колко плащате за детска градина?

  • 3 154
  • 55
  •   1
Отговори
# 15

Не подвеждайте родителите,това е стра наредба...................

# 16
  • Мнения: 1 320

Не подвеждайте родителите,това е стра наредба...................

Това е качено в нета ... дай да видим новата !

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
40 лв за голямото и 20 за малкото,защото ходят в едно и също ОДЗ.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Вики ходи на ясла, плащам по 30 лв месечно.

Ако не ходи няколко дни, приспадат се май по 1,40 лв на ден, но трябва предварително да се каже, че детето няма да посещава заведението и да го отпишат.

# 19
# 20
  • Мнения: 7 821
Здр. Майка ми е детска учителка и при тях плащат по 40лв. за първо дете и още 20лв. ако и второто дете е при тях.  Не ми е казвала да има увеличение на таксата, но може аще да не е влезнало в сила при нас.
Толкова плащам и аз. За всеки ден в който децата не посещават градината и/или яслата се намалява таксата.

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 972
4 лв. задължителна такса / дъщеря ми е в подготвителна група, а останалите групи плащат по 8 лв./ и 1,40 лв. на ден.

# 22
  • на Север
  • Мнения: 503
3 лв. такса + за всеки ден по 1,50 лв., за пълен месец 36,00 лв.

# 23
  • Мнения: 2 125
Все си плащам по 40 лв. ходим от-до, не пропускаме.
Имам право на 50 % такса като самотна майка, но не съм се възползвала (още)!

# 24
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние плащаме по 25 лв. Когато не ходи се приспада съотвената сума от месечната такса.

# 25
  • Мнения: 4 187
Сумата е 40 лв! Няма основна задължителна такса. Ако е ходило детето 1 ден примерно, плащаш 2лв и това е!

# 26
  • София
  • Мнения: 39 777
София: задължителната такса е 40лв.
Дияна посещава латино танци (12лв), плуване (15), английски (12). Таксата за месец беше 79, но английският отпадна, т.е. на месец плащаме по 67лв.
За 2ро дете, посещаващо същото ОДЗ, таксата е наполовина.
При отсъствие от ОДЗто, след представяне на контактна бележка от джипито, или молба от родител, таксата се намалява.

# 27
  • Мнения: 352
При нас се плащат 20лв. на месец.Ако в месеца е бил само 1 ден пак се плаща но 10лв.

# 28
  • Мнения: 22 978
Все си плащам по 40 лв. ходим от-до, не пропускаме.
Имам право на 50 % такса като самотна майка, но не съм се възползвала (още)!
И при нас е 40 лв.таксата 50% за самотни родители.За да ти се приспадне обаче неприсъствен ден е нужно да се уведоми възпитателката до 8.30 на същият ден,иначе се брои присъствен.Нямам представа колко се заплаща на ден.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 877
30лв за пълен месец. Ако има отсъствия се плащат само присъствените дни по 30: броя работни дни в месеца. Ако не съм уведомила, че ще отсъства, първите 2 дни ги водят присъствени, след това не. Няма никаква 'твърда ' сума.
Парите за допълнителните занимания не минават през касиерката на градината, но и там плащам само когато е присъствала.

Общи условия

Активация на акаунт