Познаха ли докторите пола на бебето?

  • 7 704
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 414
при мен познаха в 13 седмица - аз си мислех, че е рано да се каже, но...момиченце си се роди:)

# 46
I pri men poznaha - moita doktorka ot peria mesec oshte mi kaza momiche i do kraia si beshe tvurda - oshte poveche che mi go pokaza na videozona- edni takiva munichki ustnichki...sama se ubedih. Osven tova i doktora koito me izrajda me gleda 2 puti i mi kaza tvurdo momiche.

# 47
  • София
  • Мнения: 15 247
Да. Лекарят, който ми следеше бременността ми каза пола още на първия преглед. А после ми направи снимки на "семейните бижута" Grinning

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Първият път ми съобщиха, че ще е момиче в предродилна зала( само 6 часа преди да родя!)
Вторият път една лекарка се 'закле' 100%, че ще е мъж и даже после увеличи на 1000 процентите. Е - позна жената!  Grinning

# 49
  • Мнения: 182
Ами още от 5 месец се знаеше че ще е момче и до последно така. Роди се момче.

# 50
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да и двата пъти познаха. За първото в 6 месец - моми4е, а за второто в 20 седмица - мом4е. Лекарите бяха и двата пъти толково категори4ни, 4е аз даже не съм питала втори път дали е така или не.

# 51
  • Мнения: 1 187
В 6 месец казаха, че се вижда че е момиченце, а след това казаха, че вече не се виждало нищо. Но аз знаех, че са познали.

# 52
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Цитат на: Erica
Доктора позна и двата пъти. Първият- момиче, още в 4- ия месец, втория- момче, но чак в 8- ия го видя.


Абсолютно същия случай и при мен. Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 694
И на мен ми го познаха. Още в 16-та седмица Мазнейкова и доц. Томова, а по-късно и в Шейново. Никой не ми каза, че се съмнява за момиче, всички бяха категорични, че е момченце.

# 54
  • Мнения: 99
При мен също познаха, но едва половин час преди да родя  ideauu . Бяха двама стажанти, които наблюдаваха състоянието на бебето преди да ме вкарат в операционната. Иначе през цялата бременност нито един от докторите не бе 100% сигурен какъв ще е пола на бебето, защото сладкишчето ми много се въртеше Thinking . Само съпругът ми бе 100% сигурен, че ще е момиче.....и позна coolcool

# 55
  • Мнения: 3 200
Познаха - казаха момиче и момиче си имам  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 793
да, познаха, че ще е момче в 20 г.с.

# 57
  • Мнения: 256
Да, момиченце - видяха я в 21 седмица Laughing

# 58
  • Мнения: 3 153
Да, познаха:)

# 59
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
За каката - резултатът стана ясен едва когато се появи на бял свят,тогава видеозонът беше лукс. А дребосъкът разбрахме, че ще е мъж още в 19 гест.седм - от видеозона и амниоцентезата.
 Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт