Мъж Скорпион - 3

  • 76 274
  • 798
  •   1
Отговори
# 780
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Е дайте една снимка да го видим де Simple Smile

И не ни ли трябва нова тема вече, ще ни заключат.

# 781
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Е дайте една снимка да го видим де Simple Smile
Виж го в гуугъл, че човекът има доста различни изражения. От сладко бонбонче през мускетар до тъмна сила Joy

# 782
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Убаф е, добре че поне с Асен няма да се бием за него Grinning

# 783
  • София
  • Мнения: 874
Убаф е, добре че поне с Асен няма да се бием за него Grinning

А, да бе, да се бием за мъж. Как ли пък не Joy

# 784
  • Мнения: 19 017
Този го знам от Миранда, симпатяга е,тип the guy next door, но верно не е много скорпионест

# 785
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Как изглеждат типичните мъже Скорпиони? От 3 ма, за които се сещам, 2ма са цайсати, слаби, високи и с леко мунчовско изражение (и поведение Joy). 1 е риж, пуФкав и шантав

# 786
  • Мнения: 20 172
И аз това щях да попитам.

# 787
  • Мнения: 2 214
обикновено са магнетични и привлекателни мъже
бнд беше висок, хубав, бивш футболист, имаше коса все още и кафяви очи, в които се потъваше
детето ми взе очите му , беше му копие докъм 3 годинки,сега се измени и започна да прилича на мен
друг скорпион ,който познавам е с пъстри очи, при него си плащам нета, много ме привлича, но е семеен и не се бутам там
привлекателни са , имат малко спартанско излъчване, умеят да завладяват,имат малко суров вид, но под него се крие букет от емоции
бнд си го харесах от пръв поглед, след години той сподели,че и с него е било така, но най-много е харесал задника ми SmileySmileySmiley

# 788
  • Варна
  • Мнения: 2 264
При скорпионите не мисля, че е точно външен вид, по-скоро е някакво осезаемо излъчване, тези мъже / поне повечето от тях/ изпълват пространството.Особено за останалите водни зодии някак подсъзнателно все едно ни кара да  погледнем към него, дори и да стои встрани.Очите им са проницателни, независимо какъв цвят имат.Обичат да улавят погледа, особено силно изразено е, когато харесат някоя жена.Очите им говорят.Аз ги усещам дълбоки, все едно те изгарят.ММ е с такива очи, синеок, лазурно синьо и пак с изгарящ поглед.Бившия ми пък беше зеленоок, но имаше същият поглед.Буквално все едно ти говори с очи.
Външно мисля, че общото е че имат осанка, като нямам предвид ръстта, а самата им стойка.Много от тях имат изразени скули, но не непременно всички.
Какво забелязват първо в жената - банално като повечето мъже, физическите данни.Останалото идва после.

# 789
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Искаме снимки, искаме снимки. Е, не на мъжете ви Grinning Някакви примерни Скорпионски....да оплакнем очите поне....да не сме валат Joy

# 790
  • София
  • Мнения: 17 775
Искаме снимки, искаме снимки. Е, не на мъжете ви Grinning
Говори от свое име. Камъчка може да иска на мъжете им.
Скрит текст:
Сори, не се сдържах

# 791
  • Мнения: 2 214
хаххаха
нося на шега спокойно
да не сте валат ще ви покажа снимки на мен и бнд от влюбените ни години
преди 7 години е било

# 792
  • Мнения: 2 214
Animal RoosterAnimal RoosterAnimal RoosterAnimal Joy CatAnimal LionAnimal Octopus

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 11:49 от камъчка

# 793
  • Мнения: 20 172
Камъчка, наистина, има нещо предизвикващо вниманието.

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 10:27 от Lemy

# 794
  • Мнения: 7 848
Ох, бе, камъчке ми ти си хубавица, как да устои човевек.
Ален Делон, Лео Дикаприо, все мъже скорпита. К' во да говорим. Има и още, но няма да покажа.

Общи условия

Активация на акаунт