Черешката на тортата - сезон 8

  • 93 493
  • 974
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 23 057
Има, разбира се! Манчев беше рекламно лице на Лидл. Grinning

Е.  Laughing

# 961
  • Мнения: 11 573
Лошо впечатление ми направи "лапането" на Тачо. Много мразя хора, които не се хранят нормално, а все бързат.
Някой по- горе спомена Мис Пепеляшка и дететнцето му. Ами и то по същия начин се хранеше / бързаше да "сгъне" пържените филийки/. Типичен бащичко. Липсва им културата на хранене, но това да им е проблема.

# 962
  • Мнения: 4 303
Хита с тясното горнище за какво й беше необходим, като тя в дискотеката си призна, че си знае възможностите и не може да се мери с Деси.
До колкото си спомням, първата и издадена касета е с народни песни, като млада девойка. Лили Попова ми се върти да беше.
Ама за  песен и глас с Десислава не може и дума да става за сравнение.

# 963
  • Мнения: 17 546
Хита с тясното горнище за какво й беше необходим, като тя в дискотеката си призна, че си знае възможностите и не може да се мери с Деси.
До колкото си спомням, първата и издадена касета е с народни песни, като млада девойка. Лили Попова ми се върти да беше.
Ама за  песен и глас с Десислава не може и дума да става за сравнение.
Абе народни, народни... колко да са народни? По-скоро на стари градски ги докарва
https://www.vbox7.com/collection:1955776

# 964
  • Мнения: 807
След завършека на седмицата си промених мнението за двама от участниците.
Деси - злобна и глупова
Мариана - много мии хареса.
Заради злобара -дебелана Мариана се размина с напълно заслужения плакет

# 965
  • София
  • Мнения: 4 192
Чак пък заслужена победа в сравнение с Тачо не мисля, че е правилно...

# 966
  • Мнения: 2 742
След завършека на седмицата си промених мнението за двама от участниците.
Деси - злобна и глупова
Мариана - много мии хареса.
Заради злобара -дебелана Мариана се размина с напълно заслужения плакет
Не мисля, че нарочно даде 9 т на Мариана. Не и хареса тортата и си е в правото да отнеме точка. А и тя от къде да знае как гласуват другите, за да го направи с умисъл и видиш ли плакетът да е за Тачо?

На мен визията на Десислава не ми хареса. Не толкова,че е напълняла - на всеки може да се случи, а никак не се облича подходящо за сегашните си кг и още ми е пред очите ретро опашката, големите обици и 12 см токове с късата пола на пазара. Ужас!

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 22:36 от _Smile_

# 967
  • София
  • Мнения: 11 689
И аз не виждам злоба в оценката ѝ от 9 точки, в крайна сметка хората наистина не си изядоха тортите, нито хлебчетата, а и в сравнение с на Тачо и основното не беше така хвалено. На мен самата вечер ми хареса, но си беше точно за 39, защото черешката в готвенето беше Тачо, а ако двамата бяха с равен брой, той щеше да ѝ го отстъпи. А и като последна вечер човек много ясно може да прецени кой е бил за 10 и дали тази вечер надминава първата.

# 968
  • Мнения: 5 060
На мен все веждите на Десислава са ми пред очите. Някоя си е оставила ръцете на тях.

# 969
  • Мнения: 15 960
И според мен Тачо заслужено спечели, нямаше нито един гаф или нещо да не му се хареса или получи. Тортата на Мариана беше много сладка, наистина ако не познаваш вкуса на всички, по-подходящо е десертът да е по-лек.

# 970
  • Мнения: 807
За мен по-важна е атмосферата, която домакинът създава.При Тачо имахме Калканджиева, тук имахме Цонев.... и класа.

# 971
  • Мнения: 1 873
Аз ако бях видял как направи тая торта нямаше и да я бутна. Пълен бъркоч!  Sick Sick Sick

# 972
  • USA
  • Мнения: 7 354
На мен ми хареса готвенето на Мариана,със замах си направи нещата.Още повече ми допадна и посудата,в която сервираше.Обстановката също беше на ниво,атмосферата в повече от вечерта на Тачо,затова смятам,че тя трябваше да спечели.
Провиснали коси - Не.

Утре ще направя нова тема.

# 973
  • Мнения: 4 303
Действително, на вкус и цвет товарищей нет, както казват някои.
Аз изгледах епизода с Тачо отново и освен, че беше притеснен и с зачервено лице, друг кусур не му намерих.
Всичко си направи сам и почти пред тях.
Така, че победата му е заслужена.
Мариана използваше твърде често името на Митко умишлено и ни натякваше колко  години бил дипломат баща ѝ. Тортата не ми хареса на вид и според това какво съдържаше.

# 974

Общи условия

Активация на акаунт