Токуда Болница София - тема 24

  • 94 151
  • 773
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 760
Част от пакета включва грижи за бебето, докато е в болницата и не може да се откаже.

Неонатален пакет Адаптация на семейството и ултразвуков скрининг: 600 лв. Включва обучение и допълнителни изследвания: трансфонтанелна ехография, ехография на коремни органи, ехография на стави, изследване на слуха, 5 дни болничен престой.

Така написано наистина излиза, че не може да го откажеш, извинявам се, ако съм ви заблудила.
За мен бяха важни точно допълнителните изброени изследвания. Peace

# 376
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 416
200-та лева за прегледите на бебето са най-смислената част от разходите като цяло.

# 377
  • Мнения: 700
Част от пакета включва грижи за бебето, докато е в болницата и не може да се откаже.

Неонатален пакет Адаптация на семейството и ултразвуков скрининг: 600 лв. Включва обучение и допълнителни изследвания: трансфонтанелна ехография, ехография на коремни органи, ехография на стави, изследване на слуха, 5 дни болничен престой.

Така написано наистина излиза, че не може да го откажеш, извинявам се, ако съм ви заблудила.
За мен бяха важни точно допълнителните изброени изследвания. Peace

400 лв задължителни - те са за грижите за бебчето.
200 лв са по избор - за изследванията, ако желаеш.
Тези 200 лв може да ги откажеш.

# 378
  • Мнения: X
Пакетът с изследвания за новородено е абсолютно единствената причина, поради която и двете си деца родих в Токуда. Честно казано не знам в друга болница да има толкова пълни прегледи. И с първото и с второто ме насочиха още от родилното за неща, които трябва да проследявам, които педиатърът я види, я не.
С първото - увеличено бъбречно легенче, с второто разхлабена става (още в родилното сложихме ортопедични гащи и вече всичко ни е наред).

# 379
  • Мнения: 1 380
Честит празник, дами! Днес искам да отида на извънреден преглед в болницата. Ще е към 17 часа. Къде трябва да отида - АГ отделение, спешен кабинет или?

# 380
  • София
  • Мнения: 626
Ако е в работното време на кабинетите, отиваш там на втория етаж, обясняваш на регистратурата за какво си дошла и ще те поканят да изчакаш, докато някой от лекарите се освободи и може да те прегледа. Иначе - в спешното.
Edit: Ако имаш уговорка с лекар, отиваш на регистратура и съобщаваш, те ще ти кажат дали да влезеш веднага или ще те включат в списъка и ще чакаш да те извикат. Но пак трябва да отидеш в работното време на кабинетите.

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 12:26 от Vilichka

# 381
  • Мнения: 1 380
Благодаря ти, Виличка!  bouquet

# 382
  • Мнения: 700
Честит празник!

# 383
  • Мнения: 1 501
Честит ! Simple Smile

# 384
  • Мнения: 19 523
Наложи ми се да ползвам услугите на болницата в дъждовен делничен ден, за да придружа трудно подвижен човек до там и обратно. Е, може ли да няма къде да се спре въобще - нито на паркинга, нито наоколо, ако не искаш да извършиш нарушение. И не - проблемът не е дребен, когато вали като из ведро и болният не може да ходи. Такси не посмях да поръчам за тази цел, понеже живеем сравнително наблизо и се опасявах да не откажат, тъй като курсът ще е неизгоден. Иначе съм доволна от услугите, които получаваме там цялото семейство, но имам впечатление, че болницата е претъпката и се задъхва - само 2 асансьора за тази огромна сграда!

# 385
  • Мнения: X
Да, малко е неудобно с този малък паркинг. Иначе ако поръчаш такси по телефона няма как да откажат курс, без значение колко е близо.

# 386
  • Мнения: 19 523
Благодаря, това все пак е някакво улеснение. Спестява доста притеснения и нерви.

# 387
  • Мнения: 700
Да, малко е неудобно с този малък паркинг. Иначе ако поръчаш такси по телефона няма как да откажат курс, без значение колко е близо.

Те диспечерките нямат право да откажат, ама таксиджиите могат да не приемат курса и съответно да ти кажат, че няма кола или трябва да чакаш много време.

# 388
  • Мнения: 19 698
Те не виждат докъде е курса. Поръчките влизат по ред на номерата при колите, влезли в зоната. Аз живея на Семинарията и си ме возят до Токуда, когато се наложи.

# 389
  • Мнения: 700
Те не виждат докъде е курса. Поръчките влизат по ред на номерата при колите, влезли в зоната. Аз живея на Семинарията и си ме возят до Токуда, когато се наложи.

Коя е тази фирма? Мен винаги като си поръчвам такси ме питат за къде? И като се кача той шофьора си ме пита нали съм за еди къде си.

Общи условия

Активация на акаунт