Основната книга на Сиърс

  • 1 455
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Съгласна съм, че не е гот превода от превод. Затова благодаря на Yanche и чакаме скорошно включване от нея. Моят английски не е чак толкова силен и ще ми отнеме доста време, а честно да си кажа покрай заниманията с баткото, разходките и обслужването на 4-месечно бебе някак си... трудно се свъртам дълго време пред компа. Както и да е...

Аз, обаче, имам в къщи и хартиения вариант на въпросната книжка. А там има картинки, които не съм ги намерила в електронните варианти. Захванах се да ги сканирам, опиша на български и да ви ги дам. Ако някой ги намери в нета да се обажда! Може да ви се стори глезотийка, ама аз много обичам да гледам картинки и предполагам, че и други така като мен... Така че, ако някой не ме изпревари, очаквайте включване и от мен Simple Smile.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
Poli. , не искам да те обезкуражавам, ама Бу ми беше дала да превеждам една статия - след 8 месеца най-накрая я преведох Simple Smile И то не защото беше трудна, ами защото нямах много време... Тези сега мисля да ги направя по-бързо, но ще видим. Малката като е будна само като ме види, че седя на компа и почва да реве...
това с картинките е добра идея! Мисля, че ще е полезно!

# 17
  • Мнения: 532
Аз също с удоволствие бих опитала да преведа нещо(ако малкия е така добър и имам време).
Само кажете наистина за някакви препочитания  bouquet

# 18
  • Мнения: 462
Yanche, jkaterina, виждам, че напълно ме разбирате по отношение на липсата на време Simple Smile - отпускащо е... Simple Smile. A jkaterina, смятам,  имайки предвид че се намираме в кърмачески форум - харесай си нещо от статиите за кърменето. Разбери се с Yanche да не се засечете на едно и също нещо. Радвам се, че се намериха мами, които да подхванат идеята. Уверена съм, че има още! Обаждайте се!

# 19
  • Мнения: 462
Yanche!!! Видях, че вече имаш напредък. Публикувала си "Билки". Дерзай! newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
.Poli, по-рано пуснах и една друга - "7 начина по които дъра-бъра...." виж на втора страница можед а е отишла вече темата...

Общи условия

Активация на акаунт