнения: 604
автомата ще ти върши работа, но резултата е посредствен , съжалявам, но факт.

# 819
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Хаха. супер, радвам се за теб. но не всички имаме желанието, парите  и времето да инвестираме в  машини за 2к. Приятно пиене на кафе ти пожелавам. 
Пък ние останалите ни остави да си пием "посредственото" кафе.

# 820
  • Мнения: 604
[quote a

uthor=Deathcrush link=topic=960705.msg39706260#msg39706260 date=1574624883]
Хаха. супер, радвам се за теб. но не всички имаме желанието, парите  и времето да инвестираме в  машини за 2к. Приятно пиене на кафе ти пожелавам. 
Пък ние останалите ни остави да си пием "посредственото" кафе.
[/quote]
ами харесвам хубавото кафе кафе какво да се прави и одавна съм подминал тази сума, нищо лично против автоматите, но тяхната е ниша е за хора които искат бърз прием на кофеин.

# 821
  • Мнения: 68
Здравейте, много съм щастлива—вече съм с Jura E8 Piano
https://www.tehnomix.bg/kafemashina-jura-e8-pianowhite-ohladitel-za-mlyako
Имам въпрос към собствениците на кафеавтомати от тази марка— когато се правят млечни напитки, машината изплаква автоматично системата, а трябва ли всеки ден да се почиства и с препарат? Много обичам капучино, но сутрин нямам време да се занимавам с програма за почистване. Ако е така, ще се ползва еспресо през седмицата, а млечни напитки само почивни дни

# 822

Общи условия

Активация на акаунт