Диамантени/елмазени гоблени

  • 124 831
  • 794
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 24 467
Опитах, но от телефона не мога да намаля пикселите на снимката. Довечера обещавам да се отчета.  Simple Smile

# 436
  • Мнения: 11 312
Лале в дъжда, СТРАХОТЕН Е  Shocked  Heart Eyes
И аз искаааам!

У дома е пълно с художници /професионални/ и картини и се цупят, че правя диамантени гоблени, ама това ми е релакса за мозъка бе! Не го ли разбират? Спирам да мисля, да се тревожа, да пресмятам храни, добавки, какви изследвания да пускам - просто почивка!

# 437
  • София
  • Мнения: 3 833
InnocentЛале, много красиво Innocent

И на моя му остават някакви си 5-6 сантиметра ( мерките може да не са точни, защото хич ме няма в тях) , ама от месеци не съм залепила едно камъче Bowtie Трябва да взема да го завърша вече. Може би малко се разочаровах, че надписа не се чете добре Sad

# 438
  • Мнения: 10 874
Благодаря ви за милите думи! Hug Аз, честно казано, не очаквах да се получи толкова добре, защото не е кой знае колко голям размер, но се изненадах много приятно. Heart Eyes

...ама това ми е релакса за мозъка бе! Не го ли разбират? Спирам да мисля, да се тревожа...
Не бих могла да го кажа по-добре!!! Heart

Judy, ще чакам с нетърпение и аз да го видя. Heart Eyes
Много си мечтая за такъв голям гоблен, макар че сигурно половин година ще го редя. Blush

# 439
  • Мнения: 24 467
О, и аз мисля, че до на лято ще го бода моя. Grinning

# 440
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз съм си навила на пръста, че ако си взимам пак от серията, която правя, ще е по-големия размер, за да стане добре надписа Simple Smile

# 441
  • Мнения: 24 467
Да, всеки по-малък детайл ще е по-ясен при големия размер.
Да не те плаши големината - вярно е, че става по-бавно, но пък резултатът е много добър, става една красива картина накрая.

# 442
  • Мнения: 10 874
И аз се ориентирам към малко по-големи размери, поръчах си следващия гоблен в размер 48х36.
Скрит текст:
Чакам го след няколко седмици, казва се "Родени от водата" и също съм му "кръстница":
Но за по-голям засега само си мечтая. Имам няколко идеи за гоблени по мои снимки (колажи всъщност, защото освен снимката, слагам и разни рамки от нета), та за тях ми се ще да са в големи размери, за да се получат наистина добре, но ще видим кога ще осъществя тези планове.

# 443
  • София
  • Мнения: 3 833
Да, всеки по-малък детайл ще е по-ясен при големия размер.
Да не те плаши големината - вярно е, че става по-бавно, но пък резултатът е много добър, става една красива картина накрая.

Той и моя не е особено малък -  30x75cm, но се оказа може би 40х100 щеше да изглежда по-добре

# 444
  • Мнения: 10 874
Хм, 30х75 си е добър размер, то всъщност само надписът ли не се получава добре?

# 445
  • Мнения: 24 467




Размерът е 95 × 70. Снимах каква част ми е готова.

# 446
  • Мнения: 10 874
Страхотен ще стане! Heart Eyes Надявам се един ден да ни го покажеш и завършен. Hug

# 447
  • София
  • Мнения: 3 833
Хм, 30х75 си е добър размер, то всъщност само надписът ли не се получава добре?

Да. Драконите ми харесват как станаха.

Оууу Judy това прилича като картинка от Плитвишките езера Bowtie И аз се надявам да ни го покажеш като го завършиш

# 448
  • Мнения: 10 874
Хм, 30х75 си е добър размер, то всъщност само надписът ли не се получава добре?
Да. Драконите ми харесват как станаха.
Ясно. Ами гадно, че така се е получило, но пък поне вече ще знаеш кой размер ти трябва. Hug Понякога само така може да прецени човек.
Аз имам един зарязан гоблен с лисици точно защото не се получаваше добре. Беше и малък размер, де. Но все пак таях някакви малки надежди, че няма да е толкова зле. В един момент видях истината и се отказах. Пък и имам вече едни лисици, които си станаха много добре.

# 449
  • Мнения: 24 467
Да споделя, че и аз се надявам да го довърша.😁😎🤣
Към 1/3 /и повече/ е готов.
Първо на вас, колеги, ще го пусна, преди да го рамкирам. Но го виждам да стане лятото.

Забравих да кажа, че е с квадратни диаманти и те наистина покриват по-добре.

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 09:44 от Judy

Общи условия

Активация на акаунт