Познаха ли докторите пола на бебето?

  • 7 698
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
nie ne iskaxme da znaem pola na deteto Simple Smile

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
естествено, 100%, ама то и няма как да не познае като се съберат на куп перфектен специалист + супер апаратура, тази комбинация от двете = 100% точност.

Но само при един лекар съм си ходила 9 мес и само на 1 ехограф, а не като пчеличка от цвят на цвят и от доктор на доктор.

# 17
  • Мнения: 3 042
Хич не се шегувам, това действие се развива във Варна, ама незнам подробности ( болница, лекар и тн)

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 249
При мен при първата бременност бяха сигурни, че е момче. До 7 месец бях във Варна и там казаха момче. След това дойдох в Нашия град и също казаха момче. Всички се бяха надъхали за мъжко и като резултат имам една прекрасна дъщеря. В началото дори и аз бях сащисана въпреки, че много исках момиче. Но това преди 7 години. Сега до 8 месец не можеха да кажат нищо, но след това казаха момче и познаха. Докторката беше същата която ме следеше първият път.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Доктора позна и двата пъти. Първият- момиче, още в 4- ия месец, втория- момче, но чак в 8- ия го видя.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 559
и при мен и тримата познаха и за двете  Laughing  Laughing  Laughing . мазнейкова още в 16 г.с

# 21
  • Мнения: 2 000
От 4-ия месец докторката каза момиче и така 3 месеца се настройвах, че ще е момиче, но след това като влязох в осмия месец смених докторката си и този път ми казаха - момче. И се роди момче. Така, че хем познаха, хем не.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Позна докторката - още в 4 месец, малката се беше надупила точно към ”камерата” и нямаше как  Grinning После се оказа че техниката й не много добра и не позна за теглото - роди се по-малка от нормалното и отколкото докторката предполагаше.

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами да кажем "да", въпреки че чак към края на бременността. Още началото на 5 мес. гинеколожката в поликлиниката на един ултра стар ехограф, докато гледаше бебчо, който в този момент усърдно мърдаше почна " ами ,хм, мън,ми май...май момче - ама не е сигурно". От тук насетне това бебче всеки месец на ултразвука се дупеше, гъзеше или подлагаше петичка точно под въпросителното място  Laughing . Моят гинеколог категорично каза, че не се вижда и няма да гадае... но към 33-34г.с. бебока най накрая се показа  Grinning .

# 24
  • Мнения: 5 250
Още в края на 16 г.с. ми казаха ,че бебето е момченце,след това потвърдиха и потретиха и...... познаха  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Още в петия месец докторите казаха, че ще е момче и познаха. А и всички, които ме виждаха на улицата казваха:"Момченце ще имаш!"

# 26
  • Мнения: 7 106
Три пъти ме гледаха на ехограф и трите пъти познаха,че е девойка.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 766
да, в 5тия месец. Лежа си значи аз на кушетката, д-ра гледа и обяснява на мъж ми. По едно време каза "тука нещо ..." и млънла (при което аз щях удар да получа ), след което продължи "бащата момиче е направил". След 1/2 час обясняване на милия д-ра се обърна към мен и ме попита "а ти искаш ли да видищ нещо?"   Laughing

# 28
  • Враца
  • Мнения: 158
Някъде към 7-я месец за първи път застана в положение да се види какво е и познаха-момиченце!!!

# 29
  • Мнения: X
Познаха - момиче и нито едно съмнение за момченце, макар че чак в 7-ия ми казаха пола.

Общи условия

Активация на акаунт