Познаха ли докторите пола на бебето?

  • 7 705
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Нашата девойка беше много срамежлива до последно. В края на 8 месец доктора, при който ходих, "видя" най-после: "Момче ще е!", а и всички около мен постоянно това повтаряха: "Момче ще е, момче... blahblah  blahblah  blahblah " Впоследствие раждах при същия този лекар и когато се роди бебето  oops ДЕВОЙЧЕ

# 61
  • Мнения: 1 734
Да. Видя се, че ще е мъж и такъв се роди Grinning

# 62
  • Мнения: 2 792
Първо с Димана все момче я виждаха Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil , ама момиче излезе. После с Момчил на няколко различни ехографа и гинеголога, лафа беше все момиче и пак момиче, а то какво момче излезе Rolling Eyes  Wink.Той и за това си се казва така, татко искаше Александър/Александра като него,аз си бях казала ,ако умра в родилна зала, ще има Александър/Александра.Та като се роди от момиче момче,какво по момчешко от Момчил Confused:
 Пък и Димана и Момчил как си отиват само, поне на мен много ми харесва Laughing  Laughing  Laughing

# 63
  • Мнения: 5 468
Никой не позна пола на моята хубостница:). В 6-ти месец ми казаха момче. Свикнах с тази мисъл... Влязох в болницата за секцио на 28-ми април и когато ме преглеждаха на ехографа, докторът ми вика: Знаеш ли, че ще имаш момче?, викам: Знам!
Родих на 30-ти април със секцио, пълна упойка, идвам в съзнание и акушерка ми казва: Честита дъщеричка!!!
Ха!... шаш и паника! Та така с моето познаване на пола Wink.

# 64
  • Мнения: 128
Гласувах с да,но като имам предвид втората ми беменност, познаха още 4 месец, че ще е момче. За дъщеря ми дори в предродилна зала гарантираха, че е момченце Laughing

# 65
  • Мнения: 92
Да  Simple Smile Още в 12 г.с. на 70 % ,ако може да се говори за проценти , а в 20 г.с. се потвърди , при раждането пък съсвсем  Wink на 100 %

# 66
Да и двата пъти познаха

# 67
Цитат на: Павлина
.., жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

 Shocked  Shocked Страшни доктори. Дано поне родителите са били щастливи в този момент. Wink  Grinning

# 68
  • Мнения: 390
при мен всички бабешки истории, календари и таблици за изчисляване (по термин,години, имена и прочие глупости) + моето вътрешно обеждение показват момче, видеозона обаче показва вече два пъти момиче и аз чак си я заобичах идеята
ха сега да видим кой ще познае
ще се отчета в анкетата след 10-тина дни

# 69
  • Мнения: 4 358
Четирима лекари бяха категорични, че ще имам момче. Роди се Огнян  Grinning

# 70
Da poznaha. Nai-hubavoto be6e, 4e az o6te ot samoto na4alo znaeh, 4e 6te e mom4e, taka 4e pi6ete me i mene poznala.

# 71
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
100 %. Тъй като и кака беше с нас втория път и на нея и показа пишчето и тестисите, та трябваше да обяснявам след това какво е това тестиси Simple Smile)

# 72
  • София
  • Мнения: 4 031
На мен ми познаха, в 8мия месец.Аз не исках да знам, но веднъж забравих да напомня ... и доктора каза ,че е момиче.

# 73
о,да!Познаха девойката и таткото беше най-щастливия и до посследно не сме мислили име за момче.

# 74
  • Мнения: 1 038
При мен до последно гадаеха нищо не се виждаше, по тоновете ми казаха 4е ще е мом4е,но се роди мома. Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт