Плевен - 3 - Пролетна темичка

  • 14 232
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 801
благодаря за инфото за капките Simple Smile))

# 61
  • Мнения: 801
gele, о89/8221804 дава под наем двустаен,обзаведен,за 140 лв.,но не пише адресът на жилището.......

# 62
  • Мнения: 35
Благодаря за пожеланията.
Аз чакам свекървището да дойдат на гости  Mr. Green
А иначе давах капки преди всяко яде по 10. Не сме имали запек.

# 63
  • Мнения: 1 951
Честито на Miria !!!!!!!! Здраве и слънчеви дни!!!!!!  newsm59   party023
Да ви кажа,че сега ми се обади една мнооого нервна дама от Социалните да ми каже,че имам отказ за детските  #Crazy По телефона не искаше да ми обясни защо,утре да отида в 205-та стая да ми каже  #2gunfire #2gunfire
Идея си нямам защо имам отказ  newsm78 А още повече си нямам идея тези там защо са толкова нервни и нелюбезни  #2gunfire

# 64
  • Мнения: 35
Свекървището не дойде. Бяха решили да идват към 8 вечерта, а малкия тогава си ляга и им го казах. Обидиха се и даже не ми чиститиха рождения ден. Разни хора - разни идеали.

# 65
  • Мнения: 1 951
Свекървището не дойде. Бяха решили да идват към 8 вечерта, а малкия тогава си ляга и им го казах. Обидиха се и даже не ми чиститиха рождения ден. Разни хора - разни идеали.

Много са чувствителни,бе  #Crazy

# 66
  • Мнения: 356
Хич не и обръщай внимание.А така за теб не е ли по-добре? smile3503Със сигурност сте си изкарали по-хубаво

# 67
  • Мнения: 1 951
Здравейте от мен   bouquet
Ходих при социалните и се оказа, че като си сумираме доходите за предходната година и ги разделим на 12 и после на 3 ,се получават 210 лв. ,а тавана е 200 лв. и така ние се сбогувахме със детските   Не знам като почна от другия месец да взимам 160 лв. майчинство,би трябвало да се вместим    newsm78
А освен това днес ходих и в детския център на яслата "Щастливо детство".Доволна съм  Peace .Жената която му прави масажа беше много внимателна и любезна,а той през цялото време и се смееше и гукаше  Laughing  Каза ми за гимнастиката и се оказа,че малко съм закъсняла с едно упражнение,за което аз си мислех,че е рано и даже не давах на таткото да му прави така,а то какво се оказа...става въпрос да го държа под мишничките и да стъпва по масата или нещо друго,ама да има опора на краката си.Трябва вече като стъпи и да си изпъва крачетата,а той си ги държи още свити,т.е. кляка   Sad  Но ще наваксаме от утре  Peace  И още други упражнения ми показа,така че сега ще се тренираме  jump  Даже му направиха карта за посещения   Абе, страшна работа  Mr. Green 

# 68
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мами кото стана въпрос за трениране я ми кажете в Плевен някой кадърен Фитнес център !? Предварително ви благодаря .

# 69
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
Нашият бати вече е значително по-добре. Кашлицата намаля, хремата също... Живот и здраве от понеделник тръгва на градина...
Нашият тати преди ден-два ходил служебно в у-ще "Хр. Ботев". Заговорил се с директорката и се оказало, че местата за първи клас (при положение, че е пуснала нова извънредна паралелка) са свършили още месец февруари #Crazy .
Така като се замисля... Вальо е на 3 години, не е ли време да го запишем за първи клас, че да хванем места Joy
Miria, какво става със свекървищата. Ама, опасни са тея хора. Като си спомня моите какво чудо бяха ooooh! Ама напоследък нещо кротнаха, свекъра вече говори с мен Wink Започнах бавно, но сигурно да му влизам под кожата, но то само това е начина, за да не ми се качва свекървата на главата Grinning
Поздрави Grinning  bouquet

# 70
  • Мнения: 248
Като стана въпрос за свекъри да се оплача и аз. Моите всяка вечер от както се е родил Ники са в къщи. Всяка божа вечер. Как ли не се мъчихме да ги отучим, не и не. Казваме, че ще имаме гости. Въпреки това те "само за малко" и пак се мъкнат. Ходим на разходки до късно и като се върнем ... те ни чакат в къщи. Незнам до 18-тата му година ли ще е така, но вече много ми писна. Търсят си хората забавление и си го намериха.
Снежка, фитнеса на ул. Ал. Стамболийски е много добър.

# 71
  • Мнения: 505
Здравейте,мами! Много се оплаквате от свекървите бе.Моята пък  е много добра. Пита ме винаги дали може да дойде, винаги купува неща от които има нужда и най-ми харесва, че се съобразява с всичко с мен относно бебето,просто ме пита- ако кажа да прави го ,ако кажа не -не го прави. Дано винаги да е така и ви пожелавам и на вас да се разбирате повече с тях.  Praynig

# 72
  • Мнения: 1 951
 Снежка , много хвалят фитнес "Лайф",който се намира на дружба над супермаркет "Лайф".Имало страхотни уреди и бил много голям и не се налагало да чакаш за свободен уред.Оффф,аз как мразя да ходя на фитнес и сега само си измислям оправдания,че нямам време покрай бебето и др. подобни,макар че мога винаги да го оставя на някоя баба за 2-3 часа и да отида,но .... Embarassed Embarassed Embarassed

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
днес ходих и в детския център на яслата "Щастливо детство".Доволна съм  Peace .Жената която му прави масажа беше много внимателна и любезна,а той през цялото време и се смееше и гукаше  Laughing  Каза ми за гимнастиката и се оказа,че малко съм закъсняла с едно упражнение,за което аз си мислех,че е рано и даже не давах на таткото да му прави така,а то какво се оказа...става въпрос да го държа под мишничките и да стъпва по масата или нещо друго,ама да има опора на краката си.Трябва вече като стъпи и да си изпъва крачетата,а той си ги държи още свити,т.е. кляка   Sad  Но ще наваксаме от утре  Peace  И още други упражнения ми показа,така че сега ще се тренираме  jump  Даже му направиха карта за посещения   Абе, страшна работа  Mr. Green 


За какво става въпрос newsm78 Какъв е този център, има даже и карта? Това да не е детската градина до стадиона?

И да ви попитам. Бубка май се е подсекла. Момичетата от форума ми казаха за Дефламол и едно кремче, което го забърквали в аптеките. Вие знаете ли нещо подобно за последното - т.е. къде правят такова крумче?

# 74
  • София
  • Мнения: 9 861
Мириел,аз ползвам едно такова мехлемче,направено в аптека и съм доволна.Но всъщност съм най-доволна от Павлодерма.А за дефламола-той не се ли използва при доста сериозно подсичане,все пак си е лекарство newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт