Мъж Скорпион - 3

  • 76 280
  • 798
  •   1
Отговори
# 750
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
А той това дете, вашето (не е само твое) пожела ли го, или ти сама реши да родиш на женен мъж - с каква надежда?

# 751
  • Мнения: 2 214
пожела си го разбира се, как иначе да забременея
имахме връзка 3 години, писала съм го много пъти, но моралистките са ме дъвкали и изплювали не,че ми пука
та така- запознахме се -и двамата бяхме семейни
от пръв поглед се влюбих и аз и той, станахме адски непредпазливи, не се криехме и аз реших да се разведа
нямах дете , имах един 8 годишен брак с неподходящ за мен човек
та и затова съм му благодарна на скорпиона,че се появи в точното време
разведох се и той каза че сега е негов ред
не съм го карала да се развежда , но той ги ръсеше едни щедри обещания, бяха цветя и рози
изключително изобретателен , късали сме сто пъти по мое искане,но той не ме оставяше
качваше се през терасата, спеше на дивана и твърдеше, че никога няма да се откаже от мен
подаде молба за развод при моя адвокат, показа ми я и пожела да имаме дете, забременях след 9 месеца бебеправене, както се изразяват семейните тук
та нито съм го изнасилвала, нито съм го изнудвала да ми прави дете
той почувства че само така мога да бъда негова, както ви казах,аз не съм била само с него през тези 3 години,просто защото аз бях свободна жена и ми писваше на празници да кибича сама, той си беше със семейството
забременях, той уж много се зарадва, радостта продължи докъм 3- 4 месец, когато явно човекът изтрезня
и видях коренно различен човек
на момента му се изпари голямата любов- та дори ме обвини,че искам да му развалям семейството, при положение,че човекът си спеше две години в моя дом и се прибираше сутрин,за да закара детето си на училище
казах-ок-  насила хубост не става, но отговорност към детето си поеми
и от това избяга
осъдих го за бащинство, спечелих делото, нямахме никаква комуникация 2 години
когато родих се опита да ме манипулира да не го съдя, като дори не попита за малкия
детето ми беше на 1 и 10 месеца,когато баща му/ на БНД/  почина и случайно се засякохме с колите
спря и поиска да говорим
поиска да види детето, но аз му казах че ако ще го вижда няма да го крия-
беше гузен, защото покрай делото изсипа куп лъжи по мой адрес, включително се подписа под документ , в който пишеше, че 3 години само сме пили кафе и никога не е стъпвал в нас, а той си има ключ, и ми го върна години по- късно
та- видя сина си , но го държеше като предмет,гледаше мен
опита се отново с неговата присъща хищническа природа
искам да се видим само двамата, не съм щастлив,  не трябваше да става така и тн
на човека му се правеше секс , защото в секса си допадахме много , смея да кажа, че човекът си беше по-задръстен в това отношение
аз обаче за детето си човек убивам
когато осъзнах ,че той всъщност няма как да заобича дете , с което не е живял и го вижда насила, с надеждата,че ще си легнем , просто спрях да се пъна да го карам да е баща насила
и сега звъни и пита не как е сина му , а как съм аз
за детето съм му забранила да пита, защото виждам ,че не го интересува истински
сега му предстои да стане дядо, по-големият му син чака бебе, но пак има мераци човека
гнил си е той самият, аз не казвам ,че всички скорпиони са такива
имали сме много хубави моменти,когато се обичахме, но аз не знаех какво точно искам, а когато осъзнах,че го обичам вече той беше спрял да ме обича
не съжалявам за нищо, детето ми е наистина умно и хубаво дете, радва ме, не се тръшкам,отдавна съм претръпнала , гледам напред и така
но в интерес на истината ми нанесе психически травми , и трудно излязох след битката с него,изтръсках перушината, взех си поуката и продължих
в общи линии е това

Последна редакция: нд, 03 юни 2018, 13:44 от камъчка

# 752
  • София
  • Мнения: 17 775
Вони на личностно разстройство, не на скорпион или водолей.
Гнили хора има от всяка зодия.

# 753
  • Мнения: 2 214
не те разбрах-  какво имаш предвид?

# 754
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Камъчка, и ти си допуснала грешки, да не казвам грехове. Но няма да говоря за тях, щом вече достатъчно са ти чели морал други съфорумки, няма да те соля и аз.

Този човек... Освен както спомена че е женкар и цял живот е изневерявал на жена си, е постъпил отвратително и с теб и с детето. Това говори за рядко срещан нисък морал на един индивид, но това влюбената жена не иска да го види, защото си мисли, че с нея ще е различно. От една страна, по-добре че не сте станали семейство, защото нямаше да ти е добър съпруг. За мен той е изпитвал изключително силна страст към теб, дали защото си била по-разкрепостена, няма значение. Тази страст го е накарала да се почувства влюбен и готов на всичко и мисълта да я загуби го е карала да се държи като куче, да ти спи на дивана и да иска развод и дете. В един момент ти забременяваш, всичко става реално и семейно и той се сеща, че семейство вече си има. Подобни случаи, не толкова гард, съм виждала и при други скорпиони мъже, така че случаят може би е точно на място в темата. Тук излиза на бял свят едно старо клише, че скорпионите мислят с оная си работа и са способни да филмират и да обещаят всичко. В твоя случай това важи с такава сила, че господинът има наглостта след всичко което ти е причинил и на едно невинно дете (както и на своето семейство) , да продължава да се опитва да си легне с теб, без грам да е гузен! Сякаш малко зло е сторил, сега иска пак да влезе в живота ти, само защото му се........ Според мен, щом си му забранила да пита за малкия, нямаш никаква причина повече да разговаряш с него.

# 755
  • Мнения: 5 820
пожела си го разбира се, как иначе да забременея
имахме връзка 3 години, писала съм го много пъти, но моралистките са ме дъвкали и изплювали не,че ми пука
та така- запознахме се -и двамата бяхме семейни
от пръв поглед се влюбих и аз и той, станахме адски непредпазливи, не се криехме и аз реших да се разведа
нямах дете , имах един 8 годишен брак с неподходящ за мен човек
та и затова съм му благодарна на скорпиона,че се появи в точното време
разведох се и той каза че сега е негов ред
не съм го карала да се развежда , но той ги ръсеше едни щедри обещания, бяха цветя и рози
изключително изобретателен , късали сме сто пъти по мое искане,но той не ме оставяше
качваше се през терасата, спеше на дивана и твърдеше, че никога няма да се откаже от мен
подаде молба за развод при моя адвокат, показа ми я и пожела да имаме дете, забременях след 9 месеца бебеправене, както се изразяват семейните тук
та нито съм го изнасилвала, нито съм го изнудвала да ми прави дете
той почувства че само така мога да бъда негова, както ви казах,аз не съм била само с него през тези 3 години,просто защото аз бях свободна жена и ми писваше на празници да кибича сама, той си беше със семейството
забременях, той уж много се зарадва, радостта продължи докъм 3- 4 месец, когато явно човекът изтрезня
и видях коренно различен човек
на момента му се изпари голямата любов- та дори ме обвини,че искам да му развалям семейството, при положение,че човекът си спеше две години в моя дом и се прибираше сутрин,за да закара детето си на училище
казах-ок-  насила хубост не става, но отговорност към детето си поеми
и от това избяга
осъдих го за бащинство, спечелих делото, нямахме никаква комуникация 2 години
когато родих се опита да ме манипулира да не го съдя, като дори не попита за малкия
детето ми беше на 1 и 10 месеца,когато баща му/ на БНД/  почина и случайно се засякохме с колите
спря и поиска да говорим
поиска да види детето, но аз му казах че ако ще го вижда няма да го крия-
беше гузен, защото покрай делото изсипа куп лъжи по мой адрес, включително се подписа под документ , в който пишеше, че 3 години само сме пили кафе и никога не е стъпвал в нас, а той си има ключ, и ми го върна години по- късно
та- видя сина си , но го държеше като предмет,гледаше мен
опита се отново с неговата присъща хищническа природа
искам да се видим само двамата, не съм щастлив,  не трябваше да става така и тн
на човека му се правеше секс , защото в секса си допадахме много , смея да кажа, че човекът си беше по-задръстен в това отношение
аз обаче за детето си човек убивам
когато осъзнах ,че той всъщност няма как да заобича дете , с което не е живял и го вижда насила, с надеждата,че ще си легнем , просто спрях да се пъна да го карам да е баща насила
и сега звъни и пита не как е сина му , а как съм аз
за детето съм му забранила да пита, защото виждам ,че не го интересува истински
сега му предстои да стане дядо, по-големият му син чака бебе, но пак има мераци човека
гнил си е той самият, аз не казвам ,че всички скорпиони са такива
имали сме много хубави моменти,когато се обичахме, но аз не знаех какво точно искам, а когато осъзнах,че го обичам вече той беше спрял да ме обича
не съжалявам за нищо, детето ми е наистина умно и хубаво дете, радва ме, не се тръшкам,отдавна съм претръпнала , гледам напред и така
но в интерес на истината ми нанесе психически травми , и трудно излязох след битката с него,изтръсках перушината, взех си поуката и продължих
в общи линии е това



   Тука не става въпрос за зодии. Самият човек не струва. Напомнихте ми за една история с една моя братовчедка. Той също беше женен. Искаше да има бебе, но като разбра, че тя беше бременна, изведнъж се промени този мъж. Стана арогантен, агресивен и заплашващ. Принуди я да направи аборт, въпреки че искаше да има бебе от нея. Оправданието му към нея беше, че сега не е било момента и е твърде рано.

# 756
  • София
  • Мнения: 17 775
Имам предвид, че човек, който иска са притежава една жена и детето му нарушава плана, защото ще взима цялото й внимание, е личностно разстроен. Тук не става дума само за загрубяване на играта и той се изплашил, защото иначе и теб нямаше да те погледне.
Говорим за свръхегоизъм и его, заради което те е преследвал, като е видял,че не му се отваря парашута. А тая порода абоминейшъни обичат и да нараняват чрез децата, защото това е слабото място на една майка.
Вместо да четеш хороскопи и синастрии, можело е да отвориш един учебник за характеропатии. Щеше да ти свърши повече работа, ама минало и заминало.

# 757
  • София
  • Мнения: 874
Вони на личностно разстройство, не на скорпион или водолей.
Гнили хора има от всяка зодия.

Това си личи от километри. Аз затова спрях да й пиша.

# 758
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
За кой от двамата говорите? Защото и тя хем се влюбила от пръв поглед, хем не знаела какво иска и ходила и с други.
Аз не можах да разбера, той в кой период си е ходил при семейството по празници - преди или след молбата за развод? Де факто той в кой момент я подава и защо не се финализира?

# 759
  • Мнения: 568
Камъчка, и ти си допуснала грешки, да не казвам грехове. Но няма да говоря за тях, щом вече достатъчно са ти чели морал други съфорумки, няма да те соля и аз.

Този човек... Освен както спомена че е женкар и цял живот е изневерявал на жена си, е постъпил отвратително и с теб и с детето. Това говори за рядко срещан нисък морал на един индивид, но това влюбената жена не иска да го види, защото си мисли, че с нея ще е различно. От една страна, по-добре че не сте станали семейство, защото нямаше да ти е добър съпруг. За мен той е изпитвал изключително силна страст към теб, дали защото си била по-разкрепостена, няма значение. Тази страст го е накарала да се почувства влюбен и готов на всичко и мисълта да я загуби го е карала да се държи като куче, да ти спи на дивана и да иска развод и дете. В един момент ти забременяваш, всичко става реално и семейно и той се сеща, че семейство вече си има. Подобни случаи, не толкова гард, съм виждала и при други скорпиони мъже, така че случаят може би е точно на място в темата. Тук излиза на бял свят едно старо клише, че скорпионите мислят с оная си работа и са способни да филмират и да обещаят всичко. В твоя случай това важи с такава сила, че господинът има наглостта след всичко което ти е причинил и на едно невинно дете (както и на своето семейство) , да продължава да се опитва да си легне с теб, без грам да е гузен! Сякаш малко зло е сторил, сега иска пак да влезе в живота ти, само защото му се........ Според мен, щом си му забранила да пита за малкия, нямаш никаква причина повече да разговаряш с него.

OnDiNe, според мен я е гонил, защото му е бягала..
Скорпионския интерес се провокира от трудните и недостъпни неща ..
Получат ли ги обаче, не знаят какво да ги правят, важен е пътя, не целта.
Момента, в който го е загледала влюбено му е изпарила интереса/страстта ..
В момента нещата се повтарят

# 760
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Да, Василеса. Това исках да намекна, но ти го формулира по-добре. Това е основната  причина страстта му да е толкова силна, но това героинята напълно го осъзнава според мен - тя самата го нарече хищник.

# 761
  • Мнения: 2 214
подаването на молбата за развод беше блъф
подаде я и тайно от мен я изтегли
и това разбрах много късно,както и много други неща;;
разбрали сте ме много добре , четейки коментарите ви
повече няма да нищя подробности, но ви благодаря че ме разбрахте правилно

# 762
  • Мнения: 7 848
Камъчка, помня как те разкъсваха преди време.
Та кому е нужно да си го причиняваш отново?
И мен са ме сочили с пръст, та за това реших да се намеся.

Всеки прави грешки, важното е като се обърне после назад целият му живот да не се окаже една голяма  грешка.

# 763
  • Мнения: 2 214
не си причинявам нищо, тук атмосферата е приятна , за разлика от други теми в бгмама
зодиите са ми хоби, не твърдя че съм разбирач, но много обичам да чета за съвместимостта между зодиите
иначе всичко е точно много отдавна

# 764
  • София
  • Мнения: 17 775
Биляна, коментираме господина, не видях някой да разкъсва камъчка.
Егати к**венския номер е това с оттеглянето на молбата.

Общи условия

Активация на акаунт