Мъж Скорпион - 3

  • 76 253
  • 798
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 7 848
Да, ясно. Спомних си преди години какво беше, че нали ССф е идеалната съпруга, с още по идеалният съпруг, най - умните деца и ... е безгрешна. Но това е друга тема.
А такива господинчовци ги е имало и винаги ще ги има.
Но нали за това любовта е сляпа.

# 766
  • Мнения: 2 214
SmileySmileySmileyзарежете го скорпиона, сега съм с един водолей, няма такъв шемет
все едно разговарям със себе си и се виждам отстрани
много сме извънземни, направо чуваме гласове от Космоса:scream:Scream
като въздушен знак само с други водолеи / мъже/ съм си допадала, везните и близнаците не ги дишам
мъжете близнаци са ми много повърхностни , а везните не знаят какво искат
девата и телеца , рака и козирога въобще не могат да ме докоснат
бившият ми мъж е лъв, изобщо изредих целия зодиак:smiley:SmileySmiley
с друг водолей се чувствам в свои води най-много като че ли

# 767
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Това съм го чела и виждала много пъти, двама водолея правят страхотна двойка. Успех! Simple Smile

# 768
  • Мнения: 48
Аз пък мисля, че жените везни изглеждат повърхностни само и въобще не сме шавливи за разлика от другите зодиакални знаци, които наблюдавам около себе си. Но си е и въпрос на възпитание, среда и много други фактори...А за мъжа скорпион искате да кажете , че е много дълбоко емоционален ли? Аз мисля, че е така донякъде по точно иска да завладее жена, която трудно се влюбва и не харесва всеки мъж който види..Мислят се също за голяма работа с тяхното високо самочувствие, но при мен везната тези номера  не вървят, защото и аз имам такова за себе си! И са пресметливи и манипулативни както вече написа някой, но и много нежно могат да обичат и всеотдайно!Прави ми впечатление, че много обичат роднините си което за мен е проблем, защото аз не си падам много по роднински отношения..предпочитам всеки да си знае него си...И ми е трудно да го разгадая все още този скорпион, може би вие ще ми кажете повече за тези мъже...

# 769
  • България
  • Мнения: 6 211
На 100% съм съгласна и според мен си описала доста точно нещата.
Единствената разлика при мен е, че аз държа много на близките си и както съм писала някъде в темите, това е още едно качество на Скорпито у дома, което уважавам и разбирам, но за съжаление и типично по Везняшики предпочитам да не притежаваше, защото моето място в сърцето му далеч не е първото  Mr. Green.
  Но така е в живота, понякога точно нещата, които харесваме, може да ни разделят или най-малкото да ни отдалечат един от друг.

# 770
  • Мнения: 48
Да и аз си мисля за себе си, че не съм на първо място - сестра, племенници, майка и т.н. и имахме доста разправии по тази тема, но сякаш той разбра, че е по-добре да сложи мен на първо място ако иска да сме заедно...дано не е само преструвка от негова страна:imp:

# 771
  • Мнения: 2 214
Жените Везни са изключително уравновесени и нежни , което ги прави подходящ партньор за скорпиона. Мъжете от зодията обаче са големи льохи, инертни, дребни душици.
Жените везни имат усет към красивото, умеят да създават уют,чудесни домакини са. Истински жени, съблазнителки, разнолики , това би накарало всеки мъж, дори и скорпионът да се предаде пред чара им. Весели и бъбриви те преобразяват тежкия скорпион.В подобна връзка водеща ще е жената везни.

# 772
  • Мнения: 48
Лъохи интересно определение - какво означава?

# 773
  • Мнения: 19 015
Весели и бъбриви те преобразяват тежкия скорпион.В подобна връзка водеща ще е жената везни.

Това си е в сферата на научната фантастика, особено последното.

# 774
  • Мнения: 2 214
Лъохи интересно определение - какво означава?
льоха е смотан човек, тип муха без глава
колкото и да не ви се вярва мъжът скорпион често може да бъде под чехъл

# 775
  • Мнения: 1 750
Искам да ви представя един Скорпион в живота и Луцифер на екрана - Том Елис,главният герой в сериала Луцифер
по БиТиВи Екшън от 20 ч.Типично излъчване на Скорпион - магнетично,леко като от Ада  Simple Smile. Роден е на 17.11.
1978г. Великобритания.Интересно е,че баща му е бил пастор,а той играе ролята на дявола.В живота има 3 дъщери от две жени и в момента е разведен.

# 776
  • Мнения: 48
Красив е, типичен скорпион Relaxed

# 777
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не ме кефи. С подобно излъчване съм виждала и мъже Раци Grinning

# 778
  • София
  • Мнения: 874
И мене визията му не ме грабва. Прилича на обикновен, средностатистически мъж.

Edit : Всъщност сега погледнах - той е с луна в близнаци, ретро Венера в скорпион и Марс в стрелец. Няма как и да ме привлече.

Последна редакция: чт, 07 юни 2018, 17:01 от asen_mihaylov

# 779
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Edit : Всъщност сега погледнах - той е с луна в близнаци, ретро Венера в скорпион и Марс в стрелец.
Ясно, защо въпросният Скорпион се е проеее... развел няколко пъти Joy

Общи условия

Активация на акаунт