Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 699
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 55 063
Някой да знае за ренген, който работи днес? В спешните кабинети нямало дежурен ooooh!
Става въпрос за възрастен със съмнения за бронхопневмония.

Отивайте в спешното на Окръжна или Хирургиите. Те ще ви изпратят на рентген.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Провери в Медикус Алфа. Преди години викаха екип, но се плащаше почти тройно. В болница никой няма да си мръдне пръста, без да те хоспитализират. Важно е да се отчете пътека, иначе няма как да оправдаят изследването, а пари няма как да ти вземат. Каспела имат цифров рентген във втори блок. Питайте дали нямат лекар в почивните дни. Макар че там операции в почивните дни няма и рентгена едва ли работи.

# 692
  • Мнения: 55 063
Ами ако е пневмония е по-добре да бъде хоспитализиран.

# 693
  • Мнения: X
А лекар преслушал ли го е, на слушалка има ли нещо?

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Да, така е.  Peace  Но ако не е пневмония, пак ще бъде хоспитализиран, като сменят приемната пътека, с някоя друга оправдаваща престоя. В болница предварително никой не прави изследвания.....вече. Още повече с тези правила на хоспитализация. Пациентите да има как от улицата да ги събират. Днес е почивен ден, от три почивни, може да не са толкова старателни.  Laughing

# 695
  • Мнения: 3 459
Доктор Чокова може ли да се намери на друго място освен в Торакс?

Тъй като имам направление за МБ в Торакс ще пусна една контрола която ще заплатя (не работят с каса), а за другото по каса ми трябва наистина много читава такава, защото резултатът е от изкл важност.

# 696
  • Мнения: 2 588
Благодаря за отговорите, в крайна сметка в Пълмед направихме ренген. Снощи с направление за хоспитализация отказаха и на Пещерско и в Окръжна болница (нямали места).
Просто не е истина за какви безумни разговори, диагнози, отношение и безхаберие става въпрос.  ooooh!

# 697
  • Мнения: X
В крайна сметка има ли пневмония?

# 698
  • Мнения: 55 063
Благодаря за отговорите, в крайна сметка в Пълмед направихме ренген. Снощи с направление за хоспитализация отказаха и на Пещерско и в Окръжна болница (нямали места).
Просто не е истина за какви безумни разговори, диагнози, отношение и безхаберие става въпрос.  ooooh!

 Shocked Shocked Shocked
Наистина са напълнили болниците с хора от улицата........

# 699
  • Мнения: 1 669
Доктор Чокова може ли да се намери на друго място освен в Торакс?

Тъй като имам направление за МБ в Торакс ще пусна една контрола която ще заплатя (не работят с каса), а за другото по каса ми трябва наистина много читава такава, защото резултатът е от изкл важност.
Джей, звънни в Синево (бившия Хронолаб) и попитай работят ли с касата. Чух, че са добри и изследванията им се признават в чужбина.

# 700
  • Мнения: 5 615
Резултатите на всяка регистрирана лаборатория ще признаят в чужбина,щом е издаден документ.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 451
Здравейте, искам да си купя топ матрак за ъглово легло. препоръчайте ми, ако знаете къде са по-изгодни като цени.
От утре в Кауфланд ще има топ матрак Хармония на Тед за 35 лева. Размер 82/190/5. Нямам наблюдение дали са хубави обаче.

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 12:19 от Elitta

# 702
  • Мнения: 130
Момичета,предложете свестен гримьор,от когото сте доволни Simple Smile

# 703
  • Мнения: 413
Благодаря за отговорите, в крайна сметка в Пълмед направихме ренген. Снощи с направление за хоспитализация отказаха и на Пещерско и в Окръжна болница (нямали места).
Просто не е истина за какви безумни разговори, диагнози, отношение и безхаберие става въпрос.  ooooh!

 Shocked Shocked Shocked
Наистина са напълнили болниците с хора от улицата........

Честно казано май наистина има някакъв пик на пневмония в момента. Майка ми през есента изкара бактериална, а сега лежи в Окръжна с вирусна ... шест човека в стая. За условията дори не искам да се сещам, а и предполагам на всички са ни известни - мизерия. Ако имахме избор нямаше да постъпва (поне не там), но няма места. Интересно ми е обаче как събират в една стая хора, приети поради усложнения на броинхиална астма и такива с пневмония.  ooooh!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
После ще им разменят пътеките.  Whistling Само дето не искам да си представя как ще се почувства човек с астма и бонус пневмония. Не е задължително всички да са болни от пневмония. Просто първо се хоспитализира, после се поставят диагнози и разпределят пътеки. То затова и няма места.  ooooh! И по този начин този, който наистина има нужда от помощ, може и да не я получи. А докато не изтече пътеката, по която си приет, си лежиш и заемаш легло.....

Общи условия

Активация на акаунт