Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 681
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Някой беше питал за Биодерма...Такава козметика има в аптели Сейба, 36.6 и Софарма. Доста са заредени.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам тези от вас, които са от Кичук Париж дали в района на ресторант Рандеву и у-ще Братя Миладинови има все още магазин за конци, гоблени, кинкалерия?
Да, има  Peace
Благодаря!

# 722
  • Мнения: 157
За издаване на ученическа карта за градския транспорт все още ли се ходи на "Байкал", и освен удостоверение от у-щето друго трябва ли?

# 723
  • Мнения: 5 609
Ортопедични стелки за възрастни-от къде сте доволни?
Препоръчвали са ми тези срещу съда. Иначе има и на ул. Св. Св. Кирил и Методий - пресечка на Г. Данов, нагоре към Антим 1, първата улица вдясно, посока от ЕВН към Джумаята.

Благодаря за мненията,Хоп-Троп! ,писах ЛС,ако може и телефон за връзка.
Виждала съм тук-там такива магазини,но сега се налага да потърся мнения и ви благодаря,момичета! Hug


...

Последна редакция: пн, 06 мар 2017, 20:57 от Трапезица

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Момичета,дали някой има координати на едно момче фризьор в Тракия?Иван се казва,салона му е зад Гербера.

# 725
  • Мнения: 4 871
За издаване на ученическа карта за градския транспорт все още ли се ходи на "Байкал", и освен удостоверение от у-щето друго трябва ли?
Лична карта

# 726
  • Мнения: 1 669
Момичета,предложете свестен гримьор,от когото сте доволни Simple Smile
Красимира Петкова  Peace

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
За издаване на ученическа карта за градския транспорт все още ли се ходи на "Байкал", и освен удостоверение от у-щето друго трябва ли?
Освен Байкал има и на пазара на ул. Младежка и на други места, но не ги знам. Трябва удостоверение и лична или училищна карта. Ако детето присъства, го снимат на място, ако не - носете снимка. А, и не ходете в последните 2-3 на месеца, че опашките са километрични.


Момичета, да знаете къде правят анализ в Пловдив на бъбречни камъни, освен в Писанец?

# 728
  • Мнения: 157
Кипра Маца
 Spring is my season
 bouquet bouquet

# 729
  • Мнения: 5 609
....

Момичета, да знаете къде правят анализ в Пловдив на бъбречни камъни, освен в Писанец?

Урологията,ВМИ ( попитай в лабораторията на ВМИ )

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Трапезица, благодаря!

# 731
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Ученическите карти са на бул. Мария Луиза срещу Авеню, а не на Байкал. Другият вариант е на ул. Младежка, до Водолаза.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ученическите карти са на бул. Мария Луиза срещу Авеню, а не на Байкал. Другият вариант е на ул. Младежка, до Водолаза.

На Байкал също може, както и на гарата (там са 3 гишета). Трябва удостоверение от училището, и ако не си я вади ученика, да му носите снимка, която снимат, за да сложат на картата. Цена на месечната карта 16лв. Работното време на всякъде е от 8,00 до 17,00ч, като няма проблем да си извадите картата в средата на предходния месец за следващия (тоест да не чакате до края на месеца).

# 733
  • Мнения: 2 772
здравейте, бихте ли ми препоръчали фото, където да прехвърлят запис от стара видео касета на DVD и колко ориентировъчно излиза за час?

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 3 367
здравейте, бихте ли ми препоръчали фото, където да прехвърлят запис от стара видео касета на DVD и колко ориентировъчно излиза за час?
Фотото на Джумаята, от Тавекс по стълбичките към ул."Ангел Букурещлиев". Понякога пускат и ваучери в Грабо, но за цена не знам  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт