Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 679
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 413
Мхм, има го и този момент с държането до последния ден ... За мен Окръжна е последното място, на което човек би се съгласил да постъпи (условията, все пак), а навсякъде е пълно и ни трябваше съдействие на познат лекар, за да приемат човек с вече поставена диагноза.  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 2 588
Ох, много спам, но при нас се оказа, че e пневмония, едно, че няма места, но й казали (на майка), че понеже не знаели дали е бактериална или вирусна, за това в понеделник личната да й пуснела кръвни изследвания и след това да отидела......някъде. Joy
Освен на смях, не знам какво да правя. Добре, че днес е малко по-добре.
Иначе в едната болница имало дежурен рентген, но нямало кой да разчита снимките и отказвали да снимат.
В другата имало само един дежурен, който бил кардиолог и казал ако се появят сърдечни проблеми да заповяда пак, но по нейния проблем не можел да помогне. И още, и още. Кошмар!


# 707
  • Мнения: 1 059
Ами никак не е по темата, но поради огромното изтичане на медицински кадри, скоро ще стане още по-зле по болниците. Обаче форумите преливат от хейт срещу лекарите. Почти никой обаче не каза две добри думи за онези, които са спасили хиляди животи, говоря за докторите от КОЦ Пловдив и нагласената атака от слугите на ефира.

# 708
  • Мнения: 54 976
Те и лекарите станаха търгаши и се броят на пръсти съвестните, но хората протестират срещу системата. Тези пътеки са пълно безумие! Shocked
Скоро трябваше да ми поставят холтер, 3 дни ме държаха, ей така, да харча държавни пари! Naughty
Даже и не ми стоя 24 часа, както трябва, а ми го махнаха след 19! Twisted Evil

# 709
  • Мнения: 1 059
Оо, да за пътеките си права, и аз вися по три дни заради тях, дори за скенер искат 48 ч.престой. Но пътеките са измислени от други..

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Момичета,предложете свестен гримьор,от когото сте доволни Simple Smile

С две ръце препоръчвам Вержи. Можеш да разгледаш снимките във ФБ. Ако имаш въпроси към нея, пиши ѝ съобщение там - отговаря бързо  Grinning

# 711
  • Мнения: 2 772
Здравейте, искам да си купя топ матрак за ъглово легло. препоръчайте ми, ако знаете къде са по-изгодни като цени.
От утре в Кауфланд ще има топ матрак Хармония на Тед за 35 лева. Размер 82/190/5. Нямам наблюдение дали са хубави обаче.
Много благодаря. Ще разгледам още тези дни Simple Smile

# 712
  • Мнения: 130
КристалнаК  Ох четох за Вержи и в предни теми,но за съжаление няма свободни часове...

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Чашите с надпис за колко време стават,ако някой е правил скоро?Къде мога да поръчам?Гледах за Дедал.Дава че офисът им е на черната главна
Поръчах онлайн от тук http://www.nai-evtino.com/?en_%D0%A7%D0%B0%D1%88%D0%B8-%D0%94%D0 … A1%D0%9A%D0%98,50  още миналата седмица,но разбира се ме прецакаха.Ни вест,ни кост до момента

# 714
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
По принцип може да станат и за ден, стига да нямат други поръчки.
Миналата седмица поръчах чаша стана за 2 дни.

# 715
  • Мнения: 5 609
Ортопедични стелки за възрастни-от къде сте доволни?

# 716
  • Мнения: 2 588
Чаша със снимка и надпис поръчах в едно фотостудио на бул. 6ти септември до прелеза, стана за няколко часа. Беше ми спешна, помолих и се съгласиха, но не съм сигурна дали платих допълнително.

Много добри отзиви за стелки имам от магазин, който се намира срещу съда пак на 6ти септември, но са скъпи, изработват ги на място след като взимат мерки на компютър. Ако те интересува ще ти дам по-точни координати. Друго място, но не с толкова добри отзиви е до ресторант Стадиона.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам тези от вас, които са от Кичук Париж дали в района на ресторант Рандеву и у-ще Братя Миладинови има все още магазин за конци, гоблени, кинкалерия?

# 718
  • Мнения: 2 826
Искам да попитам тези от вас, които са от Кичук Париж дали в района на ресторант Рандеву и у-ще Братя Миладинови има все още магазин за конци, гоблени, кинкалерия?
Да, има  Peace

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Ортопедични стелки за възрастни-от къде сте доволни?
Препоръчвали са ми тези срещу съда. Иначе има и на ул. Св. Св. Кирил и Методий - пресечка на Г. Данов, нагоре към Антим 1, първата улица вдясно, посока от ЕВН към Джумаята.

Общи условия

Активация на акаунт