Дискова херния - 15

  • 151 462
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Габрово
  • Мнения: 336
Привет отново,

тъй като от габагама ми ставаше зле я спрях. Само че бяхме купили за целия период и сега имам останали 5 блистера и половина със срок на годност 07/2019. Ако някой ползва я подарявам.

# 706
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 864
Свят ли ти се вие от Габагамата? Да не би да са ти изписали по 3 на ден?

# 707
  • Габрово
  • Мнения: 336
Да, ставаше ми замаяно и слабо, освен това ми се  замъгляваше зрението, виждах размазано за около два-три часа след като пия таблетката. Също и леко гадене имах. Предписаха ми по две на ден, но като съобщих на лекаря за тези странични ефекти, каза да ги спирам. Остави само витамините /милгамма/.

# 708
  • Мнения: 20 175
Хадзапи, благодаря за информацията!

# 709
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 864
Да, ставаше ми замаяно и слабо, освен това ми се  замъгляваше зрението, виждах размазано за около два-три часа след като пия таблетката. Също и леко гадене имах. Предписаха ми по две на ден, но като съобщих на лекаря за тези странични ефекти, каза да ги спирам. Остави само витамините /милгамма/.



Имах същите симптоми, но ми ги намалиха само по едно вечер. Пих ги доста време, имах полза от тях ,  но после като ми отмина кризата ги оставих.

# 710
  • Мнения: 62
Здравейте, някой знае ли дали в Гърция могат да се купят свободно ампули Discus compositum , ориентировъчна цена и какво е точно името им- N mit calmia или само N?Не съм много наясно.

# 711
  • Мнения: 858
В Солун има. Само търсете да е аптека, продаваща хомеопатия.

Калмия вдига кръвното, внимавайте с нея, ако имате такива проблеми.

В Б-я може да си ги купите от този сайт - http://bg-fitness.com/discus-compositum-n-mit-kalmia-cena-59-lv- … kova-herniya.html

# 712
  • София
  • Мнения: 1 549
Ходите ли някъде медицинско лице да ги поставя или сами ?

# 713
  • Мнения: 6 159
Аз  вече  втори път/курс от  20 ампули /   ходих  в поликлиника - вече нямало  манипулационни кабинети , а  личните  поемали тази функция . Тъй като при  моята  лична  винаги има  ужасни опашки , обикалям  като куче и търся  разни познати  сестри ...

# 714
  • Мнения: 12 473
Привет, тази сутрин, при съвсем леко навеждане, получих остър спазъм по целия гръбнак. Адска болка и все едно токов удар..(
От хернията ли е или нещо друго?

# 715
  • Мнения: 24
извинявайте, някой от вас страда ли от болките в коленете????

# 716
  • София
  • Мнения: 1 549
извинявайте, някой от вас страда ли от болките в коленете????
На мен ми се отразява в коленете

# 717
  • На планетата земя
  • Мнения: 760
Привет, тази сутрин, при съвсем леко навеждане, получих остър спазъм по целия гръбнак. Адска болка и все едно токов удар..(
От хернията ли е или нещо друго?

При мен последната криза започна по този начин и най-вероятно е от хернията.Отиди на невролог да те прегледа и да ти изпише подходящите медикаменти за овладяване на кризата и лежи няколко дни.Дано отшуми бързо при теб!

# 718
  • Мнения: 858
Ходите ли някъде медицинско лице да ги поставя или сами ?

На мъжа ми аз ги бия, научих се по принуда, иначе или личния лекар или по медицински кабинети и центрове отивате, ако нямате познат, който да знае как се бият.

# 719
  • Мнения: 12 473
Привет, тази сутрин, при съвсем леко навеждане, получих остър спазъм по целия гръбнак. Адска болка и все едно токов удар..(
От хернията ли е или нещо друго?

При мен последната криза започна по този начин и най-вероятно е от хернията.Отиди на невролог да те прегледа и да ти изпише подходящите медикаменти за овладяване на кризата и лежи няколко дни.Дано отшуми бързо при теб!
Благодаря!
Че аз последните 3 дни само на плажа лежах..(

Общи условия

Активация на акаунт