Познаха ли докторите пола на бебето?

  • 7 703
  • 140
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
И продължението: познаха ли докторите пола на бебето ви, когато ви гледаха на ехограф - сравнено с резултата при раждането, разбира се  Grinning
При мен - да, 100%. Почти на всяко гледане с ехограф се виждаше, че е момиче. Още като се роди и я вдигна акушерката, видях, че са били прави  Laughing

# 1
  • Мнения: 717
И при мен познаха - бяха категорични, но видяха чак в 8-ия месец  Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Да Grinning  и то много рано го видяха и така до края - все момче.

# 3
  • Мнения: 5 255
Изследванията от амнеоцентезата показаха пола на бебето.
Момиче  Heart Eyes .
Отговорът ми е - друго, защото не са гледали на ехограф.

# 4
  • Мнения: 3 042
и на мен познаха пола на бебето - и двамата казаха момченце stork-boy , на мен не ми се вярваше, ама......
междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

# 5
  • Мнения: 4 390
Цитат на: boo
И продължението: познаха ли докторите пола на бебето ви, когато ви гледаха на ехограф - сравнено с резултата при раждането, разбира се  Grinning
При мен - да, 100%. Почти на всяко гледане с ехограф се виждаше, че е момиче. Още като се роди и я вдигна акушерката, видях, че са били прави  Laughing


Познаха, да.
Всеки път, когато  ме гледаха, казваха - момиченце.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Цитат на: mam@
Изследванията от амнеоцентезата показаха пола на бебето.
Момиче  Heart Eyes .
Отговорът ми е - друго, защото не са гледали на ехограф.

Е, аз нямам предвид дали на ехограф или друго, а дали по принцип са познали. Но с амниоцентеза няма възможност за грешки, така че Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 562
Цитат на: diviana
Познаха, да.
Всеки път, когато  ме гледаха, казваха - момиченце.

И при мен по същия начин - момиченце Laughing

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Да и двата пъти познаха за момчетата.Бях в началото на 5 месец. Stuck Out Tongue

# 9
  • София
  • Мнения: 3 681
О, със сигурност Grinning .

Моята гинеколожка, каза че не може да каже със сигурност пола, затова ще си замълчи.

Затова ходих при още двама, като единя каза със сигурност, че ще е момче, а другия че ще е момиче. Grinning

Трети вариант няма, така че някой е познал Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: Павлина
...междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked


Сигурно се шегуваш Shocked  Shocked  Shocked ...

# 11
  • Мнения: 343
И при мен познаха!

Цитат на: Павлина
междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

А същото се случи и на моя приятелка, само че месец преди да роди - "нали чакате близнаци, да помислим за раждането" и тя #Shocked

# 12
  • Мнения: 1 437
И двата пъти познаха - момиче  и момче !

# 13
  • София
  • Мнения: 9 530
Първият път разчитах изключително на вътрешното си усещане, че ще имам момченце. Д-рката го видя, чак в края на 9 месец. Позна го, обаче.
Вторият път, Мазнейкова го видя абсолютно категорично още в 17 седмица. Каза: виждам.....и между краченцата едно женско бебе.
И трето бебе ако имам, пак при нея ще отида. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 181
и на мен ми позна доктора който ми следе6е бременноста и ме израждаше-моми4е.всеки път казваше на таткото"не ми се сърди но мъжки атрибути не виждам",а на татенцето му беше все едно какво ще е Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 2 864
nie ne iskaxme da znaem pola na deteto Simple Smile

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
естествено, 100%, ама то и няма как да не познае като се съберат на куп перфектен специалист + супер апаратура, тази комбинация от двете = 100% точност.

Но само при един лекар съм си ходила 9 мес и само на 1 ехограф, а не като пчеличка от цвят на цвят и от доктор на доктор.

# 17
  • Мнения: 3 042
Хич не се шегувам, това действие се развива във Варна, ама незнам подробности ( болница, лекар и тн)

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 249
При мен при първата бременност бяха сигурни, че е момче. До 7 месец бях във Варна и там казаха момче. След това дойдох в Нашия град и също казаха момче. Всички се бяха надъхали за мъжко и като резултат имам една прекрасна дъщеря. В началото дори и аз бях сащисана въпреки, че много исках момиче. Но това преди 7 години. Сега до 8 месец не можеха да кажат нищо, но след това казаха момче и познаха. Докторката беше същата която ме следеше първият път.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Доктора позна и двата пъти. Първият- момиче, още в 4- ия месец, втория- момче, но чак в 8- ия го видя.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 571
и при мен и тримата познаха и за двете  Laughing  Laughing  Laughing . мазнейкова още в 16 г.с

# 21
  • Мнения: 2 000
От 4-ия месец докторката каза момиче и така 3 месеца се настройвах, че ще е момиче, но след това като влязох в осмия месец смених докторката си и този път ми казаха - момче. И се роди момче. Така, че хем познаха, хем не.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Позна докторката - още в 4 месец, малката се беше надупила точно към ”камерата” и нямаше как  Grinning После се оказа че техниката й не много добра и не позна за теглото - роди се по-малка от нормалното и отколкото докторката предполагаше.

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами да кажем "да", въпреки че чак към края на бременността. Още началото на 5 мес. гинеколожката в поликлиниката на един ултра стар ехограф, докато гледаше бебчо, който в този момент усърдно мърдаше почна " ами ,хм, мън,ми май...май момче - ама не е сигурно". От тук насетне това бебче всеки месец на ултразвука се дупеше, гъзеше или подлагаше петичка точно под въпросителното място  Laughing . Моят гинеколог категорично каза, че не се вижда и няма да гадае... но към 33-34г.с. бебока най накрая се показа  Grinning .

# 24
  • Мнения: 5 253
Още в края на 16 г.с. ми казаха ,че бебето е момченце,след това потвърдиха и потретиха и...... познаха  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Още в петия месец докторите казаха, че ще е момче и познаха. А и всички, които ме виждаха на улицата казваха:"Момченце ще имаш!"

# 26
  • Мнения: 7 106
Три пъти ме гледаха на ехограф и трите пъти познаха,че е девойка.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 812
да, в 5тия месец. Лежа си значи аз на кушетката, д-ра гледа и обяснява на мъж ми. По едно време каза "тука нещо ..." и млънла (при което аз щях удар да получа ), след което продължи "бащата момиче е направил". След 1/2 час обясняване на милия д-ра се обърна към мен и ме попита "а ти искаш ли да видищ нещо?"   Laughing

# 28
  • Враца
  • Мнения: 158
Някъде към 7-я месец за първи път застана в положение да се види какво е и познаха-момиченце!!!

# 29
  • Мнения: X
Познаха - момиче и нито едно съмнение за момченце, макар че чак в 7-ия ми казаха пола.

# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Цитат на: lea
А и всички, които ме виждаха на улицата казваха:"Момченце ще имаш!"

Еее, беше ми писнало от това - и случайни хора, и близки някои, и хороскопи една баба чак прави - момче, та момче. Корема ми бил не знам какъв си, според датите на раждане на мъжа ми и моята и деня на последния цикъл не знам какво си казвал хороскопа... Баси щуротиите! Викам им - на ехографа всеки път е момиче,а, не, сгрешили са - момче ще е и туй то! На досадната бабка й бях казала да купи розов тоалет за детето, щото ми беше проглушила ушите с тоя неин хороскоп... ама все едно от умрял писмо Simple Smile
Това с гадаенето по корем или прочие е супер загубена работа.

# 31
  • Мнения: 185
Гласувах с "Да", като имам предвид само втората си бременност. Повечето пъти не се виждаше нищо, но когато видяха, видяха - 2-ма доктори на различни апарати.  Simple Smile

Първия път до няколко дни преди раждането виждаха момиче, а родих момче, но това не го броя, защото имам чувството, че това беше преди 100 години ... като болнична апаратура, отношение на лекари, условия в болниците, медикаменти и др. ...  Sad

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Гласувам с не, като се има предвид, че от 5 доктора, само един позна и това беше лекарката , при която раждах.
Много смешно ми беше, като го извади и ми го вдигна пред лицето с репликата "Има топки, нали? Казах ли ти аз"

# 33
  • Мнения: 2 258
I pri men neshtata biaha iasni oshte 20-tata sedmica;)

# 34
  • Мнения: 1 289
ДА, защото от 5 доктора 5-ма казаха момиче и се роди момиче. В края на 4-тия месец първия лекар ми каза че ще е момиче.

# 35
# 36
  • Мнения: 6 315
Да Simple Smile. Двама лекари ми казаха, че ще имам момче и познаха.

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Цитат на: Павлина
......междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

Лелеееееееее не мога да повярвм , че такова нещо може да се пропусне да се види на видеозона  Shocked Много ми е интересно какво ще е обяснението на един доктор за такъв случай?!?!

# 38
  • Мнения: 246
От начало ме питаха дали искам да знам, но аз им казах , че ме интересува само да е живо и здраво. После на три пъти ми казаха че е момиче, но аз не им вярвах, защото на моята кума до последно й казаха , че ще е момче, ала познайте какво роди- момиче. Знаете ли какво е казал кума ми "Жена разменили са децата, отиди и ни вземи момчето". Grinning  Grinning  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 693
Отговарям с "Друго", защото всъщност постоянно варираше прогнозата, така че до последно не знаеха какво ще е /аз знаех, просто бях убедена 100 %/.

# 40
  • Мнения: 1 045
За първото ми дете познаха, че ще е момче. За второто и двамата лекари, при които ходех не можаха да го видят и не изказаха предположения.

# 41
  • Мнения: 8 769
Първия път-да, сега-като дойде Април,2005 ще ти кажа. Wink
Вече сме май, така че за протокола-ДА, и двата пъти!!! Sunglasses

# 42
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ние искахме да е изненада, но на последната консултация доктора беше забравил и ни каза да мислим за женски имена. Е, ние вече бяхме готови и за двата варианта, но...
Та когато родих първото, което ме попитаха беше: Какъв пол ти казах , че е бебето? и аз казах амиии момиче, а той:Я познал съм!  Hands Clap

# 43
  • Мнения: 17 409
Да- момиче.

# 44
  • София
  • Мнения: 255
Да! Още от 5 тия месец знаех, че чакам момченце!!

# 45
  • Мнения: 4 414
при мен познаха в 13 седмица - аз си мислех, че е рано да се каже, но...момиченце си се роди:)

# 46
I pri men poznaha - moita doktorka ot peria mesec oshte mi kaza momiche i do kraia si beshe tvurda - oshte poveche che mi go pokaza na videozona- edni takiva munichki ustnichki...sama se ubedih. Osven tova i doktora koito me izrajda me gleda 2 puti i mi kaza tvurdo momiche.

# 47
  • София
  • Мнения: 15 247
Да. Лекарят, който ми следеше бременността ми каза пола още на първия преглед. А после ми направи снимки на "семейните бижута" Grinning

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Първият път ми съобщиха, че ще е момиче в предродилна зала( само 6 часа преди да родя!)
Вторият път една лекарка се 'закле' 100%, че ще е мъж и даже после увеличи на 1000 процентите. Е - позна жената!  Grinning

# 49
  • Мнения: 182
Ами още от 5 месец се знаеше че ще е момче и до последно така. Роди се момче.

# 50
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да и двата пъти познаха. За първото в 6 месец - моми4е, а за второто в 20 седмица - мом4е. Лекарите бяха и двата пъти толково категори4ни, 4е аз даже не съм питала втори път дали е така или не.

# 51
  • Мнения: 1 187
В 6 месец казаха, че се вижда че е момиченце, а след това казаха, че вече не се виждало нищо. Но аз знаех, че са познали.

# 52
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Цитат на: Erica
Доктора позна и двата пъти. Първият- момиче, още в 4- ия месец, втория- момче, но чак в 8- ия го видя.


Абсолютно същия случай и при мен. Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 694
И на мен ми го познаха. Още в 16-та седмица Мазнейкова и доц. Томова, а по-късно и в Шейново. Никой не ми каза, че се съмнява за момиче, всички бяха категорични, че е момченце.

# 54
  • Мнения: 99
При мен също познаха, но едва половин час преди да родя  ideauu . Бяха двама стажанти, които наблюдаваха състоянието на бебето преди да ме вкарат в операционната. Иначе през цялата бременност нито един от докторите не бе 100% сигурен какъв ще е пола на бебето, защото сладкишчето ми много се въртеше Thinking . Само съпругът ми бе 100% сигурен, че ще е момиче.....и позна coolcool

# 55
  • Мнения: 3 200
Познаха - казаха момиче и момиче си имам  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 793
да, познаха, че ще е момче в 20 г.с.

# 57
  • Мнения: 256
Да, момиченце - видяха я в 21 седмица Laughing

# 58
  • Мнения: 3 153
Да, познаха:)

# 59
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
За каката - резултатът стана ясен едва когато се появи на бял свят,тогава видеозонът беше лукс. А дребосъкът разбрахме, че ще е мъж още в 19 гест.седм - от видеозона и амниоцентезата.
 Grinning  Grinning  Grinning

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Нашата девойка беше много срамежлива до последно. В края на 8 месец доктора, при който ходих, "видя" най-после: "Момче ще е!", а и всички около мен постоянно това повтаряха: "Момче ще е, момче... blahblah  blahblah  blahblah " Впоследствие раждах при същия този лекар и когато се роди бебето  oops ДЕВОЙЧЕ

# 61
  • Мнения: 1 734
Да. Видя се, че ще е мъж и такъв се роди Grinning

# 62
  • Мнения: 2 792
Първо с Димана все момче я виждаха Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil , ама момиче излезе. После с Момчил на няколко различни ехографа и гинеголога, лафа беше все момиче и пак момиче, а то какво момче излезе Rolling Eyes  Wink.Той и за това си се казва така, татко искаше Александър/Александра като него,аз си бях казала ,ако умра в родилна зала, ще има Александър/Александра.Та като се роди от момиче момче,какво по момчешко от Момчил Confused:
 Пък и Димана и Момчил как си отиват само, поне на мен много ми харесва Laughing  Laughing  Laughing

# 63
  • Мнения: 5 468
Никой не позна пола на моята хубостница:). В 6-ти месец ми казаха момче. Свикнах с тази мисъл... Влязох в болницата за секцио на 28-ми април и когато ме преглеждаха на ехографа, докторът ми вика: Знаеш ли, че ще имаш момче?, викам: Знам!
Родих на 30-ти април със секцио, пълна упойка, идвам в съзнание и акушерка ми казва: Честита дъщеричка!!!
Ха!... шаш и паника! Та така с моето познаване на пола Wink.

# 64
  • Мнения: 128
Гласувах с да,но като имам предвид втората ми беменност, познаха още 4 месец, че ще е момче. За дъщеря ми дори в предродилна зала гарантираха, че е момченце Laughing

# 65
  • Мнения: 92
Да  Simple Smile Още в 12 г.с. на 70 % ,ако може да се говори за проценти , а в 20 г.с. се потвърди , при раждането пък съсвсем  Wink на 100 %

# 66
Да и двата пъти познаха

# 67
Цитат на: Павлина
.., жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

 Shocked  Shocked Страшни доктори. Дано поне родителите са били щастливи в този момент. Wink  Grinning

# 68
  • Мнения: 390
при мен всички бабешки истории, календари и таблици за изчисляване (по термин,години, имена и прочие глупости) + моето вътрешно обеждение показват момче, видеозона обаче показва вече два пъти момиче и аз чак си я заобичах идеята
ха сега да видим кой ще познае
ще се отчета в анкетата след 10-тина дни

# 69
  • Мнения: 4 358
Четирима лекари бяха категорични, че ще имам момче. Роди се Огнян  Grinning

# 70
Da poznaha. Nai-hubavoto be6e, 4e az o6te ot samoto na4alo znaeh, 4e 6te e mom4e, taka 4e pi6ete me i mene poznala.

# 71
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
100 %. Тъй като и кака беше с нас втория път и на нея и показа пишчето и тестисите, та трябваше да обяснявам след това какво е това тестиси Simple Smile)

# 72
  • София
  • Мнения: 4 027
На мен ми познаха, в 8мия месец.Аз не исках да знам, но веднъж забравих да напомня ... и доктора каза ,че е момиче.

# 73
о,да!Познаха девойката и таткото беше най-щастливия и до посследно не сме мислили име за момче.

# 74
  • Мнения: 1 038
При мен до последно гадаеха нищо не се виждаше, по тоновете ми казаха 4е ще е мом4е,но се роди мома. Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 75
  • Мнения: 3 334
И на мен ми познаха-още в 6-месец бебка се показа на сцената. Laughing  Laughing  Laughing Аз незнам защо до последно не вярвах и не се настройвах.Е имена и за двата пола бях подготвила.

# 76
  • Мнения: 2 807
Първият път позна - видя го в 13 гестационна седмица Shocked  Simple Smile .Казах си: или пишката му е много голяма, или гинекологът ми е много добър   Laughing
Като се роди се оказа, че гинекологът е добър, т.к. всичко друго - в нормални размери   Simple Smile

Сега каза момиче, вярвам че е познал, а и нали ние с Тати видяхме, когато в началото на 20 седмица малката Госпожица благоволи да си отвори крачетата - дотогава всеки път толкова силно ги стискаше Laughing , лекарят побутва оттук-оттам, тя рита ли, рита, но със силно затворени крачета - та още тогава си помислих: момиченце е, срамежливо като мама Wink  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 517
При нас все не се виждаше, но на два пъти - в шестия и в деветия месец, двама различни доктори казаха, че бебето най-вероятно ще е момиче. И познаха.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 217
Да -познаха.Бях в началото на седмия месец когато лекарката която наблюдаваше бременоста ми каза-госпожица.След това още 3-4 пъти го потвърждаваше ,аз не ходих при други лекари.

# 79
  • Мнения: 229
И при мен познаха. Още в 4я месец ходих на 3D ехограф и ми казаха че е момче. После при всяко гледане пак го потвърждаваха. Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 2 019
За първото познаха - момиче. Утре ще видя какво ще кажат за второто. По мои изчисления е момче. Дано да съм права. Wink

# 81
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Позна и още как,лекарят ми още от 5м. каза че ще е момиче и с мъжа ми до последно спориха какво ще е но човека си позна от първия път

# 82
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Подбутвам още една ноемврийска анкета нагоре - за всички нови потребители!
Моля модераторите да не ме скалпират публично  Wink
Но анкетата е интересна и няма смисъл да пускам нова със същото съдържание.

# 83
  • Мнения: 426
аз ходих при трима акушер-гинеколози двама от който познаха

# 84
  • Мнения: 10 758
И при двете бременности познаха.

# 85
  • Мнения: 411
Определено НЕ. Не може да ме гледат 5 пъти на ехограф и всичките пъти да ми казват че ще имам 100% момиче - а накрая като родих  се оказа момче

# 86
  • Мнения: 4 371
Доктора, който ме следеше първо каза, че е момиче.
Ходих при Мазнейкова и тя видя, че е момче. Като напреднаха месеците и моя си доктор видя истината Grinning  
Гласувах с "Друго".

# 87
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз гласувах с "друго": до 6-я месец не се виждаше. От 6-я до 8-я месец беше момче /според двама лекари/, малко преди да вляза в деветия, доктора при когото родих се "поправи". Пита: "Казах ли какъв ще е полът на бебето", аз отговорих "Да, момче" и той спокойно заяви: "Излъгал съм ви"  Laughing

Е, девойка излезе!

# 88
  • тук-там
  • Мнения: 5 747
Познаха още в 16 г.с.

# 89
  • Мнения: 1 645
Още в края на 5 месец ми казаха че ще е момче.И всеки път когато ходех на ехограф се виждаше че ще е момче,а при тази лекарка грешка няма-много е добра.Пък и много други хора ми казваха че ще имам момче.И се роди момче
Даниел - 21.04.2004г.

# 90
  • Мнения: 470
Да и двата пъти познаха, че ще са момченца.

# 91
  • Мнения: 3 818
Мда, познаха. Лекарката ми каза, че ще бъде момиче (напук на всички "разбирачи" покрай мен, които бяха убедени, че ще е момче Simple Smile) и до последно беше категорична, че няма начин да е сбъркала. До такава степен и двете бяхме сигурни, че се сетихме да попитаме за пола няколко минути след като вече беше   в ръцете на педиатърката Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 717
да - 100%. Grinning

# 93
  • Мнения: 4 242
Да, макар че имаше по едно време в началото вариант- момче Laughing

# 94
# 95
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, и двата пъти. Първият път беше 18 г.с., вторият- 16.

# 96
  • Мнения: 3 611
Бях в 4ти месец като ми каzаха, че му се вижда пишока  Mr. Green  Ама аz си и бях сигурна, че ще е момче.  Thinking

# 97
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Дааа. Laughing  В 14 г.с. ми казаха, че ще е момче. Laughing

# 98
  • Мнения: 183
И двата пъти познаха,първо синче,после дъщеричка

Далия 03.12.2004
Иван 06.03.1999

# 99
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И при мен познаха и двата пъти.А и аз някак си бях сигорна че ще имам момиченца  Grinning
Сега моят мъж е навит за още едно но аз имам вътрешно усещане че май ще са две и се колебая въпреки че не е лошо май а  Sad

# 100
  • Мнения: 2 755
В четвъртия месец ми казаха, че е момче. После още няколко пъти го потвърдиха категорично. Познаха на 100%  Laughing

# 101
# 102
  • София
  • Мнения: 938
Да, още в 12 седмица ми казаха, че е момиче. По някакви там чертички на горе или надолу се познавало, ми обясни Мазнейкова. След това всеки път при гледане на видеозон ми потвърждаваха, че е момиче. Нашата мома много обичаше да се показва, само се клечеше и се виждаше много хубаво  Laughing Само докторът, при който в началото на бремеността бях решила да раждам, ми каза момче. Затова и го смених  Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 679
В 17 г.с. ми казаха, че ще си имам дъщеричка. След което ме преглеждаха още 4ма лекари и всеки потвърждаваше.

# 104
  • на езерото
  • Мнения: 263
Позна докторката Laughing ,а и  Laughing аз много си исках мома

# 105
  • Мнения: 306
Рече и отсече - момиче с чипо носле и бузи! Такава се и роди четири месеца по-късно!

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 6 384
Цитат на: Marina M
И при мен познаха - бяха категорични, но видяха чак в 8-ия месец  Grinning


само да допълня,че преди това прогнозата беше за момиче и хоп в 8 м.-момче
така ,че мисля да гласувам с ДА

# 107
  • Мнения: 64
познаха,още в началото на 5-тия доктора каза че вижда някакви мьжки атрибути.... Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 353
Да,доста рано!И се пращаха на таткото едни порноснимки....... ooooh!

# 109
  • Мнения: 1 883
И двата пъти познаха newsm05 Аз така изках момиче!Нищо тати каза третото newsm03

# 110
  • Мнения: 423
И при мен познаха - момиче!
Казаха ми го още в 5-я месец. Даже едната лекарка си залагаше колата  Grinning , добре че позна  Wink

# 111
  • Мнения: 522
При нас познаха, още в петия месец се видя, че ще е момче.

# 112
  • Мнения: 4 187
Познаха! В 4 месец. Не дадоха шанс на таткото, да се надява Twisted Evil . Той мрънкаше за мъжко ама на, щерка Heart Eyes  !

# 113
  • София
  • Мнения: 2 493
и на мен ми познаха - момиче. доц. Томова беше категорична  Sunglasses

# 114
  • Мнения: 94
Значи до края на 8м.все не го виждаха,след това една седмица преди да родя ми казаха 100%момиче,е родих 100%момче Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 115
  • София
  • Мнения: 726
Д-р Томова ме гледа в 20-та седмица и беше категорична, че ще е момче. Амниоцинтезата го потвърди след 3 седмици, а и в женската консултация в Шейново винаги ми казваха, че чакам момче, така че всички доктори познаха...

# 116
  • Мнения: 2 596
Тя анкетата от Ноември, но няма нищо. И аз да се разпиша все пак. ДА!!! Познаха. Още в 5-тия месец каза, че ще е мъж и аз го видях даже и се убедих. И да, мъж е.  #Milti

# 117
  • България-София
  • Мнения: 573
Да - 100% в 19 седмица.

# 118
  • Мнения: 5 647
Да, познаха!

# 119
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
На мен пък не ми познаха.Аз познах,че ще е момиче.Лекарите,ту казваха,че е момиче,ту,че е момче.На последния ехограф(в 8-ят месец)казаха,че е момче.Аз бях убедена,че е момиче,даже момчешко име измислихме в последния момент за всеки случай

# 120
  • Мнения: 179
При мен бяха категорични в края на шестия месец. Докторката ни каза, че нито за момент не се е съмнявала, че ще бъде момиче и наистина позна Simple Smile

# 121
# 122
  • Мнения: 2 674
да- момче, макар че вътрешното ми чувство беше за момиче Grinning
 2- ма  лекари ми казаха, а аз не вярвах Grinning
ама сега не съжалявам Grinning  Grinning

# 123
  • Мнения: 249
Да. И при двете бременности познаха на 100% доста раничко. Дори първият път (няма да забравя!) лекараката каза: "Ако не е момиче, аз тука ще си хвърля дипломата!"... Та, така...и двата пъти момичета, а и аз много исках да е така. ...Не знам защо, но не исках момче...

# 124
  • Варна
  • Мнения: 632
Моята докторка още в началото на 5 месец искаше да ми каже пола,но аз не желаех да го зная и след раждането разбрах,че тя е знаела,че ще е момиче.Така,че-да познала е! Grinning

# 125
  • Мнения: 2 609
На,не познаха.
До последно твърдяха,че ще е момче(всъщност,само един доктор в шестия месец каза ;"Май е момиче,но все още не мога да кажа със сигурност...")
Затова,когато ми казаха,че е момиченце мислех,че са ми сменили бебето Imp ,или че сънувам,понеже още не бях излязла от упойка напълно.

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 21
Лекраката ми позна още в 4 месец ,а пък и аз бях убедена че ще е момиче !

# 127
  • Мнения: 581
И двамата лекари, които ме гледаха познаха пола  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 5 140
Да в 6 месец ми казаха че ще е момиченце babydust7

# 129
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 744
В края на четвъртия месец ми каза че е момче и такова си излезе  Grinning  Нямах никакво съмнение че е сбркал и не познавам майче на което не е познал  Grinning  Simple Smile  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 006
питах, питах и така и не получих отговор - моята д-ка си мълчи и ме пита ммноооогозначително какво искам в отговор на въпросите ми, а другият, при който ходих по случайност! гледа, гледа човекът и вика - каквото и да е - инат ще е, само дупето върти и не дава да видим какво крие!!!
Ами, то има ли вече за кога да питам, след има - няма 26/27- дена ще се видим, дай боже живи и здрави, ама пусто любопитство, вие какво ще кажете, да продължавам ли да питам или да чакам изненадата?

# 131
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Трима лекари гледаха - и тримата НЕ познаха  #Shocked - "момичето" се оказа пакостника Георги  Wink

# 132
  • Мнения: 3 537
Да,познаха,като ме гледаха на Доплер. Laughing

# 133
  • Мнения: 4 629
Да познаха. всеки път казваха момче. но и ми каза моя лекар "Е 100% чак като се роди ще знаем" #Shocked Аз след първото "познаване" разчитах да е грешка, защото много исках момиче. После обаче се пренастроих и сега не заменям сина си за никакви момичета Wink

# 134
  • Мнения: 3 743
При мен бяха категорични, че ще е момиче, но... вижте в ляво дали е така  Wink

# 135
  • Мнения: 157
В петия месец - 100% момче и такова се пръкна 4 месеца по-късно!

# 136
DA-momi4ence,makar 4e v 8 mesec be6e potvardeno sas sigurnost,za6toto malkata be6e mnogo sramejliva i do posledno se krie6e:))))

# 137
  • Мнения: 1 581
Цитат на: georgievag
питах, питах и така и не получих отговор - моята д-ка си мълчи и ме пита ммноооогозначително какво искам в отговор на въпросите ми, а другият, при който ходих по случайност! гледа, гледа човекът и вика - каквото и да е - инат ще е, само дупето върти и не дава да видим какво крие!!!
Ами, то има ли вече за кога да питам, след има - няма 26/27- дена ще се видим, дай боже живи и здрави, ама пусто любопитство, вие какво ще кажете, да продължавам ли да питам или да чакам изненадата?


Ами не виждам смисъл да питаш  Laughing На мене до края ми викаха момиче, и на ехограф преди да вляза в родилната, вика пак момиче, а после - изненада  Shocked
Ходих на следващия ден да видя бебето какво е, че не бях сигурна, и лекарката му махна памперса да видя "документите"  Laughing
А мъж ми беше разгласил, че си имаме Виктория, щото аз му се обадих, че родих, ама не съм му казала какво  Laughing

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Категорично - ДА!
И двата пъти. Само че първият път в 5-я месец, а втория - в 9-я Grinning (ми нали ми е момиченце - стиска краката и не показва Mr. Green)

# 139
  • Мнения: 2 910
И при  мен познаха пола на бебчо- в 6 месец ми казаха момиче и такова си се появи.

# 140
  • София
  • Мнения: 6 264
До края на 8мия месец казваха момиче и вече в деветия всички доктори бяха убедени, че е момче, както и се оказа.

Общи условия

Активация на акаунт