Уреди за домашна грижа за кожата - 2

  • 103 915
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Sepulina,  колко е живота на silk'n face tite. Аз се интересувам от silk'n facefx, но да се ориентирам колко време могат да се използват.
И аз мислех да си взема silk'n facefx, но излезе silk'n face tite. Никъде не е обозначен какъв е животът на уреда и в никое ревю, което прочетох даже нямаше намек за това. Аз дори не съм се и сетила, но кое би ограничило живота му, радиочестотните импулси ли  newsm78

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 707
Добавих няколко неща в първия пост, ако някой има или се сеща за нещо друго полезно, което бих могла да добавя, да ми пише  Peace

Аз да се похваля, че днес ми пристигна ултразвуковата шпатула, този модел



и преди малко беше изпробвана. Има 4 функции - пилинг, тон, почистване и лифтинг. На първо четене почиства перфектно, много се чудих как се справя и малко с недоверие я поръчах, но сега съм доволна.
Чакам в края на месеца и безиглена мезотерапия  Peace
Зори твоята от къде е закупена?

# 17
  • Мнения: 7 106
TROSHKATA , от бг сайт я поръчах, просто нямам нерви да чакам още месец и нея  Twisted Evil.

п.п. Имах една дебела подкожна пъпка на брадата, която си я отглеждам от 10 дни и не мърдаше, тази сутрин е избледняла и се е свила и само с напипване леко я усещам  ooooh!.

Последна редакция: нд, 15 яну 2017, 09:35 от 3ори

# 18
  • Мнения: 1 024
Sepulina,  колко е живота на silk'n face tite. Аз се интересувам от silk'n facefx, но да се ориентирам колко време могат да се използват.
И аз мислех да си взема silk'n facefx, но излезе silk'n face tite. Никъде не е обозначен какъв е животът на уреда и в никое ревю, което прочетох даже нямаше намек за това. Аз дори не съм се и сетила, но кое би ограничило живота му, радиочестотните импулси ли  newsm78
Логиката ми е, че фотоепилаторите имат имат около 300 000 (вече има модели със сменяема глава) , или лампите на солариумите също отслабват и трябва да се сменят. Та се зачудих дали и с тези  уреди е така. Аз също не намерих никаква информация.

# 19
  • Мнения: 1 715
Цитат
Логиката ми е, че фотоепилаторите имат имат около 300 000 (вече има модели със сменяема глава)  или лампите на солариумите също отслабват и трябва да се сменят. Та се зачудих дали и с тези  уреди е така. Аз също не намерих никаква информация.

Всъщност аз знам, че тия с несменяемите глави са по-ново поколение и по удобен вариант от тия със сменяемите глави. Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 150
Благодаря за темата Simple Smile това е любимата ми и всеки ден я чета. Имам четката на remington и микродермабразиото на beurer. Много съм доволна и от двата уреда.
Имам въпрос към имащите микродермабразиото на sanitas или silkn revit ( или др уреди с две степени) - знаете ли колко са мощни, каква е всмукателната сила?

# 22
  • Мнения: 22
Гледам, че много от вас ползват тази четка за лице на Ремингтън, можете ли да споделите какви са реално резултатие от нея и как би повлияла акне?  newsm78

# 23
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Гледам, че много от вас ползват тази четка за лице на Ремингтън, можете ли да споделите какви са реално резултатие от нея и как би повлияла акне?  newsm78

Ако акнето е активно,тоест има много раздразнени и възпалени пъпки не е подходящо да се ползва четката.Може да се ползва когато акнето е в по-спокойна фаза.
Резултатите при мен,тук е важно да кажа,че в началото ползвах само четката за чувствителна кожа (аз съм с проблемна кожа от 15-17 години) при редовна употреба ,веднъж на ден вечер ,първия видим моментално резултат е перфектното почистване ,след няколкоседмична употреба видимо порите са по чисти и свити,намалява броя на излизащите пъпки,върху вече появилите се не съм забелязала да има ефект по бързо да изчезнат.
При акне ефекта не е моментален и не е вълшебен,но определено при мен се повлия състоянието на кожата с редовната употреба на четката Peace

# 24
  • Мнения: 22
Препоръчайте ми все пак някякъв уред, който би помогнал в бората с акнето?

# 25
  • Мнения: 1 095
Не се сещам, някой има ли Silk'n Reju?

# 26
  • Мнения: X
Имаше преди време една четка за почистване на лице от лидл. Предвид цената и дали е добра или не си заслужава и направо да си взема Ремингтонската?
С нормална към мазна в т-зоната кожа, с широки пори и черни точки.

И последно с какъв измиващ продукт ползвате четките?

# 27
  • Мнения: 1 185
Аз имам на Ремингтън четката и я ползвам с измивния гел за лице който по принцип си ползвам. Не знам коя е  тази  четка от Лидл на Snitas или SilverCrest? В темата за Лидл може да попиташ или потърсиш информация за нея.

# 28
  • Мнения: 10 380
Имаше преди време една четка за почистване на лице от лидл. Предвид цената и дали е добра или не си заслужава и направо да си взема Ремингтонската?
С нормална към мазна в т-зоната кожа, с широки пори и черни точки.

И последно с какъв измиващ продукт ползвате четките?
И аз се присъединявам към питането за четките.
Подариха ми една, май е малко смотана, с 5 накрайника... Ама нямам идея за какво да ги ползвам  Blush

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 707
Това е тази китайската четка от магазин за левче.
Има четка за лице,масожор,четка за пилинг, четка за фон дьо тен ,аз лично мия с нея обувки .Според мен си отделете прилична сума и си купете истинска четка за лице.

Общи условия

Активация на акаунт